دلوت – اگر شما به دنبال برای یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه اردوگاه رزرو تابستان امسال در نظر آوردن یک اسب است.

“ما هرگز در 100% ظرفیت از آنجا که بسیاری از سوارکاری سایت” مینه سوتا گفت: اداره منابع طبیعی بازدید کننده خدمات و کمک رسانی مدیر راشل قیف. “اما در چهارم جولای آخر هفته ما در 91.5% ظرفیت ایالت — که بالاترین من تا کنون دیده اند.”

آن را حتی بیشتر بسته بندی شده در ساحل شمالی که در ماه های ژوئن و ژوئیه reservable دولت campgrounds شده است 96.6% رزرو شده است.

“ساحل شمالی است همیشه محبوب ترین” قیف گفت.

با وجود و یا به احتمال زیاد به دلیل این بیماری همه گیر مینه سوتا سهم دریاچه سوپریور خط ساحلی جذب شده است swarms از بازدید کنندگان پیشرو به فروخته تفریحی رزرو اردو و ناپدید اجاره تعطیلات.

دولت مسیرهای دیده می شود دو یا سه برابر معمول خود تعداد کاربران و در میان آن جمعیت یک تنوع بیشتری از بازدید کنندگان نشان داده.

تابستان همیشه مشغول هستند تا شمال اما با COVID-19 پرتاب عادی سفر خارج از پنجره به سطح بالایی از بهره شد.

“ما در یک مکان بسیار سالم تر از ما انتظار می رود در ماه های مارس و آوریل گفت:” هارون Bosanko, مدیر بازاریابی, برای سفر تفریحی که دارای خواص مانند چراغ Pointe, Larsmont کلبه و کربو ارتفاعات. “از آمدن ما به این فصل نگران نمی توانست وجود داشته باشد تقاضا و ثابت شده است نه به صورت.”

در ماه ژوئن دولت را اداره گردشگری یافت می شود که فقط 10 درصد از منطقه ای انتظار مسافران به هواپیما برای سفر بعدی خود. برای بقیه از رفتن به خارج از شهر با ماشین یا RV “فضای تجربه” در صدر لیست to-do, با توجه به کشف مینه سوتا است.

به عنوان یک نتیجه بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته شمال مینه سوتا یکی از جستجوهای پرطرفدار در Airbnb. اجاره تعطیلات میزبان در این منطقه گزارش شده 50 درصد درآمد بالاتر از سال گذشته در مقایسه با تعطیلات آخر هفته به مسافرت به مناطق روستایی افزایش یافته است به طور کلی.

“ما افرادی را دیده ام رزرو سفر در 200 و 300 مایل در اکثر” گفت: Airbnb سخنگوی سام Randall. “این آغاز hyperlocal کمتر از 50 مایل و در حال حاضر مردم بیشتر به دنبال به خارج از شهر پس از cooped برای سه یا چهار ماه.”

برای برخی از ساکنان و کسب و کار فرار-از-مستند ذهنیت باعث شده است که درگیری به خصوص که برخی از بازدید کنندگان زباله مسیرهای پیاده روی و اردو و قهر کردن و پف بیش درخواست به پوشیدن ماسک.

“سطح شدت از طریق سقف — همه فقط فوق العاده زخم” گفت: Grand Marais شهردار جی Arrowsmith DeCoux. “انتظار ما این است که شما باید به اینجا می آیند و رفتار خودتان است.

اما برای کسانی که رفت و آمد مکرر صاحبان بودند که تنها چند ماه پیش wringing دست خود را بیش از اتاق های خالی و نصب ضرر و زیان: “از آن شده است یک سورپرایز شیرین و لذت بخش, با توجه به که در آن ما می تواند داشته است” Bosanko گفت.

کارگران کمتر

آن را هنوز هم ممکن است برای پیدا کردن یک اتاق و یا یک اردوگاه اما به عنوان ترنت Wickman در برتر جنگل ملی می گوید: “شما در حال رفتن به نیاز به خلاق تر.”

