Illustration for article titled Trump’s Niece: My Uncle, the President, Was Out Here Dropping the N-Word Like a Rapper

تصویر: Simon & Schuster/AP (AP)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زاده Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن اینجا نیست به بازی با خانواده.

نه تنها او را حذف از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردانجام Beyoncé اول-شماره هفته اما در طول مصاحبه با MSNBC را Rachel Maddow او پاک کردن هر گونه شک و تردید که رئیس جمهور یک نژادپرستانه و ضد یهودی نارنجی کیسه کولوستومی.

تبلیغات

وقتی پرسید که آیا او تا به حال شنیده جمهور که اتفاق می افتد به او ، استفاده از کلمات نژادپرستانه در حال رشد مریم تهمت بود: fuck yeah, من.

“اوه آره البته من” مری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من فکر نمی کنم که باید هر کسی با توجه به نحوه virulently نژادپرستانه او امروز است,” واشنگتن پست گزارش.

تبلیغات

مریم تهمت سپس تایید کرد که می خواهم او شنیده ام او را عمو پرتاب در اطراف n-word ضد یهودی و تهمت.

“این یک کتاب, دروغ, ساده و, ساده,” کاخ سفید سخنگوی سارا ماتیوز گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به این پست. “رئیس جمهور نیست و استفاده از این کلمات.”

به طوری که مزخرف به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار و سابق مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا “Suckabee” ساندرز حتی نمی تواند آشکار دولت است که وجود دارد نبود یک نوار از رئیس جمهور حذف N-word.

“من نمی تواند تضمین نماید هر چیزی, اما من می توانم به شما بگویم که خطاب به رئیس جمهور این سوال را به طور مستقیم” ساندرز گفت: پست در سال 2018. “من می توانم به شما بگویم که من هرگز آن را شنیده است.”

تبلیغات

از پست:

مریم تهمت, 55 شده است جدا از خانواده اش پس از اختلاف بر سر ارث در میان چیزهای دیگر. او کتاب — انتشار سه شنبه و فوری پرفروش — خیلی نگران خانواده اش است که برادر رئيس جمهور است تلاش ناموفق برای جلوگیری از انتشار آن در دادگاه. پدر او فرد جونیور — رئیس جمهور برادر بزرگتر — درگذشت یک مربوط به الکل بیماری در سال 1981 زمانی که او 16 ساله بود.

پس از کمپین 2016 شده اند وجود دارد ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از n-word در مجموعه ای از برنامه تلویزیونی “شاگرد.” لایحه Pruitt اصلی تولید در این واقعیت نشان می دهد برای اولین بار در اشاره آن را در اکتبر سال 2016 این ادعا وجود دارد نوار از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از “بدتر” از زبان شنیده شد Access Hollywood نوار است که در آن تهمت شنیده مباهات در مورد گرفتن زنان با اندام تناسلی خود را.

تبلیغات

خوار سیاه Omarosa Manigault نیومن ادعا کرد در سال 2018 کتاب شما می دانید که یکی از او نوشت: پس از او لگد از رئيس جمهور در دایره درونی ادعا کرد که نوار از رئیس جمهور با استفاده از n-کلمه پشت صحنه در شاگرد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد با استفاده از چنین وحشتناک و منزجر کننده کلمه” در ماه اوت سال 2018 صدای جیر جیر اضافه کرد: “من لازم نیست که کلمه در واژگان, و هرگز,'” ارسال گزارش.

تبلیغات

این مهم است به یاد داشته باشید در اینجا است که رئیس جمهور همیشگی دروغگو.

من می دانم که هیچ یک از این ذهن دمیدن با توجه به همه ما تماشا به عنوان رئیس جمهور و دولت او انجام داده است بهترین خود را به پاره کردن امریکا در طول نژادی درز اما کمی طراوت به شنیدن خود را خواهرزاده دولت آن را قطعی. او حتی رنگ و نه تصویر تلخ امریکا باید رئیس جمهور انتخاب مجدد در ماه نوامبر و انتخابات مجدد منظور من روسیه با انتخابات دوباره

تبلیغات

“من کاملا باور دارم [آن را] خواهد بود در پایان از آمریکا آزمایش,” او گفت:. “من اعتقاد ندارم که هیچ از بازگشت از این است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله