بوپال: سرزنش BJP سیاسی در درام در راجستان ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ در روز یکشنبه خواسته Sachin خلبان به ترک حزب بزرگ قدیمی.

در مصاحبه با PTI, سابق, Madhya Pradesh وزیر گفت: خلبان نباید دنبال Jyotiraditya Scindia به BJP به عنوان او به آینده ای روشن در کنگره است.

سخنان خود را دنبال خلبان باز شورش علیه Ashok Gehlot دولت است که در زمین لرزان با حداقل 18 قانون گذاران حمایت شورشی رهبر.

خلبان اخراج شد به عنوان راجستان معاون وزیر و وزارت امور خارجه کنگره رئیس تازگی و کنگره را متهم به بی جی پی از تلاش برای سرنگونی Gehlot-led دولت با غرقه شدن در اسب-تجارت.

“بی جی پی که در پشت بحران در راجستان” سینگ گفت.

کنگره جانباز گفت: او سعی کردم به تماس خلبان اما تماس ها و پیام های متنی بدون جواب رفت.

“سن و سال را در کنار خود است. Ashok (Gehlot) ممکن است جرم شما اما همه این مسائل به بهترین صورت دوستانه حل و فصل. اصلا اشتباه است که Scindia ساخته شده است. BJP غیر قابل اعتماد است. کسی که پیوسته آن را از هر حزب دیگر موفق شده وجود دارد” سینگ گفت.

او گفت: این اولین بار است که خلبان نیست در پاسخ به او.

“Sachin مثل پسر من است. او احترام به من و من هم مانند او. من او را به نام سه-چهار بار و همچنین پیامک او. او نمی گردند. او با استفاده از پاسخ بلافاصله قبل از آن” او گفت:.

“این خوب است که بلند پروازانه. چگونه می توانید یک حرکت رو به جلو بدون داشتن جاه طلبی اما همراه با جاه طلبی یک همچنین باید تعهد خود را به سازمان ایدئولوژی و ملت” سینگ گفت.

“من شنیده ام که او (خلبان) ممکن است به شکل یک حزب جدید. اما آنچه که به آن نیاز دارید. به کنگره داده نشده او هر چیزی ؟ او ساخته شده یک نماینده در 26 اتحادیه وزیر در 32 ایالت در کنگره رئیس جمهور در 34 و معاون وزیر در 38. چه چیز دیگری از او می خواهید ؟ زمان است که در کنار او” سینگ گفت.

اگر خلبان به حال هر مسئله و سپس به عنوان دولت واحد جمهور, او باید به نام یک جلسه و موضوع مورد بحث, او گفت:. خلبان می تواند درگیر کنگره ملی دبیر و راجستان مسئول Avinash Pande در گفتگو با Gehlot به حل و فصل اختلافات او اضافه شده است.

“اگر شما ایمان به قانون گذاران خود را, چرا باید شما را محدود 18-19 از آنها در ITC گراند هتل در Manesar در Haryana,” سینگ گفت.

این هتل همان جایی که BJP نگه داشته MLAs از ماهاراشترا کارناتاکا و Madhya Pradesh (در درام سیاسی در این کشورها) ،

خلبان باید فراموش نکنید که هر آنچه اتفاق افتاده است می آیند و نشستن در سراسر جدول به بحث در مورد چگونه کنگره می تواند تقویت شود, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de