به دنبال به صرف برخی از زمان در غسل تعمید رودخانه اردوگاه به زودی ؟ وجود دارد تنها یک شنبه شب در Aug. 20. می خواهید برای گرم و نرم کردن در تعطیلات اجاره از طریق VRBO آخر هفته آینده ؟ وجود دارد تنها یک سمت چپ در طول ساحل شمالی از جمعه.

بخشی از این مسئله است که وجود دارد کمتر مکان برای مردم به ماندن منجر به بی مطالعه campsites راه اندازی در برخی از Grand Marais پارکینگ. (این کار را انجام نمی.)

بیش از یک دوجین برتر جنگل ملی اردو باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته و حدود 15 درصد از زمین های دولت باقی مانده است خارج از محدوده به عنوان به خوبی.

این طرح به بازگشایی اردو و اردوگاه ها در مکان هایی مانند آبشار رودخانه قاضی C. R. Magney و انگور فرنگی آبشار پارک دولت در Aug. 3 اما این است که وابسته به نیروی انسانی است.

“اقامت در خانه سفارش شامل یک دولت استخدام یخ و آن طول می کشد یک دوره از زمان به یاد مردم” گفت: قیف با DNR.

استراحتگاه نیز باید برای مقابله با کوچکتر کارکنان. بسیاری از کارگران خارجی the North Shore, گردشگری اقتصاد بستگی دارد نمی تواند وارد این کشور در این سال با توجه به همه گیر محدودیت های ویزای کار.

“آن همواره در تلاش برای دریافت خانهدار و من نمی دانم اگر این برنامه بین المللی خواهد بود آنچه در آن بود گفت:” کتی Krantz, مدیر بازاریابی, برای Lutsen رفت و آمد مکرر. “ما بدانند آن با کمبود نیروی انسانی در این سال است.”

برای کمک به گسترش حجم کار برخی از استراحتگاه اجرا در سه شب حداقل و 24 ساعته بین بلوک رزرو منجر به کمتر بودن اما غذا به طور طبیعی به کمتر اما دیگر تعطیلات بسیاری از آنها گرفتن.

“تماس با ما حجم است که احتمالا دو برابر آنچه در آن بوده است” Krantz گفت: “و من فکر می کنم بسیاری از است که مقید کردن تقاضا است.”

بازدید کننده های جدید

Bosanko گفت که او نمی نگه داشتن نفس خود را برای سقوط قوی به عنوان همه گیر برگ بیش از حد بسیاری از سوالات بی جواب.

“ما در حال رفتن به پاسخگو برای هر تقاضا اتفاق می افتد,” او گفت:. “این است که های مختلف رزرو الگوی از ما دیده ایم در گذشته بیشتر در کوتاه مدت با دانستن اینکه چه چیزی را در اطراف خم.”

آنا Tanski مدیر عامل شرکت دیدار, Duluth, گفت گروه او نیز با تمرکز بر “رانندگی ترافیک به همان اندازه که ما می توانیم در کوتاه مدت است.”

“ما واقعا در تلاش برای تقویت تابستان کسب و کار در زمان ما را ترک کرده اند و باز از بسیاری از جاذبه های ما و قطعا به دلایل بیشتری برای بازدید کنندگان به بازگشت” او گفت:. جولای 4th اشغال هتل 85 درصد رسید در Duluth, اما آن است که هنوز هم عقب مانده به خوبی پشت عادی سال در اکثر شب.

صحبت کردن با همکار صنعت گردشگری رهبران لیندا Jurek Kratt مدیر اجرایی بازدید Cook County, گفت, شده است وجود دارد یک موضوع مشترک در سراسر کشور: “چگونه بسیاری از ما خیلی شلوغ تر از ما فکر کرده اند. پس از بودن در هوا را ممکن است در حال حاضر ما در حال تولید تعداد رکورد.”

قیف گفت: به عنوان همه گیر هل می دهد مردم بیشتر از آن می تواند یک میراث ماندگار.

“ما واقعا امیدواریم این رشد یک نسل جدید از recreationists و تنوع شروع به منعکس کننده دولت جمعیت به عنوان یک کل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله