دشت بهشت بومی JD Spielman برداشت خود را انتقال مقصد: TCU.

سابق نبراسکا گیرنده وارد NCAA انتقال پورتال کمی بیش از یک ماه پیش و پس از او در زمان مرخصی از Cornhuskers در ماه مارس. او در پایان فصل گذشته به عنوان یک اشتباه junior گردآوری همه بزرگ ده افتخارات برای بار سوم.

هر گزارش از 247Sports.com, Spielman فورا می توانید بازی را به صورت TCU پس از دریافت چشم پوشی از NCAA که او هنوز فارغ التحصیل شد و نه به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال. بسیاری از مردم فکر می Gophers Spielman زادگاه تیم که استخدام او را به شدت و در جایی که بسیاری از سابق خود را دشت بهشت هم تیمی رفت می توانست یک نقطه فرود. اما داشتن نبراسکا اثبات Spielman را چشم پوشی درخواست بازی برای بخشی رقیب بعید به نظر می رسید.

این گزارش همچنین اشاره سابق Gophers مربی جری کشتن, که می باید در ابتدا استخدام Spielman به Gophers در سال 2016 شد بخشی از استخدام Spielman به 12 تیم. کشتن در حال حاضر دستیار ویژه سر مربی گری پترسون.

Spielman پسر وایکینگ ها مدیر کل ریک Spielman, انباشته 2,546 متری از 170 جلب سه فصل گذشته در نبراسکا — رتبه سوم در این برنامه ثبت لیست — و 15 به ثمر رساند touchdowns. او همچنین برجسته در تیم های ویژه بازگشت 21 punts برای 216 متری و دو touchdowns و همچنین 39 ضربات برای 835 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در حرفه خود.

پست های قدیمی تر

Gophers’ مورگان در فهرست سازمان دیده بان برای بالا کارفرمایی جایزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de