دهلی نو: در میان طوفان سیاسی در راجستان زیر Sachin خلبان شورش ارشد کنگره رهبر Kapil Sibal روز یکشنبه خواستار اصلاح ضد ارتداد قانون به ممنوعیت همه جداشدگان از برگزاری دولتی به مدت پنج سال و مبارزه با انتخابات بعدی.

Sibal همچنین گفت که “آنتی بادی” در برابر “ویروس فاسد به معنی” برای سرنگونی دولت منتخب دروغ در اصلاح دهمین برنامه از قانون اساسی (ضد ارتداد قانون).

حمله خود را می آید در پی خلبان باز شورش علیه Ashok Gehlot دولت است که در زمین لرزان پس با حداقل 18 قانون گذاران حمایت شورشی رهبر.

خلبان اخراج شد به عنوان معاون وزیر و دولت رئیس کنگره در اوایل این هفته.

کنگره را متهم به بی جی پی از تلاش برای سرنگونی Gehlot دولت با غرقه شدن در اسب-تجارت.

“نیاز به واکسن: ویروس ‘فاسد به معنی” برای سرنگونی دولت منتخب است گسترش از طریق ‘ووهان مانند تسهیلات’ در دهلی نو” Sibal توییتی در آشکار ضربه تند وشدید زدن در BJP.

“آن ‘بادی’ دروغ در اصلاح دهمین برنامه. ممنوعیت همه جداشدگان از: برگزاری دولتی به مدت پنج سال مبارزه بعدی انتخابات,” او گفت:.

در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن خلبان در بیش از خود ادعا می کنند که او را از پیوستن به BJP Sibal در روز پنج شنبه بود پرسید: چه اتفاقی می افتد به او “ghar wapsi” و اینکه آیا راجستان را مخالف قانون گذاران در حال گذراندن تعطیلات خود در هاریانا تحت “چشم ناظر” از زعفران ،

در خانه از 200 کنگره 107 MLAs از جمله 19 مخالفان شده اند که با صدور اعلامیه از رد صلاحیت توسط سخنران و آنها را به چالش کشیده و آنها را در دادگاه عالی.

کنگره را حفظ کرده است و این ادعا که Gehlot دولت حمایت از 109 MLAs از جمله دو BTP MLAs.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de