Antone Melton-Meaux چالش قرار می دهد تشکر. Ilhan عمر سبک مجادلات به آزمون

رای دهندگان در ایالت مینه سوتا به عنوان پنجمین کنگره منطقه در حال بمباران با درخواست از دو رقیب دموکرات ها در سراسر کشور به تماشای اولیه انتخابات که اگر نه آن بالا مشخصات مناظره را تنها وظیفه شناس توجه از حزب خودی.

تبلیغات و براق mailers هستند نامحدودی منطقه به عنوان میلیون ها دلار پور در سراسر کشور هجوم انتظارات در یکی از نقاط کشور از امن ترین مناطق دموکراتیک که شامل مینیاپولیس. تفاوت در این سال است که در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar که موشک مشخصات در یک مدت در کنگره الهام گرفته شدید وفاداری و مخالفان — فراتر از مرزهای منطقه است.

در 37 عمر پدید آمده است به عنوان یک پیشرو شخصیت مترقی چپ دست آوردن حمایت از ایالت ورمونت برنی ساندرز که او در پشتیبانی دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ، او مکرر انتقادات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند او را محبوب هدف از ملی محافظه کاران اما او محکوم شده است توسط برخی از رهبران یهودی و همکار دموکرات برای چند نظرات گذشته در مورد نفوذ سیاسی اسرائیل است.

برخی از عمر بزرگترین منتقدان قرار دادن شرط خود را — و منابع قابل توجهی — در سیاسی تازه وارد Antone Melton-Meaux او منجر حریف در پنج راه Aug. 11 اولیه. این زن 47 ساله وساطت وکیل و مینیاپولیس ساکن وارد مسابقه در ماه دسامبر با یک لیزر متمرکز پیام: عمر بیشتر نگران در مورد مشخصات ملی از نیازهای ترکیبات در مینیاپولیس.

“من نا امید شد که او از دست رفته بود رای به صورت منظم گفت: Melton-Meaux که بارها اشاره می کند که عمر از دست رفته 40 رای در کنگره در طول 2019. “که 40 بار است که در آن ساکنان این منطقه خاموش شده اند. که سیاه و سفید و قهوه ای مردمی که مهاجران که اتحادیه کارگران است.”

Omar کاهش یافت یک مصاحبه درخواست برای این مقاله, اما او کمپین مبارزه با کسانی که ادعا می کند گفت: او از دست رفته بخش کوچکی از رویه آرا از صدها نفر از رای او در واشنگتن سال گذشته بود چرا که او در حال انجام کار در منطقه و برخورد با یک بیماری در خانواده است. عمر درگذشت و در ماه ژوئن از عوارض COVID-19.

او مشاوران می گویند او با تألیف ده ها تن از لوایح و اصلاحات در خانه, 17 که گذشت طبقه بیش از هر عضو دیگر در ایالت مینه سوتا کرد.

“او از یک شلاق از مترقی حزبی او در منطقه شلاق برای دموکراتیک حزبی او روابط نزدیک با [مجلس] نانسی پلوسی گفت:” جرمی Slevin عمر انتخاباتی سخنگوی. “او یک سازمان در قلب و کسی است که یک ائتلاف سازنده در کنگره است.”

اما Omar مشخصات به عنوان یکی از نخستین زنان مسلمان در کنگره ملی و مترقی قهرمان قطع هر دو راه در خانه که در آن او در توییتر جنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن — مرکب طولانی مجادلات در مورد خانواده اش زندگی — اغلب تحت الشعاع منطقه خود کار می کنند.

حتی بیشتر حواس پرتی آمد از او طلاق در سال گذشته از پدر سه فرزند. او پس از ازدواج به یک مشاور سیاسی که شرکت گرفته شده در بیش از 1 میلیون دلار از مبارزات انتخاباتی او باعث شکایت به کمیسیون انتخابات فدرال. آن و دیگر بحث را باز کرده اند راه را برای منتقدان او می گویند او شده است کمتر از توجه به خود او تشکیل شده است.

“من زندگی می کنند در جنوب مینیاپولیس و این جامعه است که برای بیش از حد طولانی نادیده گرفته شده است” گفت: Nekima لوی آرمسترانگ یک ملتن-Meaux حامی و فعال اجرا می شود که این عدالت نژادی شبکه. “این مهم است برای من به عنوان یک مقیم از جنوب مینیاپولیس که بالا بردن کودکان در این منطقه زندگی می کند که در این جامعه وجود دارد که کسی وجود دارد که من می تواند رسیدن به از طریق تلفن و یا رسیدن به و یا ارسال یک e-mail,” او گفت:.

این یک بحث است که طنین انداز در منطقه تبدیل شده است که مرکز ملی حساب در مسابقه در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس. مرگ او به ارمغان آورد فوریت جدید به مسابقه و مسائل مربوط به کلاس که به مدت طولانی پختند در منطقه یکی از متنوع ترین در کشور است.

دادستان کل کیت الیسون که به نمایندگی از منطقه قبل از عمر گفت: او را با او کار می کرد برای سال در مسائل مربوط به مسکن مناسب پلیس و نژادی و نابرابری. او و دیگران گفته اند آن را سخت به انتقاد Melton-Meaux به عنوان یک تازه وارد به سیاست است. اما الیسون اشاره کرد که رقیب صرف زمان بیشتری تعریف آنچه که او را در برابر از آنچه که او را برای.

“مبارزات انتخاباتی خود است و همه ساخته شده در اطراف بودن او” الیسون گفت. “ما می دانیم آنچه شما نیست اما شما چه هستند? هیچ کس نمی داند که.”

قتل فلوید پدید آمده یک موضوع مرکزی در کشش نهایی مسابقه با هر دو نامزد تاکید بر تجربیات خود را در مورد در امریکا است. Melton-Meaux توصیف بازداشت در یک اتاق برای ساعت به عنوان یک جوان دانشجوی حقوق زیرا پلیس به ناحق او را متهم کرد از جرم و جنایت. عمر فرار کرد جنگ زده سومالی در سن جوان تنها به اذیت و تبعیض به عنوان یک زن مسلمان در آمریکا است. او به طور مکرر هدف از تهدید به مرگ.

به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش می یابد, انرژی, Melton-Meaux مخالفان در حال انتقاد از او برای 2015 استار تریبیون op-ed جایی که او تحت فشار قرار دادند در حمله معترضان ضد, پلیس شعارهای و گفت: این حرکت مورد نیاز برای ایجاد یک بزرگتر چادر و تمرکز بر نژادی و نابرابری در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و اقتصاد است. در پاسخ Melton-Meaux گفت: قطعه نوشته شده بود از عشق برای جنبش و می خواهد آن را به رشد و “ساخت همکاری و مشارکت.”

در هر دو سبک و سیاست نژاد نیز تبدیل به یک پروکسی مبارزه بین استقرار و مترقی بال با عمر به عنوان یک حامی از مدیکر برای همه و علنا حمایت از فشار برای از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس به نفع عمومی جدید آژانس ایمنی.

Melton-Meaux گفت: او را پشتیبانی نمی کند از بین بردن police حتی اگر او موافقت می کند کمک های مالی بیشتر باید نقل مکان کرد و از اجرای قانون تا خدمات اجتماعی. و در حالی که او را حمایت تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی لایحه اگر آن آمد تا برای رای او ترجیح میدهد یک سیستم است که با تمرکز بیشتر منابع در مراقبت های اولیه.

مراقبت های بهداشتی است که بالا “شماره یک” انگیزه موضوع برای جری کاتز که پشتیبانی از مدیکر برای همه و گفت: عمر بوده است نه تنها حامی, اما همچنین یک کلید سازمان در تلاش برای, سیاست ساندرز’ امضای کمپین موضوع است.

اما قوی و سنجیده در این نژاد دارای فنر از سیاست خارجی به طور خاص Omar را برای حمایت از فلسطین الهام گرفته از تحریم اسرائیل که ممنوع از ورود به کشور در سال گذشته است. به عنوان یک زن یهودی کاتز نگران است چگونه عمر گذشته نظرات در مورد نفوذ لابی اسرائیل در واشنگتن دی سی استفاده می شود در برابر او.

عمر عذرخواهی کرد برای چند توییت در ماه فوریه گذشته پس از انتقاد او به صورت قاچاق در ضد سامی استعارههای اما دشمنی نسبت به او از برخی از گروه های نشده مشکلاتی روبرو شد در عین حال. این کمک در بخش, به $3.2 میلیون هجوم پول نقد به طور مستقیم به Melton-Meaux, کمپین بین آوریل و ژوئن سال جاری از جمله نزدیک به یک و نیم میلیون دلار همراه با نرم افزار-اسرائیل عمل سیاسی کمیته. طرفدار اسرائیل تایید آمریکایی ها برای آینده فردا نیز ارسال mailers در منطقه بحث Melton-Meaux تعهد به مخالفت با نژاد پرستی نیست اشاره ای اسرائیل است.

“تماس با کسی که انتقاد از سیاست های دولت اسرائیل ضد یهودی احساس می کند مانند جامعه من است که استفاده می شود به عنوان یک باشگاه توسط افرادی که در واقع نمی مراقبت در مورد ما” کاتز گفت.

اما Shep هریس شهردار حومه دره طلایی است که او نیز یهودی گفت: عمر نظرات شکسته اند اعتماد برای برخی در این منطقه است. او حمایت از Melton-Meaux, کمپین, اما او گفت: هر چه اتفاق می افتد, Omar است کار را به انجام به تعمیر آن روابط است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که ناراضی هستند نا امید و ناراضی جرم با رفتار با اقدامات, توسط, رای, عدم, رای,” او گفت:. “من امیدوارم که این پیام را فرستاده است با صدای بلند و روشن که آیا او برنده یا نه که او تا به بسیاری از کار را به انجام در این منطقه است.”

اولیه جنگ مانند یکی رو رای دهندگان در پنجم می تواند تبدیل به بخشی از هنجار گفت: Todd Rapp یک مشاور سیاسی و جانباز DFL مبارزات در دولت است. اسکندریه Ocasio-کورتز, یک عضو همکار مترقی “تیم ملی” با عمر رو به خوبی بودجه اولیه چلنجر در نیویورک در ماه گذشته. او به آسانی غالب شد.

“این نوع از داستان های ملی در سیاست چگونه اولیه انتخابات را تبدیل به یک میدان نبرد که در حال رفتن به رهبر معنوی حزب” Rapp گفت. “آنچه که ما شاهد در حال حاضر پوش بک بسیار مترقی وقت یک مقاومت مواجه است که بیشتر از این مرکز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de