حساب توییتر از عمده شخصیت های ربوده شده در هک عظیم

Category: کیمیا | No comments

سان فرانسیسکو: حساب رسمی توییتر از اپل, Elon Musk, جف بزوس و دیگران بودند ربوده شده در روز چهارشنبه توسط scammers در تلاش برای گول زدن مردم به ارسال cryptocurrency بیت کوین در یک هک.

حساب ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بیش از 83 میلیون پیروان بود و نه در میان کسانی که هک شده.

لیستی از حساب های فرماندهی به سرعت در حال رشد شامل جو بایدن, باراک اوباما, Uber, مایکروسافت, co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت بیت کوین تخصص شرکت ها و بسیاری دیگر.

توییتر شده است توسط هکرها هدف قرار داده در گذشته است.

در ماه مارس سال 2017 حساب از سازمان عفو بین الملل فرانسه وزارت اقتصاد و بزرگ سیاه و سفید دیک, شمال امریکا, خدمات شکسته شد به توسط هکرها در نظر گرفته شده که وفادار به رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

“روز سخت برای ما در توییتر” رئیس اجرایی جک دورسی گفت: در یک صدای جیر جیر.

“همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است. ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما درک کامل تر از دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

در ماه اوت گذشته یک سری توهین و یا نژادپرستانه پیام های ارسال شده و در حساب شخصی توییتر دورسی بنیانگذار بدون دانش خود را.

این بایدن مبارزات انتخاباتی به خبرگزاری فرانسه گفت که توییتر قفل کردن هک حساب به سرعت و حذف ساختگی صدای جیر جیر.

توییتر فعال توانایی پرینت از اعتبار حساب کسانی که با رسمی آبی کنه برای حدود دو ساعت در حالی که کار بر روی یک ثابت.

این دوگانه پست که تا حد زیادی حذف شده بودند از کار اخراج کردن از آرایه ای از مشخصات بالا حساب گفتن مردم آنها تا به حال 30 دقیقه به ارسال $1,000 در بیت کوین به منظور ارسال دو برابر.

“این یک کلاهبرداری شرکت نمی کنند!” Gemini cryptocurrency ارز از بنیانگذاران کامرون Winklevoss هشدار داد از حساب رسمی خود در توییتر.

“این همان حمله/تصاحب است که عمده دیگر پرکردن حساب های توییتر در حال تجربه. مراقب باشند!”

BitTorrent اجرایی جاستین خورشید ارائه شده است 1 میلیون دلار پاداش برای پیدا کردن توییتر هکرها و آوردن آنها به عدالت با توجه به گزارش های رسانه ها.

‘دادن’

سایت Blockchain.com که نظارت بر معاملات انجام شده در cryptocurrencies گفت: در مجموع 12.58 bitcoins به ارزش حدود $116,000, فرستاده شده بود به آدرس ایمیل ذکر شده در جعلی توییتهایی.

صدای جیر جیر که به نظر می رسد در مشک خوراک توییتر گفت: “خوشحال جمعه! من به پشت بیت کوین به همه امت من است. من دو برابر کردن تمام ارسال پرداخت به بیت کوین آدرس زیر دانلود کنید. شما ارسال 0.1 BTC من ارسال 0.2 BTC به عقب!”

آن اضافه شده است که این پیشنهاد “تنها برای 30 دقیقه.”

این پیام های جعلی که به نظر می رسد در حساب از دیگر شخصیت های معروف ساخته شده مشابه وعده فوری ثروت.

“با توجه به حساب که کردم هک اخیرا (سیب, Uber, گیتس, مشک و غیره) من در حال حاضر با تکیه به سمت این که یک داخلی سازش توییتر, سیستم API حمله از یک, اجتماعی, خبرخوان, خدمات,” بیت کوین اقتدار و نویسنده Andreas Antonopoulos گفت: در یک صدای جیر جیر از @aantonop حساب.

راشل Tobac از امنیت سایبری شرکت SocialProof امنیت استدلال که هکرها کنترل کردم از توییتر کارمند اداری دسترسی به “را برجسته حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها.”

“همه مهم پرکردن حساب های توییتر شده است به خطر بیافتد” Winklevoss هشدار داد در یک صدای جیر جیر.

در میان حساب های هک شد @gemini استفاده crypto-ارز با توجه به برادر دوقلوی او و از بنیانگذاران تایلر Winklevoss.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>