خیلی از مینه سوتا است که به احتمال زیاد برای دیدن تکرار شنبه از جمعه تحریک در طول روز گرما به دنبال قدرتمند رعد و برق شبانه.

روز جمعه طوفان قطع درختان و چپ ده ها هزار نفر از خانه های ایالت بدون برق است. آنها متهم شده است که دو آتش سوزی خانه در منطقه مترو ظاهرا مشتعل توسط رعد و برق.

باران های سنگین کاهش یافت و در برخی از مناطق. بادها gusted نزدیک نزدیک به 60 مایل در ساعت در بخش هایی از شهرهای دوقلو و بیش از 70 مایل دورتر در شمال. قسمتهای شمالی و داکوتای جنوبی گزارش داد بادها به عنوان بالا که 100 مایل در ساعت. وجود دارد برخی از شواهد از یک گردباد ممکن است اما آن را نمی تواند تایید ظهر شنبه.

شنبه دماهای شد انتظار برای دوباره رسیدن به پایین به اواسط-90s با توجه به خدمات ملی آب و هوا را چنهسن ، رگبار و رعد و برق به طور بالقوه شدید می رسند اواخر بعد از ظهر روز شنبه, خدمات آب و هوا هشدار داد.

خطر ابتلا به آب و هوایی شدید بود و کمترین در مناطق اطراف خیابان و دورتر جنوبی از جمله شهرهای دوقلو. وجود دارد کمی خطر تا آنجا جنوبی به عنوان آیووا مرز و احتمال “pop-up رعد و برق” در شمال غربی گفت: هواشناس Chris o’brien.

“هیچ کس از جنگل,” او گفت:. “این یک روز خوب برای نگه داشتن چشم در آب و هوا.”

شمال غربی ایالت مینه سوتا که رو کوبیده جمعه, ممکن است گرفتن یک استراحت یک شب شنبه. مترو منطقه بود که نسبتا کردن قلاب در جمعه احتمالا در صورت بدتر طوفان, او گفت:.

اگر چه جمعه طوفان کاهش یافته است و تنها یک اینچ و یا پس از باران در منطقه مترو باران بود سنگین تر دورتر از شمال با بخش مرکزی از اعلام گزارش تا 4 اینچ یا بیشتر.

که می تواند خوش آمدید در برخی از مناطق اوبراین گفت.

“من یک تماس دیروز از یک نجیب زاده در اسکندریه گفت او شده است خشک برای مدتی امیدوارم او مفید باران از آن,” او گفت:.

روز جمعه طوفان در انجام برخی از تگرگ اما روز شنبه می تواند بدتر اوبراین گفت: با hailstones که “می تواند 2 اینچ در قطر و یا شاید بزرگتر است.”

هواشناس اریک Ahasic ارائه یک یادآوری است که در حالی که طوفان می تواند خطرناک باشد بنابراین می تواند گرمای شدید و رطوبت.

“هنگامی که یک گردباد و یا تندباد بازدید از آن را انجام داده و اگر وجود دارد هر گونه آسیب و یا هر چیزی که شما می دانید,” او گفت:. “گرما نوع می سازد. ما نوع بوده است در طولانی داغ, مرطوب, الگوی, می توانید نوع از استرس مردم بدن بیشتر و بیشتر و بیشتر به تدریج ساختمان در طول زمان است.”

او شنیده نشده هر بیماری شدید یا مرگ گزارش شده است که “این یک وضعیت خطرناک است,” او گفت:. به طور معمول هنگامی که مردم بیش از حد گرم آنها می توانید خنک کردن در استخر و یا در یک air-conditioned محل عمومی مانند سینما. با بسیاری از مکان ها مانند بسته یا اجتناب با توجه به همه گیر احتیاطی کمتری وجود دارد راه هایی برای فرار بخار.

با رطوبت به عنوان بالا که 70 تا 80 درصد پیش بینی گرما ارزش شاخص می تواند به صعود بیش از 100 خطرناک محدوده. گرما شاخص اندازه گیری چقدر داغ ترکیب دما و رطوبت آن را احساس مثل یک windchill اگر چه در پایان مقابل از دماسنج و محاسبه نقطه شبنم و نه سرعت.

آسمان ابری نیز ناشی از رطوبت می تواند تناقض نگه داشتن دماي چند درجه است. “ما در درجه حرارت ممکن است در نهایت سرد — سرد در گیومه — اما [heat index] هنوز هم می شود حدود 105-110.”

یک آتش سوزی در یک خانه در Eagan گزارش شد حدود ساعت 6 صبح روز شنبه گفت: رئیس آتش نشانی مایک اسکات. همسایه گزارش با دیدن شعله های آتش و پلیس وارد برای پیدا کردن سقف و فضای اتاق زیر شیروانی در آتش است.

همسایه دوربین های امنیتی دستگیر اعتصاب رعد و برق در 3:45 صبح که “روشن کردن کل محله” اسکات گفت. اگر چه این دوربین نمی کند در واقع نشان می دهد رعد و برق برخورد به سقف دود به نظر می رسد که از خانه نیست ،

خانه خالی بود چون خانواده زندگی می کند که وجود دارد در تعطیلات در داکوتای جنوبی, او گفت:. آتش نشانان قادر به خاموش کردن شعله های آتش و هیچ کس صدمه دیده بود.

هنوز “بین آتش و دود و آب آن آنقدر مخرب” اسکات گفت. “این یک چیز خوب برای آمدن به خانه.”

همچنین در حدود 4 صبح, Washington شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان در پاسخ به یک گزارش از یک خانه در آتش در غرب فلوریدا, شهرستان نیز ظاهرا ناشی از رعد و برق.

در بیپرت آتش نشانی پاسخ در صحنه با کمک از لیک المو آتش نشانی.

که آتش بیش از حد به نظر می رسد شده اند آغاز شده توسط روشنایی اعتصاب با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط کلانتر,. “همه سرنشینان تخلیه شدند و بدون آسیب” آن گفت:

یک جبهه سرد زیر پنج شنبه طوفان می تواند سرد و خشک کن هوا Ahasic گفت.

اوایل هفته آینده باید سرد و خشک کن با اوج در پایین 80s.

“معمولی برای این زمان از سال, اما آن را احساس خوب,” او گفت:. “شبنم نقاط بسیار خشک نیز تنها در 50s — زیبا و راحت برای فصل تابستان در این بخش از کشور است.”

اما گرما و رطوبت هوا انتظار می رود به دیدار برگشت در هفته بعد.

“احتمالا ما در حال رفتن به دیدن یکی دیگر از اجرا به 90s,” او گفت:. “و گرم.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله