اورگان دادستان کل شکایت علیه سایه فدرال بازداشت در پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید بیشتر به آمده


Illustration for article titled Oregon Attorney General Sues Against Shady Federal Arrests in Portland, Trump Administration Says More to Come

عکس: ماسون Trinca (گتی ایماژ)

مرحله نهایی مسابقات به نظر می رسد دم بین انتخاب رهبران در پورتلند اورگان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان تنش همچنان بر روی زمین بین معترضان و عوامل اجرای مستقر توسط دولت فدرال.

تبلیغات

در گزارش روز جمعه که فدرال افسران در پورتلند ربودن مردم از خیابانها اورگان دادستان کل الن روزنبلوم شکایت کرد وزارت امنیت داخلی و دیگر آژانس های فدرال گزارش NBC News.

“معمولا یک فرد اعمال حق خود را به پیاده روی را از طریق خیابان های پرتلند است که در مواجه با مردان ناشناس در نظامی-نوع خستگی و دستور داد به بینام و ون می تواند منطقی است که فرض کنیم که او ربوده و قربانی یک جنایت” روزنبلوم می نویسد: در طرح دعوی در دادگاه که در آن او می پرسد برای یک سفارش محدود به جلوگیری از ماموران فدرال از ساخت بیشتر بازداشت.

تبلیغات

روزنبلوم را کت و شلوار نیز بر تهدید است که اقدامات دولت به شمار به حقوق اساسی شهروندان شده اند که در اعتراض به صورت هفته در پورتلند به عنوان بخشی از یک قیام ملی برای عدالت نژادی.

از ان بی سی نیوز:

“هویت افسران شناخته شده نیست و نه خود را به آژانس وابستگی با توجه به فیلم ها و گزارش می دهد که ماموران در سوال پوشیدن, نظامی, خستگی, با, تکه, به سادگی خواندن ‘پلیس’ با دیگر اطلاعات شناسایی” این پرونده همچنان ادامه دارد.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که چنین اقداماتی وادار شهروندان که “منطقی ترس از اینکه برداشت و هل به بینام وانت — احتمالا توسط ماموران فدرال احتمالا توسط افراد مخالف به تظاهرات” از ورزش خود را متمم اول قانون اساسی حق مجلس است.

روزنبلوم نیز نامیده می شود برای رسیدگی به فدرال اقدامات دولت در اورگان به عنوان دولت فرماندار پورتلند شهردار و سناتور دموکرات جف برکلی:

تبلیغات

اما در حالی که اورگان مقامات منتخب در حال تماس ناپاک در دولت فدرال مخفی مداخله و تنش در پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ئی ایستاده در پشت آن fascistic اقدامات است.

“این یک وضعیت ما قصد داریم برای ادامه نه فقط در پورتلند اما در هر یک از این امکانات است که ما مسئول سراسر کشور” DHS وزیر کن Cuccinelli گفت: در مصاحبه با NPR در روز جمعه.

تبلیغات

اعلام کرد که عوامل از ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها را ادامه خواهد داد دستگیری در پورتلند CBP کمیسر Mark Morgan توییتی در جمعه “CBP خواهد بازگرداندن و حفظ نظم و قانون.”

با یک دولت hellbent در انجام هر کاری از آن می توانید برای منحرف کردن اذهان از شکست تحقیرآمیز است که رئیس جمهور است, این شانس که این وضعیت را به خوبی به پایان باریک به هیچ کدام.

تبلیغات

“ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن خود توییتی در روز یکشنبه. “این نه تنها معترضان این معامله واقعی!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de