Illustration for article titled The Five Lubes You’ll Meet in Life

گرافیک: جولی کر

شخصی, روغن خدمت به بسیاری از اهداف: کمک به آنها را به آدرس خشکی واژن مسائل آنها ضروری به, جنس آنها می تواند تسهیل و/یا افزایش و دستی, خود ارضایی, و در, و در, و در. اما همه ساله و در تمام حالات و یا برای همه مردم است بنابراین ما در حال شکستن پنج رایج ترین انواع ساله—آب مبتنی بر سیلیکون مبتنی بر نفت و بر اساس گرم شدن و خنک کننده و طعم دار—به شما کمک کند کشف کردن که روغن یا lubes برای شما بهتر است.

تبلیغات

آب بر اساس Lube

Illustration for article titled The Five Lubes You’ll Meet in Life

گرافیک: جولی کر

تبلیغات

بیایید شروع با شخصی روان کننده خواهد شد که مناسب برای بسیاری از افراد—آب-بر اساس lube. اگر شما جدید به روغن و یا به دنبال چیزی است که شما می توانید از راهنمای بازی به همراه دخول با استفاده از با استفاده از اسباب بازی های مبتنی بر آب و روغن است که آنچه شما می خواهید. آب بر اساس lubes کار در تقریبا هر سناریو از آنجا که آنها را می توان با کاندوم و با اسباب بازی های جنسی, صرف نظر از نوع مواد. آب بر اساس lubes نزدیک ترین تقلید احساس طبیعی واژن روانکاری در صورتی که چیزی که مهم برای شما است و همچنین ساده ترین نوع روغن برای تمیز کردن در صورتی که چیزی که مهم به شما. (اگر آن را نمی به من بگویید!)

وجود دارد, البته اشکال از آنجا که ما در یک جهان ناقص زندگی: آب بر اساس lubes خشک کاملا به سرعت و ممکن است اغلب reapplied در طول استفاده از.

مبتنی بر سیلیکون روغن

Illustration for article titled The Five Lubes You’ll Meet in Life

گرافیک: جولی کر

مبتنی بر سیلیکون lubes هیچ وجه دچار این مشکل بزرگ با آب بر اساس lubes: روغن سیلیکون طول می کشد برای همیشه لطفا برای و لغزنده هستند AF ساخت برای ملاحظه ای تجربه ای متفاوت در استفاده از. آنها به خصوص محبوب برای رابطه جنسی مقعد, تا حدودی به دلیل آنها نمی باید مجدد روی پوست مالیده و تا حدی به دلیل “هواپیمای بی موتوری پرواز” اثر آنها ارائه (مقعد نه به طور طبیعی شونده).

وجود دارد, البته یک نقطه ضعف (اشکالاتی در واقع) از آنجا که ما در یک جهان ناقص زندگی: روغن سیلیکون استفاده می شود هرگز باید با اسباب بازی های جنسی ساخته شده از سیلیکون به دلیل سیلیکون+سیلیکون آسیب اسباب بازی باعث این مواد به شکستن. همان چیزی که می رود برای ذخیره سازی سیلیکون اسباب بازی—مطمئن شوید که به نگه داشتن آنها را جداگانه!) همچنین در حالی که روغن سیلیکون است یک انتخاب خوب برای رابطه جنسی در آبکی تنظیمات دلیل آن نیست دور و بنابراین بیشتر در قدرت ماندن را می تواند ایجاد یک لغزش و سقوط خطر تا با آن چوب برای وان/استخر/hot tub/اقیانوس/دریاچه/و غیره. استفاده کنید اما شاید آن جست و خیز برای, دوش جنسیت. و سیلیکون و روغن لکه مانند دیکنز.

نفت و بر اساس Lube

Illustration for article titled The Five Lubes You’ll Meet in Life

گرافیک: جولی کر

تبلیغات

نفت و بر اساس lubes نزدیک در احساس مبتنی بر سیلیکون lubes اما ساخته شده از مواد طبیعی است که برخی از مردم ترجیح می دهند به مصنوعی lubes. نوع روغن یا روغن می تواند به طور گسترده ای متفاوت اما مشترک نفت پایگاه برای lubes شامل آلوئه ورا و روغن نارگیل و روغن آووکادو. نفت و بر اساس lubes احساس لغزنده تر از آب بر اساس lubes و طولانی مدت پس از آنها برای استفاده انفرادی و یا به صورت دخول همکاری استفاده کنید و نیز می توانید استفاده در آب است. پاداش! آنها دو به عنوان روغن ماساژ اگر شما به این نوع از چیزی.

وجود دارد, البته یک نقطه ضعف (اشکالاتی در واقع) به دلیل, خوب, شما می دانید: بر اساس نفت lubes نمی تواند با کاندوم غشاء یا اسباب بازی های جنسی. و مانند هر چیز نفت بر اساس این لکه ها می تواند سخت به خارج شدن از ورق حوله یا لباس.

تبلیغات

گرم شدن یا خنک کننده روغن

Illustration for article titled The Five Lubes You’ll Meet in Life

گرافیک: جولی کر

گرمایش و سرمایش lubes ارائه آسان غذای اصلی به جهان از متوسط بازی کند. متوسط بازی است که با استفاده از داغ و یا سرد موادی مثل یخ یا روانساز یا اشیاء مانند یک فلز سرد سامان بازی برای تحریک بدن neuroreceptors و افزایش تجربه جنسی. برخی از مردم حتی پیدا کردن که گرم شدن یا خنک کننده ساله, ارگاسم را بیشتر احساس شدید.

تبلیغات

اشکالاتی! مواد تشکیل دهنده در گرمایش و خنک کننده روغن می تواند باعث سوزش, سوزش قرمزی و/یا سوزش و می تواند باعث عفونت های قارچی در افرادی که مستعد ابتلا به آنها را.

با طعم روغن

Illustration for article titled The Five Lubes You’ll Meet in Life

گرافیک: جولی کر

تبلیغات

طعم lubes نوعی تازگی صحن از lube اما درست مثل تازگی پیش بند با طعم lubes سرگرم کننده و کاربردی را به خواب در آنها! آنها می تواند افزایش, رابطه جنسی دهانی, به ویژه برای زوج های که حرکت بین دهان و دخول, رابطه جنسی در یک جلسه به دلیل طعم lubes می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو.

اشکالاتی: طعم ساله, خشک شدن سریع و بecause گلیسیرین یک عنصر مشترک آنها می تواند باعث عفونت های قارچی در افرادی که مستعد ابتلا به آنها; دیگران ممکن است دریابید که طعم lubes تحریک کننده برای پوست های حساس. و آنها تمایل به بسیار مهم آنها را ناخوشایند احساس برای بسیاری از مردم دشوار است برای تمیز کردن.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله