سیلاب های اخیر از Osmania بیمارستان عمومی آن را آموخته است منجر به لغزش در مراقبت از بیمار است. چند روز پیش وزش باران منجر به چندین بخش در بیمارستان بودن آب گرفتگی فاضلاب از نزدیک nala.

منابع گفت: Deccan Chronicle که همه بيمار مستقر در ساختمان قدیمی بود که آب گرفتگی شد نقل مکان کرد به قلی قطب شاه بلوک.

یک منبع در بیمارستان به شرط ناشناس ماندن گفت که هیچ یک از مهاجرت بیماران دسترسی به اکسیژن پورت و یا هواکش. این شامل پس از عمل بیماران و کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه.

در یکی از این طبقه و یک سالن بزرگ پر است از تشک های “مثل یک محل برای پناهندگان”. “حتی ترمینال بیماران در حال راه اندازی در این سالن. امروز صبح یکی از آنها بود و نفس نفس زدن برای هوا و اکسیژن مورد نیاز, اما ما هیچ ندارد به او بدهد” این منبع گفت.

کسانی که به فوریت نیاز به هواکش و یا اکسیژن در حال انتظار برای یک نقطه در دستگاه تنفسی در بخش مراقبتهای ويژه (RICU) که در حال حاضر کامل قبل از بيماران منتقل شدند به
ساختمان.

پزشکان شاغل در بیمارستان این باور وجود داشته است نزدیک به 100 مرگ و میر در بخشهای عمومی در چند روز گذشته بیشتر به دلیل عدم وجود اکسیژن ونتیلاتور حمایت و عدم توجه مناسب. بسیاری از بیماران قرار داده شده اند بسیار نزدیک به یکدیگر و در نتیجه افزایش احتمال گسترش Covid-19.
چندین عامل تئاتر واقع در ساختمان قدیمی.

پزشکان هیچ دستورالعمل که آیا عملیات را می توانید در ادامه به اتفاق می افتد وجود دارد و یا اگر وجود دارد جایگزین ترتیبات. منابع گفت که بعد از عمل بیماران به طور کلی نگه داشته و نزدیک به عامل تئاتر برای جلوگیری از فشار بر روی بدن, از این رو یک سیستم حمل و نقل آنها را به یک کار کاملا متفاوت ساختمان امکان پذیر نیست.

“ما نمی توانیم مانند این. مردم خواهد مرد توسط ده اگر مقامات نمی آمد تا با یک راه حل فوری. این اقبال بیماران به فوریت نیاز به اکسیژن و هواکش” گفت: یکی از کارکنان این بیمارستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله