پس از تحریک روز Minnesotans با داشتن یکی دیگر از شب طوفانی

هوازدگی یک شب دوم از طوفان شنبه Minnesotans تمیز جمعه را در روز دیگری از خفه کننده حرارت و رطوبت است.

یک شب جمعه, طوفان قطع درختان سمت چپ ده ها هزار نفر از خانه های ایالتی و بدون قدرت بودند و سرزنش برای دو رعد و برق-مشتعل آتش سوزی خانه در شهرهای دوقلو. باران سنگین کاهش یافت و در بسیاری از مناطق و بادها gusted بیش از 70 کیلومتر در ساعت در شمال غربی و مرکزی مینه سوتا است.

پس از یک روز شنبه بود که حتی گرم تر و مرطوب تر از جمعه — در یک نقطه درجه حرارت هوا گرم تا بیش از 80 در مترو — دلوت و مناطق جنوب شدن بودند walloped توسط رعد و برق که قطع شاخه ها و خطوط برق. یک خط از رگبار و رعد و برق آغاز شده بود به شکل در امتداد جبهه سرد از شمال شهرهای دوقلو به حومه غربی از خدمات ملی آب و هوا گفت.

در ساعت 10:30 p. m. a tornado warning شد در اثر در ویسکانسین پیرس شهرستان و برخی از آسیب های گزارش شده در طول سوتا — ویسکانسین مرز در شهرهای دوقلو. قبلا یک گردباد هشدار بود در اثر Anoka County, اما آن گذشت و بدون هر گونه گزارش از touchdowns.

بالاترین خطر برای آب و هوایی شدید شب شنبه بود و انتظار می رود در مناطق اطراف خیابان و دورتر جنوبی از جمله شهرهای دوقلو گفت: هواشناس Chris o’brien.

شمال غربی ایالت مینه سوتا که رو کوبیده جمعه شد و انتظار می رود به گرفتن یک استراحت در این زمان. مترو منطقه بود که نسبتا کردن قلاب در جمعه شد و انتظار می رود در صورت بدتر طوفان یک شبه اوبراین گفت.

روز جمعه طوفان کاهش یافته است و تنها یک اینچ و یا پس از باران در منطقه مترو اما باران بود سنگین تر دورتر از شمال با بخش مرکزی از گزارش دولت تا 4 اینچ یا بیشتر.

که می تواند خوش آمدید در برخی از مناطق اوبراین گفت: به دلیل برخی از بخش های دولتی بوده است و خشک.

هواشناس اریک Ahasic ارائه یک یادآوری است که در حالی که طوفان می تواند خطرناک باشد بنابراین می تواند گرمای شدید و رطوبت. و در حالی که به طور معمول مردم می تواند به خنک کردن در یک استخر یا تهویه مطبوع محل عمومی, کسانی که ممکن است در دسترس با توجه به همه گیر احتیاطی.

هنوز یک سخنگوی HCMC گفت که این بیمارستان تا به حال دیده نشده گرما-مشکلات مرتبط با سلامت از شنبه بعد از ظهر.

به عنوان بخشی از طوفان, رعد و برق ایجاد اغتشاش ویران کردن شب جمعه. دود گزارش شد که از یک خانه در Eagan در مورد 6 صبح روز شنبه گفت: رئیس آتش نشانی مایک اسکات. پلیس وارد برای پیدا کردن سقف و فضای اتاق زیر شیروانی در آتش است. خانه خالی با صاحبان آن در تعطیلات.

همسایه دوربین های امنیتی دستگیر رعد و برق در 3:45 a. m. دود از خانه نیست ،

همچنین حدود 4 صبح واشنگتن شهرستان کلانتر و آتش بخش از بیپرت و لیک المو در پاسخ به یک گزارش از یک خانه در آتش در غرب فلوریدا, شهرستان نیز ظاهرا ناشی از رعد و برق. “همه سرنشینان تخلیه شدند و بدون آسیب” کلانتر شدهاند.

بخش اول از هفته آینده باید سرد و خشک کن با اوج در پایین 80s Ahasic گفت. “معمولی برای این زمان از سال, اما آن را احساس خوب,” او گفت:. “شبنم نقاط بسیار خشک نیز تنها در 50s — زیبا و راحت برای فصل تابستان در این بخش از کشور است.”

اما گرما و رطوبت هوا انتظار می رود به دیدار برگشت در هفته بعد. “احتمالا ما در حال رفتن به دیدن یکی دیگر از اجرا به 90s,” او گفت:. “و گرم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de