به عنوان nightfall آورده اندکی خنک کننده پس از یک داغ تحریک جمعه شديد آب و هوا در حال حرکت بود در سراسر شمال غربی و غربی بخش هایی از دولت به سمت مینه سوتا مرکزی و شهرهای دوقلو و توفان شدید شد و یک شبه ممکن است در منطقه مترو.

هشدارهای باران شدید و ساعت ظهور در داخل و خارج برای بخش بزرگی از آسیای مرکزی و غربی و شمال مینه سوتا و طوفان smacked مکان هایی مانند ایتاسکا و Cass شهرستان با سنگین باران و تگرگ های بزرگ و بادها gusting تا 60 مایل در ساعت است. یک گردباد هشدار نیز اعلام شد در Todd and Morrison شهرستانهای حدود 10 p. m. غربی شمالی و داکوتای جنوبی نیز تحت هشدارها و ساعت.

یک شب طوفان در این مناطق می تواند حمل گردباد و تگرگ به اندازه توپ تنیس و بادها به عنوان بالا که 90 مایل در ساعت در برخی از مناطق از خدمات ملی آب و هوا هشدار داد. 10:30 p. m. روز شنبه, شد که آسیب به درختان و outbuildings در سخت ترین-آمار مناطق.

باران و رعد و برق هستند به احتمال زیاد به وارد مترو در منطقه پس از نیمه شب جمعه و شرایط شدید هستند و ممکن است NWS گفت. یک شبه پایین خواهد بود 75.

شنبه خواهد بود خطرناکی در مترو با 95 و گرما شاخص ارزش به عنوان بالا به عنوان 102. شب هنگام می تواند فرصت دیگری از آب و هوایی شدید و کم حدود 69.

یکشنبه باید آرامتر و کولر با بالا نزدیک 85 و رطوبت کمتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله