در 25 تروی Kettwick به نظر می رسید به اندازه کافی جوان و سالم به اندازه کافی برای جلوگیری از بدترین COVID-19.

اما این بهار سابق چهار-ورزشی دبیرستان ورزشکار صرف بیش از سه هفته در بیمارستان از جمله 12 روز در یک مبارزه برای زندگی خود را پس از عقد قرارداد مرگبار رمان coronavirus.

“این می تواند اتفاق می افتد به کسی گفت:” Kettwick که می گوید او نمی که سابقه مشکلات پزشکی است. “شما نمی دانید که اگر این چیزی است که رفتن به شما رسید به نقطه ای که در آن وجود دارد عواقب کشنده.”

در حالی که افراد جوان به مراتب کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 و اغلب تجربه فقط علائم خفیف پزشکان و مقامات بهداشتی می گویند موارد شدید مانند Kettwick را نشان می دهد که چگونه این ویروس می تواند آنها را تحت تاثیر قرار حتی اگر بسیاری را نشان نمی دهد علائم در همه.

در میان تمام گروه های سنی مردم در 20s خود را به عنوان بزرگترین گروه آزمایش مثبت برای COVID-19 در مینه سوتا است. آنها حدود 20 درصد از موارد جدید در, ممکن است, اما نزدیک به یک سوم از موارد جدید — بیش از 3,400 — از اوایل خرداد تا اوایل ماه جولای.

Kettwick یکی از 46 Minnesotans در 20s خود را که مورد نیاز بخش مراقبت های ویژه. دو در گروه سنی فوت کرده اند از COVID-19 و نه به حال مشکلات اساسی گفت: کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی در مینه سوتا وزارت بهداشت.

“به همین دلیل ما در تلاش برای نگه داشتن اشاره به افرادی که این مثل این است که شما می توانید می گویند” من این تنها بر افراد با چشمان آبی و من مطمئنم که من چشم سبز هستند و بنابراین من لازم نیست که نگران باشید,’ ” Ehresmann گفت.

“قطعا ما داده است که ما نشان می دهد که برخی از جمعیت های در معرض خطر بیشتری اما بدون جمعیت به صفر است خطر است. و صفر خطر فقط منظورم صفر خطر ابتلا به این بیماری — هیچی خطر برای داشتن واقعا جدی می گیرد.”

فراتر از کلی عوامل پزشکان هنوز نمی دانید که بسیار در مورد آنچه قرار می دهد یک فرد در معرض خطر بیشتری برای بیماری جدی گفت: دکتر Ravindra گانش یک طب داخلی پزشک در کلینیک مایو است که بخشی از یک تیم مراقبت با بیماری های عفونی پزشکان که متمرکز بر درمان COVID-19 بيمار. در حالی که بسیاری در 20s خود را که شما نمی خواهد که علائم و یا توسعه تهدید کننده زندگی مشکلات آنها می تواند گسترش بیماری به دیگران از جمله افرادی که در معرض خطر بالاتر.

“من نمی خواهم مردم در 20s خود را به احساس مانند آنها شکست ناپذیر نیست شما — آن را به هر کس دیگری که شما ضربه” گانش گفت. “محدود کردن زمان خود را در اطراف افراد دیگر. فاصله بسیار مهم است. و سپس این ماسک کاملا محافظ.”

چشم انداز مثبت در بزرگسالان جوان

مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه پنج COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا و بیش از 450 موارد جدید در حجم 16,492 تکمیل شد. روزانه برگه به صورت شمارش شده اند رو به افزایش در ماه جولای اما هفت روز روند برای موارد جدید منتقل پایین تر در روز شنبه.

ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی برای اختصاص سه به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر. در سطح ایالت 1,538 نفر کشته شده اند از ویروس.

آخرین اعداد نشان می دهد 265 بيمار بستری در مقایسه با 252 روز جمعه; 117 مورد نیاز بیماران بخش مراقبت های افزایش هفت از روز جمعه. تعداد بستری در مینه سوتا شده است برگزاری مداوم در ماه جولای.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی. کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند و 65 ساله و مسن تر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و افراد مبتلا به برخی از زمینه شرایط پزشکی اعم از سرطان به بیماری کلیوی.

اما مقامات بهداشتی دولت اشاره کرد یک چشم انداز مثبت در عفونت در میان بزرگسالان جوان در ماه گذشته به عنوان محدودیت در نوشیدن و موسسات ناهار خوری کاسته و بیشتر مردم جرأت را به میله, رستوران ها, رویدادهای موسیقی و احزاب است.

در 20 تا 29 گروه سنی 334 از 10,275 موارد نیاز به بستری با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت بهداشت و درمان. 3% بستری نرخ بسیار پایین تر است اما از این میزان در افراد 60 تا 69 که در آن تقریبا 1 در 4 بستری هستند.

آلیسون Seaburg, 28 سنت پل آزمایش مثبت پس از علائم ظهور در ماه مارس است. این بیماری آغاز شده و با گلو درد اما پیشرفت به لرز و تنگی نفس.

ماه بعد Seaburg مشتاق ماراتون که اجرا می شود روزانه و حضور در کلاس های تناسب اندام می گوید: او هنوز پشت به او قبل از COVID سرعت.

“حتی اگر شما یک فرد سالم, شما هنوز هم می توانید آن را دریافت کنید و آن را هنوز هم می تواند تاثیر شما به طور قابل توجهی” گفت: Seaburg که با این نسخهها کار به عنوان یک درمانگر و مظنون او در معرض توسط سفر.

Jordann کراولی, 29, از روچستر گفت: او هیچ ایده چگونه او قرارداد ویروس. او را با خفیف گلو درد و سرفه آخر هفته ماه ژوئیه 4 و به سختی ابتلا به نفس خود را. علائم پیشرفت به بدن درد و سردرد و از دست دادن طعم و مزه و بو — یک ویروس عجیب و غریب نشانه برای برخی از بیماران است.

“زمانی که من کردم به نتیجه مثبت من فقط دیوانه وار گفتن هر کس در اطراف من برم آزمایش گفت:” کراولی که بهتر است در حال حاضر اما جدا ماندن در خانه. “من برای اولین بار زانو حرکت تند و سریع واکنش این بود:” من احساس وحشتناک.’ منظورم این نبود تقصیر من و من نپرسید را دریافت کنید, اما شما هنوز هم باید این گناه.”

‘نوع ترسناک’

Kettwick IT استخدام برای یک شرکت نیروی انسانی نیز مطمئن نیست چگونه او قرار گرفت.

در اواخر ماه مارس خود نشانه پیشرفت بیش از چند روز به آشکار خستگی و تب از نزدیک به 104 درجه است. خود را نامزد راند او را به مراقبت فوری که در آن یک آزمایش نشان داد ذات الریه. او سپس او را سوار به ایالات بیمارستان در خیابان که در آن کارکنان پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و لباسهای ملاقات خودرو در خارج از اتاق اورژانس.

گذشته از چند جزئی بیماری در حال رشد Kettwick گفت که او تا به حال همیشه سالم بدون سابقه دیابت و آسم و بیماری قلبی و یا عوامل دیگر که قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری برای COVID-19.

در دبیرستان او در رقابت, فوتبال, بسکتبال, بیس بال و آهنگ. در کالج او با بازی در یک باشگاه سطح تیم بیس بال. او کاملا به عنوان فعال در سال های اخیر اما هنوز هم بسکتبال بازی کند-زمین سافتبال و کار کردن از زمان به زمان.

پس از دو روز در بیمارستان Kettwick بود بستری در بخش مراقبت های پس از تنفس بدتر شده است. در روز سوم یک دکتر قرار داده و او را در ونتیلاتور.

“این نوع از ترسناک من فکر می کنم برای همه ما,” دکتر گفت: جاستین Cohenour. “در اینجا این [25 ساله] در آینده در غیر این صورت سالم … هیچ قبلی مسائل پزشکی و او واقعا بیمار انتوبه …

“او می توانست درگذشت. اگر ما همه گیری از طب مدرن است که ما او فوت کرده اند.”

پس از 12 روز در ونتیلاتور, Kettwick ساخته شده است تا قدرت خود را با کمک از درمان فیزیکی است. اما حتی پس از رفتن به خانه خود ضربان قلب شد بالا در پیاده روی روزانه.

در حال حاضر سه ماه بعد او دویدن و بازی سافتبال دوباره گفت: نامزد راشل نورد. برنامه زن و شوهر به ازدواج در ماه اوت اما می گویند که پایان خوش نباید نگه داشتن دیگران از رد خطرات ناشی از COVID-19.

“شما رو به اقدامات احتیاطی مناسب شما رو به طور آگاهانه آن را دلیل این که شما فقط نمی دانم” Kettwick گفت. “و آن را فقط به شما که در آن شما احساس می کنید مثل شما جوان هستید [و] شما را از طریق آن دریافت کنید … شما نیز آگاهانه مردم در اطراف شما است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de