نیمی از کارگران در مینه سوتا را از دست داده اند کار در طول همه گیر

کیمبرلی جونز بود کار خود را به عنوان یک همراه پرواز کارگزینی قبل از coronavirus آورده صنعت هواپیمایی متوقف شد.

ساوانا توماس هفته دور از استخدام تمام وقت از یک temp کار در یک شرکت لجستیک. و پس از تعدادی از موانع Letajia کاتلر-قابیل به احساس او در نهایت در بر داشت شغل مصاحبه با شرکت کنندگان در مطالعات پزشکی.

در حال حاضر آنها به دنبال کار دوباره. در حالی که این بیماری همه گیر است منجر به گسترده زیان کار در سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ در مینه سوتا این آمار کارگران سیاه پوست سخت ترین.

نزدیک به 1 در 2 سیاه کارگران در مینه سوتا باید کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. برای کارگران است و در حدود 1 به 4 با توجه به مینه سوتا وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی (سند).

برخی بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار بازگشایی شد اما گسترده نژادی عدم تعادل باقی مانده است در میان کسانی که هنوز هم بیکاری. بیش از یک چهارم از کارگران هنوز ساخت هفتگی مدعیان بیکاری در ماه گذشته در مقایسه با 9 درصد از سفید کارگران است.

“من برای یک کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که من می توانید نگه دارید در تأمین اجاره” گفت: کاتلر-قابیل است که مصرف یک دوره آموزشی برای تبدیل شدن به یک coronavirus تماس تحقیقی. “من می خواهم به بازگشت به کار. که هدف اصلی من.”

مرگ جورج فلوید محوری است, مینه سوتا, به ملی ویژه برای داشتن برخی از بزرگترین نژادی و نابرابری در کشور از جمله در زمینه مالکیت خانه آموزش و پرورش و فقر است.

این بیماری همه گیر است و تشدید برخی از کسانی که بی عدالتی مانند بیکاری است.

آمریکایی های سیاه و سفید و Latinos که کمتر به احتمال زیاد در شغل های که در آن آنها می توانید از خانه کار نیز شده اند ابتلا به کروناویروس در نرخ بالاتر است.

در سال های اخیر در میان رشد اقتصادی و بازار کار این دولت تا به حال شروع به دیدن شکاف در نرخ بیکاری — که بیش از دو برابر است که از سفید بیکاری — شروع به باریک.

“این کاملا دلخراش برای دیدن این معکوس به دلیل پیشرفت بود که ساخته شده بود تنها بسیار جزئی” گفت: ابیگیل ووزنیاک مدیر فرصت و رشد فراگیر موسسه در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس.

یکی از دلایل بیکاری اختلاف در مینه سوتا است که سیاه Minnesotans به احتمال زیاد شاغل در هتل ها, رستوران, خرده فروشی, بهداشت و درمان و دیگر خدمات مرتبط با صنایع است که دیده می شود بیشترین زیان کار به دلیل اقامت در خانه سفارشات و دیگر بیماری همه گیر ناشی از slowdowns.

“آنها در خط مقدم از برخی از مشاغل شده است که سخت ترین ضربه گیر” گفت: سند کمیسر استیو بیشه. “ما عمیقا نگران آن است. این خیره کننده به این باور است که اگر شما آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر وجود دارد 50% شانس شما برای اعمال بیمه بیکاری.”

او افزود که وجود دارد بحث های فعال در گروه خود را برای کشف کردن راه برای مطمئن شوید که خدمات در دسترس تر و عادلانه.

“ما در حال توسعه یک نوع سهام چک لیست برای قرار دادن در مقابل هر برنامه جمع ما در عمل آیا آن را برای مردم شغل و یا کمک به رشد کسب و کار سرمایه گذاری,” او گفت:. “وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو, اما آن را باید ریشه در همه چیز شما انجام می دهند.”

در حالی که به همان میزان همه گیر نیز نامتناسب صدمه آمریکایی, هندی, لاتینی, کیرخوری, آسیایی, آمریکا, استخدام در وزارت امور خارجه. زنان جوانتر کارگران و کسانی که با کمتر از آموزش و پرورش نیز گرفته شده بزرگتر رسید.

“سیاه مردم در حال گرفتن فشار از این” گفت: استیون بلتون رئیس جمهور از شهری لیگ شهرهای دوقلو. “این بسیار نگران کننده ای به ما اما تعجب آور نیست. اگر این شرح تاریخی روند bounceback کندتر خواهد بود و در جوامع ما در خدمت است. ما برای اولین بار به اخراج می شود. ما همچنین آخرین به rehired.”

نژادپرستی می تواند نفوذ در زمانی که کارفرمایان در حال ساخت این تصمیمات او گفت:.

در حالی که خسته کننده برای دیدن نژادی اختلاف در اخراج و استخدام چیزی است که اتفاق می افتد در هر زمان وجود دارد این است که رکود اقتصادی گفت: Tawanna سیاه, مدیر عامل شرکت از دو سال از شهرهای دوقلو مبتنی بر مرکز اقتصادی شمول است. آن را اضافه اثبات او گفت که دستاوردهای ساخته شده در چند سال گذشته بودند نه به عنوان معنی دار به آنها می شده اند.

“البته این افراد که در حال رفتن به سمت چپ زمانی که ما متصل آمریکایی های آفریقایی تبار به کسانی که با دستمزد کم شغل — ما در بخش خرده فروشی و خدمات ما در این بخش به عنوان مخالف واقعی ایجاد فرصت های اقتصادی در سراسر طیف مانند است که ما انتظار می رود برای دیدن چنین متفاوت تاثیر زمانی که ما این شوک اقتصادی” او گفت:.

مینه سوتا نرخ بیکاری کاهش یافت و به 8.6 درصد در ماه ژوئن به پایین از یک 9.9% رکورد در ماه مه. در حالی که برخی از آنان در ابتدا امیدوار بودند که برای سریعتر واکنش بسیاری از پیش بینی در حال حاضر خواستار افزایش نرخ بیکاری بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.

پیش بینی توسط IHS Markit نشان می دهد که سوتا نرخ بیکاری را بهبود بخشد و در ماه های آینده خواهد شد اما به احتمال زیاد بازگشت به قبل از همه گیر سطح حداقل برای چند سال.

به عنوان اقتصاد بهبود می یابند ممکن است بازگشت به ساختار قبلی و برخی از مشاغل ممکن است در نهایت به طور دائم آواره. با قضاوت بر اساس الگوهای تاریخی که تغییر به احتمال زیاد خواهد شد به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد کارگران از رنگ گفت: ووزنیاک از مینیاپولیس تغذیه می کند.

“آنها در حال رفتن به نیاز به برخی از نوع از انتقال به پیدا کردن شغلی جدید است که رفتن به چندی,” او گفت:. “اینها چیزهایی است که در حال رفتن برای تغذیه به که در دراز مدت گسترش شکاف ما در حال شروع به دیدن حق در حال حاضر.”

فدرال محرک چک و دیگر افزایش مزایای بیکاری کمک کرده اند کوسن ضربه تا به حال برای بسیاری از کسانی که از کار هستند. در حالی که آنها ادامه خواهد داد تا به طور منظم دریافت مزایای بیکاری اضافی 600 دلار در هفته از فدرال مراقبت در قانون تنظیم شده است به اعتبار این هفته است. که صخره مالی است که انتظار می رود برای ارسال هجوم کارگران بیکار در حال حاضر مشغول غذا قفسه.

“این چیزی بود که واقعا نگه داشتن قایق شناور” شارون رکورد 20 ساله ساکن بروکلین پارک گفت اضافی 600 $در هفته.

هر چه مانده است پس از پرداخت اجاره, بیمه اتومبیل و مواد غذایی او قرار داده و نسبت به پرداخت برای کالج کلاس در پاییز. در عین حال او شده است در شکار فرصت های شغلی برای هفته ها.

“هر جا که من می بینم استخدام ثبت نام من سعی کردم به درخواست,” او گفت:, لیست, کردن فروشگاه های مواد غذایی, فست فود, زنجیره ای, نمایندگی خودرو و بانک.

او را بدست تنها یک تماس تلفنی که تا کنون برای یک کار به عنوان یک کارمند بانک. او تا به حال یک مصاحبه دوم در روز جمعه.

بسیاری از نیروی کار آموزش و شغل قرار دادن برنامه ها شده اند hustling به تغییر خدمات خود را آنلاین در طول بیماری همه گیر. آنها در حال حاضر میزبانی نمایشگاه های شغلی بیش از زوم و نورد دیجیتال دوره های آموزشی. اما آنها نیز داشته باشیم که همه مردم دسترسی به رایانه و شبکه Wi-Fi.

شهرهای دوقلو افزایش یک کار برنامه های آموزشی است که با این نسخهها کار بیشتر با مردم رنگ, دریافت کمک مالی از دولت پس از آن می تواند ارائه Chromebooks به شرکت کنندگان در دوره های آن که در حال حاضر همه آنلاین. ملانی ویلیامز مدیر برنامه است انتظار برای دیدن یک چشم انداز مثبت در مردم به دنبال خدمات خود را در چند هفته آینده به عنوان افزایش مزایای فدرال اجرا کنید.

“این آرامش قبل از طوفان” او گفت:.

هیلاری توماس ، یک مشاور با شهری لیگ گفت: بسیاری از مردم در یک الگوی برگزاری در حال حاضر در انتظار برای دیدن اگر آنها در حال رفتن به به نام بازگشت به شغل خود.

“مردم در حال تلاش برای ماندن در بالای آب, اما وجود دارد بسیاری از سرخوردگی,” او گفت:. “بنابراین بسیاری از چیزهایی که آنها ایجاد شده بود به سمت رو yanked از زیر آنها را. بسیاری از آنها را مجبور به از یک مربع شروع دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de