تریلر خلاصه: در سال 2020 ما رادیکال پادشاهان و ما بیدار

Category: کیمیا | No comments


We Are The Radical Monarchs (2020); Woke (2020)

ما رادیکال پادشاهان (2020); بیدار (2020)
تصویر: خود فیلمبردار/YouTube, Hulu/YouTube

سلام میشم—ما در حال رانش به وسط تیر و هر چند ما نمی خواهد تمام شود برروی آن بکشید به سینما برای دیدن ما در دور اول از فیلم های پرفروش, هنوز هم وجود دارد محتوا را داشته است! با تشکر از ال گور (هاها!), ما باید به اینترنت. با تشکر از اینترنت, ما باید در جریان است.

تبلیغات

که گفت: بیایید به این دور جدید از تریلر! ما تا حد زیادی به گرفتن بر روی…

ما رادیکال پادشاهان (PBS; تاریخ انتشار: جولای 20, 2020 در 9 p. m. به وقت محلی)

ما رادیکال پادشاهان تریلر رسمی / نقطه (یوتیوب)

برداشت اول: من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از ویتنی هوستون crooning “من بر این باورند که کودکان آینده ما هستند و آموزش آنها را به خوبی و اجازه دهید آنها را منجر به راه” که من به تماشای این تریلر. زیرا این دختران جوان شناخته شده به عنوان رادیکال پادشاهان که در خطوط مقدم جبهه از عدالت اجتماعی است. غرور نمی کند حتی شروع به توصیف آن است. در همان زمان من هنوز در آرزوی یک روز زمانی که سیاه و سفید و قهوه ای در دوران کودکی می تواند حفظ شود در راه است که آنها نمی باید به مبارزه با. من نمی دانم یک چیز من به دنبال به جلو به تماشای این فیلم مستند است. ما رادیکال پادشاهان بخشی از PBS’ , خود فیلمبردار, سری است.

تبلیغات

مرگ هارت (Quibi; تاریخ انتشار: جولای 20, 2020)

مرگ هارت رسمی Redband تریلر / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: ادامه نام تجاری خود را از سرگرم کننده خود را (چیزی که او می کند مسلما بهتر از خود نقد) کوین هارت است که در نهایت رویاهای خود را در حال تبدیل شدن به یک ستاره اکشن به جای شخص وابسته به مکرر شرکت ستاره و دوست Dwayne “The Rock” Johnson. من دیدن Missandei (Nathalie Emmanuel). من به شما بگویم من هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه به خوبی Quibi است مراتب حتی با آن قوی محتوا (وجود دارد برخی از تجزیه و تحلیل وجود دارد که به دنبال ندارد خوب) اما شاید کوین بی امان fanbase می تواند کمک به اینجا. ما را ببینید.

ما که هستیم (HBO; تاریخ انتشار: سپتامبر سال 2020)

ما که هستیم تبلیغی / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: درست این است, تیزر, بنابراین ما فقط شنیدن دو خط همراه با برخی از تصاویری از دو جوان نشسته بر روی سنگ در نزدیکی ساحل. پسر می گوید: “آنها فکر می کنم ما عجیب و غریب است.” و دختر بچه, سینی, با, “آیا این زحمت شما؟” دیگر از آن, اذیت کردن, آنچه می دانم این است که Luca Guadagnino که به کارگردانی تماس با من با نام شما عبور بیش از به تلویزیون برای اولین بار است که این ستاره Chloë Sevigny, جک دیلن Grazer, Alice Braga, اردن, کریستین Seamón, اسپنس مور II, Kid Cudi, ایمان Alabi با خاله اسکورسیزی بن تیلور کوری شوالیه تام مرسیه و Sebastiano Pigazzi.

تبلیغات

استاکتون در ذهن من (HBO; 28 ژوئیه سال 2020 در 9 p. m. ET/PT)

استاکتون در ذهن من: تریلر رسمی / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: البته استاکتون کالیفرنیا.’s 1st, سیاه, شهردار خواهد بود که موضوع مناسب برای یک فیلم مستند است. این یکی در حال کاوش در هزاره شهردار سیاسی سفر است که به خصوص جالب پس از او انتخاب شد همان شب که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد.

تبلیغات

گربه ماهی: تلویزیون نشان می دهد (MTV; فصل 9 تاریخ انتشار: اوت 5 سال 2020 در 8 p. m. ET/PT)

گربه ماهی: این نشان می دهد تلویزیون تیزر / MTV گربه ماهی (یوتیوب)

برداشت اول: بله این نشان می دهد هنوز هم بر می آید. اما اگر شما شده است پس از آن شما می دانید که Nev در حال حاضر جدید شرکت میزبان Kamie کرافورد و دو در حال بازگشت برای آن همیشه اول فصل مجازی. چرا که به عنوان Nev می گوید: “حتی گربه ماهی کار از خانه.” آیا آنها معمولا کار (و کلاهبرداری) از خانه ؟

تبلیغات

بیدار (Hulu; تاریخ انتشار: سپتامبر 9, 2020)

بیدار تیزر تریلر / Hulu (یوتیوب)

برداشت اول: بر اساس زندگی هنرمند کیت شوالیه Keef (Lamorne Morris) یک ستاره در حال افزایش کاریکاتوریست که زندگی و تغییرات ناشی از یک حادثه خاص: بله که حادثه شامل خشونت پلیس. نه تنها آن است که به موقع آن را بر اساس یک داستان واقعی—شما می دانید غم انگیز داستان مشترک یک مرد بدون توجه به او اقتصادی یا موقعیت اجتماعی در زندگی است. ظاهرا این لحظه زمانی است که Keef “بیدار” ،

تبلیغات

استادان آمریکایی – Unladylike2020: این Changemakers (PBS; پخش: چهارشنبه ها در 9 بعد از ظهر از طریق اوت 26 2020)

Unladylike2020 تریلر / PBS (یوتیوب)

برداشت اول: چه معنی آن را به یک آزاد است ؟ روایت Julianna Margulies و شامل صدای Lorraine Toussaint آمریکایی کارشناسی ارشد – Unladylike2020: این Changemakers است که درست در زمان با 2020 انتخابات ریاست جمهوری و رأی زنان centennial. مصاحبه شوندگان از docuseries شامل Rep. میا عشق بریتنی Packnett-کانینگهام ، من جاسوسی تاریخی آیکون مانند Bessie کلمن و ژوزفین بیکر, بنابراین من مطمئن هستم که این سری خواهد بود توانمند سازی.

تبلیغات

دو برابر را با Derricos (TLC; تاریخ انتشار: 11 اوت سال 2020 در 10 p. m. ET/PT)

دو برابر را با Derricos تریلر / TLC (یوتیوب)

برداشت اول: حرکت بیش از بردی صبحانه آن زمان برای Derricos بخش! این سری جدید به دنبال خواهد داشت یک خانواده 11 کودکان که شامل quintuplets, سه قلو و دو مجموعه از دوقلوها—همه که به طور طبیعی تصور. های متعدد تقسیم عددی بر مضرب! Jigga what?! همراه با آشکار shenanigans که امدن پدر و مادر کارن و Deon انتظار دارند سه قلو—برای کسانی از شما نگه داشتن نمره در صفحه اصلی (در طول مستند) که شما افزایش تعداد کودکان به 14! مرسی.

تبلیغات

بی پایان (در تئاتر/در خواست; تاریخ انتشار: اوت 14, 2020)

بی پایان تریلر / تیردان توزیع (یوتیوب)

برداشت اول: دبیرستان دلبر رایلی (الکساندرا Shipp) و کریس (نیکلاس همیلتون) هستند جدا زمانی که کریس می میرد و رایلی با گناه. اما کریس در واقع در برزخ است. زندگی در کنار یک خانواده کاتولیک و یادگیری آنچه در برزخ شد و مفهوم آن همیشه وحشت زده به من. DeRon هورتون از مجموعه تلویزیونی عزیز سفید مردم co-stars در این, بیش از حد. این مثل این است که شبح برای نسل Z! همچنین (پس من نمی توانم نیست به آن اشاره کرد از آنجا که ما قبلا گزارش شده در آن) من امیدوار هستم Shipp تا به حال برخی از “بی پایان” زمان به فکر می کنم عمیقا پس از آخرین نظرات درباره colorism.

تبلیغات

پروژه برق (Netflix; تاریخ انتشار: اوت 14, 2020)

پروژه قدرت تریلر رسمی / Netflix (یوتیوب)

برداشت اول: تصور کنید که داده شده یک قرص است که به شما می دهد ابرقدرت (5 دقیقه) اما شما نمی توانید برای دریافت لیست طولانی از عوارض جانبی اتفاق می افتد که در آن تجویز قرص تبلیغات. شما حتی نمی دانید که چه قدرت شما تا زمانی که شما آن را دریافت ؟ آیا شما آن را? این آینده sci-fi سری ستاره Jamie Foxx, جوزف گوردون-لویت و دومینیک Fishback (Show Me a Hero, نفرت تو را). به علاوه این مجموعه در نیواورلئان! من واقعا به این و به دنبال به جلو به تصاویری زرق و برق دار.

تبلیغات

یوسف هاوکینز: طوفان بیش از بروکلین (HBO; تاریخ انتشار: اوت 12 سال 2020 در 9 p. m.)

Yusuk هاوکینز تریلر رسمی / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: یوسف هاوکینز به قتل رسید و در سال 1989 توسط یک گروه از جوان مردان سفید در بنسنهورست بروکلین و این توضیحات به بررسی 30 سال میراث نوجوان را قتل است. از آن خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با خانواده و دوستان و اعضای جامعه (از جمله Rev. Al Sharpton) به عنوان انعکاس این فاجعه و پس از آن مبارزه برای عدالت و حقوق مدنی.

تبلیغات

امپراتور (دیجیتال/دی وی دی; تاریخ انتشار: اوت 18, 2020)

امپراتور تریلر / Universal Pictures صفحه اصلی سرگرمی (یوتیوب)

برداشت اول: Dayo Okeniyi, فسادهای افسانه ای سپر “امپراتور” سبز یک نسل از پادشاهان تبدیل یاغی در قبل از جنگ داخلی در جنوب. آن را به من زندگی واقعی Django Unchained. این فیلم همچنین stars از کت گراهام, Naturi Naughton, Mykelti Williamson و Harry Lennix.

تبلیغات

تیجوانا Jackson: هدف بیش زندان (در تقاضا; تاریخ انتشار: جولای 31, 2020)

تیجوانا Jackson: هدف بیش زندان تریلر / کردیم تا فیلم (یوتیوب)

برداشت اول: Romany Malco و رجینا هال? من ثبت نام. این فیلم آینده (نوشته و کارگردانی شده توسط Malco) است که بر اساس یک شخصیت Malco ایجاد شده به نام تیجوانا جکسون. تیجوانا یک محکوم سابق تبدیل سخنران انگیزشی…من فکر می کنم بسیاری از ما می دانیم که یکی از آن. به عنوان تریلر می گوید: این nigga به طور مداوم صحبت می کند در مثلها. من قطعا به دنبال به جلو به تریک نابغه که خواهد آمد از این.

تبلیغات

که همه در حال حاضر مردمی! تا جمعه بعدی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>