ماه قبل از جورج فلوید مرگ بحث خورشتی در کنگره بیش از راه های جدید برای جلوگیری از افزایش جرم و جنایت در منطقه قطار و اتوبوس — و آن را نمی شامل ،

برجسته ترین ایده درگیر استقرار غیر مسلح سفیران به جمع آوری کرایه اتصال مسافران دچار بی خانمانی و یا بیماری های روانی با خدمات اجتماعی و تمبجربهي پایین سیگار کشیدن و نوشیدن داخل مترو و وسایل نقلیه حمل و نقل.

با استفاده از غیر نظامیان به کمک و یا حتی جایگزین قانون اجرای یک آزمایش است که مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور با توجه به زیر فلوید را به قتل توسط پلیس. اما حمل و اقدامات ایمنی تن به تن در قوه مقننه کوچک از گسترده تر بحث ورشکستگی یک بار COVID-19 همه گیر آمار و فلوید مرگ باعث نا آرامی های مدنی در سراسر کشور است.

در حال حاضر آینده حمل و نقل و طرح های ایمنی در شهرهای دوقلو نامشخص است.

“ما از صحبت کردن در مورد های مختلف ایمنی عمومی مدل که بسیار در این اخبار در حال حاضر تغییر وظایف لزوما مناسب برای افسران” گفت: Rep. فرانک Hornstein DFL-مینیاپولیس و اشاره کرد که “مهم و فوری مکالمه.”

تجربه چپ هواداران نا امید, اما حتی بیشتر مصمم به تلاش برای نگه دارید — شاید سال آینده.

“هستند بسیاری از چیزهای واقعا مهم در این لایحه است که ما نیاز به انجام, اما ما نمی توانیم در هر نقطه” گفت: Rep. براد Tabke DFL-Shakopee, سرب حامی اولیه اندازه گیری.

در حالی که خانه گردد سازش قبل از همه گیر جمهوریخواهان کنترل سنا “همواره صحبت در مورد ایمنی در شهرستانها و حمل و نقل اما [نمی] می خواهید به شرکت در هر گونه راه حل” Tabke گفت.

رهبران جمهوری خواه پاسخ نمی دهند به چندین درخواست برای اظهار نظر هفته گذشته است.

Tabke کار کرده با تشکر. Jon Koznick R-Lakeville در اوایل پیشنهاد که برای ایجاد حمل و نقل سفیران (یا عوامل به عنوان برخی از آنها تماس بگیرید) و همچنین تغییر کرده کرایه فرار اداری با استناد اولیه خوب از 35 دلار در مقایسه با $180 در حال حاضر.

شورای شهر که در عمل حمل و نقل مترو است گفت: تنها 3 درصد از مسافران ذکر شده برای کرایه فرار از پرداخت جریمه. چرا که محلی دادستان هستند و میلی به دنبال موارد بیش از یک پرداخت $2 حمل و نقل بلیط.

Koznick نعمت پا تا نظارت نور-راه آهن قطار و ایستگاه های زنده-خوراک دوربین های امنیتی و سیستم آدرس عمومی به suss کردن جنایات در زمان واقعی است. او همچنین از ممنوعیت حمل و نقل مسافر که نمی پرداخت جریمه به دلیل عدم پرداخت کرایه یا که مرتکب بیشتر جرائم جدی در اتوبوس و قطار.

ایمن سیستم حمل و نقل Koznick گفت: حتی مهم تر به مسافران و کسب و کارهای کوچک در محله های آسیب دیده در طول تظاهرات. “ما باید به اقدامات در حال حاضر برای کمک به بازگرداندن اعتماد عمومی و اعتماد به نفس در سیستم حمل و نقل,” او گفت:.

Slimmed پایین پیشنهاد تن به تن در ماه ژوئن جلسه ویژه که جرمزدایی کرایه فرار و در آغوش حمل و نقل سفیران foundered. رژیم صهیونیستی. تیم Walz شامل اقدامات خود را در متمم بودجه همراه با $3.7 میلیون دلار در بودجه. اما که شکست خورده ،

حمل و نقل ridership بشدت کاهش یافته است که این بیماری همه گیر رسید اما قبل از آن جرم و جنایت در ادامه به افزایش در شهرهای دوقلو قطار و اتوبوس.

جدی جرم از جمله سرقت و تشدید حمله افزایش 27 درصد در ژانویه و 13 درصد در ماه فوریه هنگامی که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط مترو حمل و نقل. کمتر جرائم جدی مانند تقلب و خرابکاری افزایش 105 درصد در ژانویه و 88 درصد در ماه فوریه است.

مفهوم غیر مسلح سفیران گشت یک سیستم حمل و نقل برای ترویج ایمنی سعی شده است در جاهای دیگر.

یک مطالعه اخیر توسط حمل و نقل سازمان حمایت شرق مترو قوی بررسی برنامه های مشابه در بیش از یک و نیم دوجین مناطق مترو از جمله سان فرانسیسکو سیاتل و بوستون و دنور پرتلند و سنگ., در بر داشت و سود برای همه.

“پلیس توانید از پلیس بیشتر و سفرای می تواند چشم و گوش از سیستم حمل و نقل” گفت: Schroeer گروه مدیر اجرایی. “مردم احساس راحت تر و ridership را بهبود بخشد.”

دوروتی شولتز یک کاپیتان بازنشسته مترو-شمال رفت و آمد راه آهن اداره پلیس در نیویورک گفت که او “نه بزرگ مؤمن” در مفهوم غیر مسلح سفیران حمل و نقل.

“آنچه آنها در حال رفتن به انجام اگر و هنگامی که آنها را به چالش کشیده ؟” گفت: Schulz, استاد emerita در جان جی, کالج عدالت کیفری در دانشگاه شهر نیویورک است. “این برای تلفن های موبایل خوب است, اما شما ممکن است قرار دادن افراد در معرض خطر از آنجا که شما درخواست آنها را به خوب بکار بردن برخی از قدرت با حمایت از آن.”

شولتز می کند پشتیبانی از سفیران چک کردن مسافران برای کرایه به دلیل آن کمک خواهد کرد تا پلیس به کار در بیشتر جرائم جدی. “ترین پلیس نفرت چک کردن بلیط,” او گفت:.

پورتلند حمل و نقل آژانس TriMet به تازگی اعلام کرد که یک سری از حرکت ها در پی فلوید مرگ از جمله کاهش شش پلیس مواضع و هدایت 1.8 میلیون دلار به جامعه مبتنی بر امنیت عمومی روش.

مترو و حمل و نقل مدیر کل وس Kooistra گفت: “بیشتر سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی کاملا مورد نیاز است اما این نباید در هزینه مهم دیگر سرمایه گذاری در حمل و نقل ایمنی است.”

اگر حمل و نقل ایمنی طرح های موفق در طول مقننه جاری جلسه ویژه حامیان گفت: آنها سعی خواهیم دوباره در سال 2021 است, اما ممکن است بیشتر اختلاف نظر است.

پس فلوید مرگ Tabke می گوید او نمی راحت با تنبیهی قطعات از پیشنهاد اولیه به خصوص بند است که ممنوعیت قبلی مجرم با استفاده از حمل و نقل عمومی.

“که دیگر متناسب با جایی که ما در تاریخ ما,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de