زمانی که کشاورزان ندارد و به اندازه کافی پول در جیب خود نه صاحبان کسب و کار محلی و یا دیگر ساکنان خود را کوچک و جوامع روستایی.

“مهم نیست که چه شما در داکوتای شمالی درآمد خود را بر اساس نوعی از کشاورزی” گفت: سویا کشاورز تایلر Stafslien زندگی می کند که در Makoti, N. D.

گشته دو سال جنگ تجاری به دنبال ناامید کننده — حداقل تا کنون در ایران و سپس در سراسر جهان همه گیر وجود ندارد بسیاری از کشاورزان و یا جوامع روستایی احساس خیط و پیت کردن در حال حاضر. نگران کشاورزان و گروه های کسب و کار در حال اصرار ایالات متحده و چین به تعهدات خود تحت اولین مرحله از توافقنامه تجارت حتی به عنوان coronavirus تصدیق آن مفروضات.

“من بدتر از من بود قبل از تجارت جنگ” Stafslien گفت: “و من نمی بینم و پایانی در چشم.”

این که آیا آن در کشاورزی, تولید کالا یا انرژی نه کشور در مسیر به تعهدات خود از فاز یک معامله تجاری امضا شده شش ماه پیش. سپس به عنوان به زودی به عنوان مقابله به اثر رفت یک ماه بعد همه گیر گسترش و کاهش تقاضا برای بسیاری از محصولات کشاورزی.

“بازار تمایل به خصوص در حرکت نزولی, پاسخ به شایعات و پس از آن این واقعیت گفت:” علامت گذاری Watne رئیس جمهور از داکوتای شمالی کشاورزان اتحادیه. “این واقعیت که ما تا به حال این فاز یک معامله است. شایعه شد که [چین] نمی تواند تحویل و در حال حاضر که شایعه ای در حال پخش است. این امر منجر به حفظ بازار در خلیج و یا پایین تر است.”

در طول جنگ تجاری سویا-کشورهای در حال رشد با مته سوراخ کردن فشار از چین تعرفه های آمریکایی محصولات کشاورزی از آنجا که چین بزرگترین خریدار آمریکا و سویا با توجه به مارس گزارش از بانک فدرال رزرو مینیاپولیس.

در حالی که ایالات متحده و کشاورزی و صادرات کاهش یافت و به $142.7 میلیارد و پایین 5 ٪ از سال 2017 تا 2019 در مقابل آنها پایین 10 ٪ در داکوتای جنوبی و 6% در داکوتای شمالی و مینسوتا. قبل از جنگ تجاری سویا اختصاص 39 درصد از مینه سوتا صادرات محصولات کشاورزی یک سوم از داکوتای جنوبی و یک چهارم از داکوتای شمالی است.

در حالی که چین در حال افزایش بوده است خرید خود را از محصولات کشاورزی از ایران رفت به اثر در ماه فوریه آن را نیز فصلی خریدار دانه سویا و به طور معمول اقدام به خرید بیشتر در طول سه ماهه گذشته از سال است.

“هنگامی که ما شروع به وارد شدن به فصل برداشت است که به طور معمول هنگامی که چین در می آید و اقدام به خرید مقادیر زیادی از ایالات متحده محصولات کشاورزی گفت: Frayne اولسون, محصولات اقتصاد در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در فرمت فارگو. “هنوز هم وجود دارد زمان به آنها را به مقابله با این اهداف اما آنها در حال رفتن به در آن را دریافت کنید.”

در اجرا تا به برداشت محصول کشاورزان و کارشناسان و دیگران جایی بین با احتیاط خوش بینانه و نگران است.

“در این خصوص به چالش کشیدن زمان روستایی امریکا باید یکی از بزرگترین پتانسیل بازارهای صادراتی برای مواد غذایی و محصولات کشاورزی” 192 گروه به نمایندگی از کشاورزی و روستایی توسعه اقتصادی و منافع کسب و کار گفت: در ماه گذشته در یک چاپلوس نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی است که “توافق خواهد شد سرعت بخشیدن و برآورده شود توسط چین است.”

در جولای 6, آمریکا اتاق بازرگانی و بیش از 40 انجمن تشویق مقامات کاخ سفید و معاون نخست وزیر لیو او به “کوشش برای پیاده سازی تمام جنبه های توافق” از جمله خرید “محصولات کشاورزی که در آن اجرای به نظر می رسد عقب مانده.”

در ضمن کشاورزان و دامداران را سفت هزینه را تنها تجهیزات لازم خرید و نونهالان.

“ما فقط خرید آنچه به خرید. ما نمی نیاز به هر یک از این افزودنی اگر ما می تواند کمک به آن گفت:” جاش Geigle که خانواده شده است کشاورزی و دامداری زمین خود را از سال 1907. خانواده را افزایش می دهد, گوشت گاو, گاو, گندم, ذرت, آفتابگردان یونجه و علف یونجه در حدود 20 مایلی شمال دیوار, S. D.

“شما فقط نمی توانید یک محصول گندم یک شبه” Geigle اضافه شده است. “شما برداشت آن در اوایل ماه جولای یا اوت برای سال بعد. شما هنوز هم باید به کاشت محصولات زراعی است. شما هنوز هم باید برای به دست آوردن گاو پرورش داده است. چرا که اگر شما لازم نیست که همه مسائل و بازار می آید, شما لازم نیست که هر چیزی را به فروش برساند.”

در داکوتای شمالی مزرعه اقتصاد است عمیقا در هم پیچیده با تولید و حمل و نقل و موسسات مالی.

“برای هر کار است که ما را به طور مستقیم نسبت به اقتصاد کشاورزی وجود دارد احتمالا حداقل تعداد مساوی از مشاغل در حمایت از فعالیت های که می آیند به بازی گفت:” دیوید فلین استاد و صندلی وزارت اقتصاد در دانشگاه داکوتای شمالی.

داکوتای شمالی نیز رنج می برند از یک کاهش شدید در قیمت نفت کاهش سود حاصل از Bakken حوضه و بخش شرقی از دولت کسب و کار خرده فروشی در حال گرفتن یک ضربه به این دلیل که مرز کانادا بسته است به غیر ضروری سفر.

“این شیوه زندگی است که سخت تر برای یک خانواده جوان می آیند و می خواهند به آغوش” گفت: رایان تیلور نسل چهارم گاو کشاورز در Towner, N. D. سابق و رهبر اقلیت دموکرات های مجلس سنا دولت.

“شهر خود را کاهش در اندازه. مدرسه خود را کاهش در اندازه و است که باعث می شود آن است که بسیار سخت تر برای هر کسی که سمت چپ است را در اینجا بر روی زمین هنگامی که شهر خود را تحت این نوع از استرس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله