داخل سوتا Boogaloo جنبش: مسلح و مشتاق برای فروپاشی اجتماعی

مایکل رابرت جزایر شده برای این — لحظه ای که او گفت: “هنگامی که [expletive] بازدید فن.”

به عنوان تظاهرات رشد هرج و مرج در روز پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت سلیمان 30 سال جدید برایتون مرد پیوست یک کادر از دیگران پوشیده در لباس نظامی و حمل تفنگ. آنها مستقر در اطراف کسب و کارهای کوچک و محله های اطراف شهر و آماده برای یورش.

جزایر وجود دارد از طرف “Boogaloo Bois” شل-گره ضد دولت افراطی جنبش که طرفداران مسلح انقلاب است. پیروان آن ادغام فرد در فعالیت های شبه نظامی از راست شبه نظامیان با گسترده بسیج در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook. آنها به نظر می رسد کلا در اوایل سال جاری در حقوق تفنگ تظاهرات در ویرجینیا و در تظاهرات علیه COVID-19 محدودیت در سراسر کشور است. این Boogaloo Bois باید پس از زمانی بیشتر برجسته — و با این قانون جدید اجرای موشکافی — در میان ناآرامی ها بیش از فلوید را کشتن.

در مینه سوتا اشاره به Boogaloo Bois به نظر می رسد در سراسر ده ها تن از به بیرون درز مخفی اجرای قانون ایالتی و فدرال بولتن مربوط به اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن شورش. استار تریبیون بررسی کسانی که بولتن در بر داشت و جزایر توسط خاص نام در یکی از آن هشدار داد که او و دیگران را مسلح و آماده به شلیک پلیس اگر آنها با نزدیک شدن یک مینیاپولیس خانه که در آن آنها صحنه.

“ما می دانیم که ما باید یک هدف [ما] به همین دلیل ما نمی دیدار در گروه های بزرگ چون ما می دانیم که احتمالا ما در حال رفتن به حمله,” جزایر در مصاحبه ای گفت:. “ما می دانیم که بسیاری از ما احتمالا به مرگ است.”

در ماه ژوئن یک مرد مرتبط به جنبش بود که به اتهام قتل دو مأموران اجرای قانون در کالیفرنیا است. در نزدیکی لاس وگاس سه اتهام Boogaloo Bois دستگیر شدند به اتهام تلاش برای firebomb یک زندگی توجه کردند. اما تا به امروز هیچ یک از بیش از یک دوجین فدرال جنایی مورد در مینه سوتا مربوط به شورش ذکر است Boogaloo جنبش و یا گروه های دیگر.

جزایر رد هر گونه اتهام ارتباط او و یا تقریبا 250 Boogaloo Bois او گفت: در مینه سوتا به برتری. در یک نقطه در طول تظاهرات سلیمان در تصویر بالا بردن مشت خود را در همبستگی با چند مردان سیاه پوشیدن و سیاه زندگی ماده پیراهن. او اصرار دارد که animus مینه سوتا Boogaloo Bois کارگردانی در پلیس.

این Boogaloo Bois شد یکی از گروه های مختلفی از سراسر ایدئولوژیک طیف بودند که از نزدیک تماشا مقامات ایالتی و فدرال در طول فلوید تظاهرات با توجه به بیش از 60 خصوصی اجرای قانون بولتن. اسناد و مدارک ساخته شد در دسترس از طریق عظیم آبی “نشت” داده کمپرسی در ماه گذشته توسط یک گروه به نام توزیع شده انکار اسرار داده شفافیت جمعی.

بولتن توصیف یک شلنگ آتش از اطلاعات در مورد که در زمین در طول ماه مه و ژوئن ناآرامی های مدنی. مقامات نسبت داده به خبرچینان رسانه های اجتماعی و دیگر منابع. اغلب آنها اذعان به هوش بود و بی اساس.

بروس گوردون سخنگوی Minnesota Department of Public Safety — که نظارت چند آژانس مرکز فرماندهی که دنبال ناآرامی — حاضر به “پاسخ به سوالات بر اساس به طور غیر قانونی به دست آمده از اسناد و مدارک که شامل اجرای قانون-اطلاعات حساس است.”

جان الدر مینیاپولیس سخنگوی اداره پلیس همچنین گفت که او نمی تواند نظر و سپس افزود: “همه از این باقی می ماند در دست بررسی است و چیزهای بسیار در هم تنیده.” اف بی آی در ضمن نمی خواهد نظر در “اطلاعات خاص محصولات گفت:” کوین اسمیت سخنگوی آن مینیاپولیس زمینه ، اما اسمیت گفت: “اف بی آی به طور معمول سهام اطلاعات در مورد تهدیدات بالقوه برای بهتر فعال کردن اجرای قانون برای محافظت از خود و جوامع آنها خدمت می کنند.”

