Yediyurappa می پرسد بیمارستان های خصوصی به ذخیره 50 pc تخت برای COVID بیماران

با فقط سه روز باقی مانده برای تکمیل مستند در بنگلور وجود دارد به نظر می رسد مهلت از COVID موارد برای, Karnataka. در حالی که دولت ثبت 4,537 موارد بنگلور شاهد 2,125 موارد است. کل چوب خط حساب کردن در حال نزدیک شدن است 60k و می ایستد در 59,652 موارد است. Dakshina کانادا گزارش شده بیش از 500 تازه موارد در حالی که در دیگر موارد گزارش شده کمتر از 200 مورد.

دولت 93 شاهد مرگ و میر پس از شب جمعه است. و بنگلور ادامه داد: برای اضافه کردن تا با 49 از 93 مرگ و میر.

با تکرار شکایت از بیمارستان های خصوصی به دلیل خودداری از اعتراف Covid 19 امتیاز مثبت بيماران و آنها inturn ساخت دور در شهر و تسلیم شدن به مرگ, Karnataka وزیر آقای Yediyurappa به کارگردانی خصوصی کالج پزشکی بیمارستان به ذخیره 50 درصد از تخت از روز شنبه به بعد.

آقای Yediyurappa گفت که بنگالور باید همچنان به رهبری این کشور به عنوان یک الگو در COVID مدیریت و خواسته کالج پزشکی خصوصی به ارائه حدود 4500 تخت توافق با آنها بود. این را به مجموع تخت های موجود در دولت و کالج پزشکی خصوصی در 6500 تخت.

“در طول این وضعیت اضطراری ما باید پاسخ با بشریت است. COVID و غیر COVID بیماران باید درمان محروم کرده اند. همه پشتیبانی از جمله ارائه پزشکان و پرستاران در صورت نیاز ارائه خواهد شد” او گفت:.

گره افسران در حال حاضر منصوب شده است برای نظارت بر در دسترس بودن تخت در این کالج پزشکی و تصمیم گرفته شد به موضوع توجه به Vaidehi کالج پزشکی برای غیبت خود را.

همانطور که آقای Anil Kumar برگزار شد که در این پست از BBMP کمیسر بیان مشاهدات خود را که مستند به برای دیگر تمدید یک هفته بیشتر به شکستن زنجیره ای از Coronavirus گسترش در بنگلور بی جی پی به رهبری دولت بود که بر خلاف نظر به این سرعت shunted و جایگزین او با سابق BBMP کمیسر آقای Manjunath پراساد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de