با توجه به اسناد و مدارک مقامات شتافت به تایید گزارش می دهد که سفید supremacists شد برنامه ریزی برای سوزاندن, سیاه, کلیساها در مینیاپولیس. عوامل نیز دنبال جنبش از هر دو محلی و ملی, پلنگ سیاه فعالان شرکت کننده در Floyd تظاهرات.

یکی دیگر از بولتن بعدا شرح داده شده موتور سیکلت باندهای سرمایه گذاری در ناآرامی به حرکت افزایش مقدار هروئین به شهرهای دوقلو.

فایل ها همچنین با اشاره antifa فعالان با استناد به حداقل یک خبرچین پلیس هشدار داد که antifa خواهد با استفاده از “وسیله نقلیه به عهده دستگاه های منفجره دست ساز” به هدف گارد ملی و دیگر اجرای قانون است. شده اند وجود دارد هیچ تایید گزارش از چنین حملاتی.

مکاتبات میان اجرای قانون در مینه سوتا نشان دهنده رشد مشخصات Boogaloo Bois به عنوان ناآرامی گسترش فراتر از شهرهای دوقلو. سلیمان همچنین به نظر می رسد در دوربین در یک Daily Mail گزارش خبری به عنوان او و دیگران کمک گارد یک مغازه توتون و تنباکو.

سلیمان که مدیریت تعمیر و نگهداری بخش محلی مالکیت و مدیریت شرکت خود را به نام “مسلح redneck” که پیوست Boogaloo جنبش پس از dabbling در جناح راست محافظه کاری آزادی و فعالیت های شبه نظامی. پلیس بولتن که به نام جزایر اشاره کرد که او تا به حال یک “III%-er” ارتش دشنه در کامیون خود را.

در مصاحبه با سلیمان گفت: وفاداری خود را استراحت با Boogaloo جنبش و که او تا به حال نادیده گرفته شده به حذف مسلح شبه نظامی دشنه. مانند بسیاری از Boogaloos سلیمان همچنین گفت که او در حال حاضر recants گذشته خود را برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر جزایر انداز خود را به عنوان یک “anarcho-سرمایه داری.”

هر دو سلیمان و کارشناسان که ردیابی حرکت اضافه شد که در آن ابتدا miscast به عنوان یک شاخه از راست سفید قدرت افراط گرایی است.

“ما همه چیز است و ما معتقدیم در آزادی مطلق و آزادی برای همه صرف نظر از نژاد و عقیده و جنسیت جنسیت و هر چه ما نمی مراقبت از” سلیمان گفت.

J. J. MacNab یک همکار در دانشگاه جورج واشنگتن در برنامه مقابله با افراط گرایی در گفت سردرگمی می تواند منحرف کردن اذهان از جنبش واقعی اعتقادات و برنامه های ویژه “accelerationism” است که نگه می دارد که نظم سیاسی می تواند برچیده شود و از طریق افزایش مدنی اختلال است.

“فقط به خاطر آنها سفید supremacists معنا نیست که آنها نمی antigovernment افراط گرایان مایل به پایین پلیس و بقیه دولت” MacNab گفت. “آنچه آنها می خواهند به انجام است برای کشتن پلیس به کشتن سیاستمداران شروع به هرج و مرج به طوری که خود را anarcho-سرمایه داری جهانی می تواند پدیدار شود. این accelerationism. این فقط سفید نیست supremacist accelerationism.”

کاتلین Belew استادیار تاریخ در دانشگاه شیکاگو به نام Boogaloo Bois “یک نام جدید برای چیزی که بسیار قدیمی است” پس در قدم به قدم مانده حرکات. این تساوی در برخی از همان استراتژی های شبه نظامی مستقر توسط جنبش های دیگر در تلاش برای تولید یک آخرالزمانی جنگ او گفت: در این مورد علیه دولت و نه از میان نژادها.

“این حرکت انجام شده است شبه نظامی آموزش گردآوری اسلحه آموزش شبه نظامی تاکتیک, اختصاص نظامی سلاح و مواد منفجره و مواد دیگر” Belew گفت.

در مینه سوتا سلیمان گفت: Boogaloo Bois به ندرت در گروه جمع آوری بیش از 20 یا 30. بیشتر رایج هستند آموزش تمرین در کوچکتر “جوخه.” که چه سلیمان گفت که اتفاق می افتد در حال حاضر در انتظار یکی دیگر از بلندی موج ناآرامی. جزایر پیش بینی یک یا بیشتر از چهار اخراج افسران متهم در Floyd مرگ خواهد فرار اعتقاد جرقه تازه هرج و مرج است.

“دور یکی در حال رفتن به مانند یک سفر به دیزنی جهان و ما فقط در تلاش برای آماده شدن برای آن است که” سلیمان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de