رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و امتناع خود را به ترویج روشن بهداشت عمومی دستورالعمل را ترک کرده اند و بسیاری از مقامات ارشد جمهوری خواهان نومید است که او را تا به حال بازی یک نقش سازنده در حل بحران با برخی از انعقاد آنها باید در سراسر تهمت و نادیده گرفتن و یا حتی در تضاد با اظهارات خود.

در روزهای اخیر برخی از برجسته ترین چهره های ایران در خارج از کاخ سفید را شکسته و با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از مسائل مانند ارزش پوشیدن ماسک در مکان و غذای مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر Anthony Fauci که رئیس جمهور و دیگر سخت-مناسب چهره درون دولت را در معرض تند تند انتقاد شخصی.

آنها به نظر می رسد موجب چندین تداخل نیروها از جمله شرایط رو به وخامت در خود کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهری بی تفاوتی به مسئله و رویکرد انتخابات ریاست جمهوری است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت عقب مانده خود را دموکراتیک چلنجر جو بایدن در پای صندوقهای رای است.

یک بار ساکت فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر صدور دستور در ماسک پوشیدن و محدودیت های کسب و کار است که اجرای کانتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را خواسته است. برخی از این فرمانداران برگزاری شده است اواخر شب تماس های تلفنی میان خود به ایده های تجاری و نارضایتی آنها را به دنبال همکاران در دولت دیگر از رئیس جمهور از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس که با وجود انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن در مکان های عمومی دیده می شود توسط فرمانداران به عنوان کنون توجه بیشتر به ادامه فاجعه است.

“رئیس جمهور رو با حوصله آن را” دیوید کارنی یک مشاور فرماندار تگزاس, گرگ ابوت جمهوری خواه گفت: این بیماری همه گیر. او اشاره کرد که ابوت هدایت و درخواست خود را به پنس کسی که با او صحبت می کند دو تا سه بار در هفته.

یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس سنا باید به بخش خصوصی فشرده دولت برای بازگرداندن سلامت جلسات رهبری ارقام مانند Fauci و دکتر دبورا Birx که به طور منظم به روز شده در بهار تا تهمت upstaged آنها را با خود به جلسه-اتاق تک گویی. و در خانه اش در ایالت کنتاکی هفته گذشته سناتور. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن در تقریبا در هر موضوع مهم مرتبط با این ویروس.

مک کانل بر اهمیت ماسک-پوشیدن بیان “کل” اعتماد به نفس در Fauci و خواست آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تهمت را نادیده گرفته یا رد کرد.

“بحث مستقیم در اینجا است که هر کس نیاز به درک این است: این است که دور تا زمانی که ما یک واکسن” مک کانل گفت: چهارشنبه تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن را گلگون پیش بینی.

در نتیجه آرام اما گسترش نقض بین تهمت و چهره های پیشرو در حزب خود را به عنوان ویروس می سوزد از طریق عمده سیاسی در میدان جنگ در جنوب و غرب مانند در ایالت آریزونا و تگزاس و گرجستان است.

در میان نصب زنگ خطر در بخش عظیمی از کشور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نظر می رسد به ساکن مختلف جهان به اشتباه پیش بینی وقوع خواهد به سرعت پراکنده و به دروغ ادعا می کنند از گسترش این ویروس به سادگی یک تابع از افزایش تست. با او بی تاب مطالبات و احکام مغلوب ساختن پیشی جستن است مختل تلاش برای کاهش بحران در حالی که به طور موثر sidelining خود را از شرکت در آن تلاش.

در حال ظهور شکاف در مغلوب ساختن پیشی جستن را آهسته بوده است به توسعه, اما آنها به سرعت در حال عمیق تر از یک موج جدید در coronavirus موارد شروع به رفت و برگشت این کشور در ماه گذشته.

در روزهای پایانی ماه ژوئن فرماندار یوتا گری هربرت یک جمهوریخواه پیوست و دیگر فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی با پنس و خواست دولت را به انجام بیشتر برای مبارزه با حس “خوشنودی” در مورد ویروس. هربرت گفت: این امر کمک کند متحده مانند خود اگر تهمت و پنس بودند به تشویق ماسک-پوشیدن در مقیاس ملی با توجه به ضبط تماس.

“به عنوان یک شهروند مسئول اگر شما در مورد مراقبت از همسایه خود را اگر شما عشق همسایه خود را, اجازه دهید ما نشان می دهد احترام لازم است با پوشیدن یک ماسک” هربرت گفت: ارائه زبان به پنس و اضافه کردن “که در آن من فکر می کنم شما و رئیس جمهور می تواند به ما کمک کند.”

پنس گفته هربرت پیشنهاد شد “ترومبون” و گفت که ماسک-پوشیدن خواهد بود “بسیار سازگار پیام” از دولت.

اما هیچ درخواست تجدید نظر چنین بود تا به حال آینده از مغلوب ساختن پیشی جستن که ادعا روز بعد که این ویروس را “فقط ناپدید می شوند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده تنها hedged توصیه هایی برای پوشیدن ماسک و به ندرت فرسوده یکی خود را در; در یک روباه مصاحبه که پخش شد یکشنبه رئیس جمهور گفت که او نمی خواهد مسئله ملی ماسک دلیل آمریکایی ها سزاوار “آزادی خاصی” نیست.

برخی از کشورهای که در آن شیوع بیماری را بدتر کرده اند بیشتر در هفته های اخیر به رهبری جمهوری خواهان که ماه را صرف اجتناب از دقیق مستندات در برخی موارد به دلیل رهبران دولت ناراحت بودند در مورد ایجاد فضا بین خود و یک رئیس جمهور از حزب خود را که کافر شدند از جمله مراحل. که پویا بوده و به خصوص تلفظ در ایالت های جنوبی مانند می سی سی پی, آلاباما و فلوریدا که در آن فرمانداران یا همچنان به مقاومت در برابر سختی بهداشت عمومی محدودیت و یا تنها به تازگی و بخشی از آنها را در آغوش گرفت.

چند جمهوری خواهان رشد بیشتر باز با خود سوء ظن در مورد تهمت رویکرد از جمله رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون از آرکانزاس که گفت این ماه است که او را نیاز مردم به پوشیدن ماسک در هر تهمت تظاهرات در دولت خود را. پس از صدور گسترده ماسک دستور هفته گذشته هاچینسون گفت: ABC برنامه “این هفته” در روز یکشنبه که یک “مثال نیاز به تنظیم توسط ملی ما رهبری” در ماسک ،

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو یک جمهوریخواه در مصاحبه ای در “ملاقات با مطبوعات” در NBC جواب نداد به طور مستقیم وقتی پرسید که آیا او تا به حال اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در بحران است. DeWine گفت که او تا به حال اعتماد به نفس “در این دولت” و ستایش پنس برای “یک کار کاملا خارق العاده است.”

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید را رد کرد انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است.

“هر گونه پیشنهاد که رئیس جمهور است و نه مشغول به کار در سراسر ساعت برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه آمریکایی ها سرب کل-از-پاسخ دولت به این بیماری همه گیر از جمله تسریع واکسن توسعه و بازسازی اقتصاد ما این است که کاملا نادرست” Deere در بیانیه ای گفت.

تنها با چند مورد استثنا جمهوری خواهان به اجتناب از رویارویی مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها می آیند به نمایش عمومی انتقاد به عنوان یک ورزش سیاسی بیهودگی — یک تضمین برای تولید ترش پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون هر گونه احتمال تغییر رفتار او.

اما بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه شده اند برافروخته با دولت متضاد پیام باز جنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان و رئیس جمهور خواسته است که کشورهای بازگشایی سریع تر و یا خطر مجازات از دولت فدرال است.

سناتور. بن Sasse, R-Neb., گفت: او می خواست دولت برای ارائه گسترده تر بهداشت عمومی به روز رسانی به مردم آمریکا و محکوم به باز کردن دشمنی نسبت به Fauci توسط برخی از مقامات دولت از جمله پیتر ناوارو, تجارت, مشاور نوشت که یک ستون نظر حمله Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

“من می خواهم بیشتر جلسات اما بیشتر از همه من می خواهم تمام کاخ سفید شروع به اقدام مانند یک تیم در یک ماموریتم ماموریتی برای مقابله با یک مشکل واقعی” Sasse گفت. “ناوارو را لری, وزارت معارف و مجعد junior-بالا مبارزه با سیلی این هفته است و در عین حال یکی دیگر از راه برای تضعیف اعتماد عمومی است که این افراد درک است که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها کشته شده اند و ده ها میلیون نفر از کار هستند.”

سناتور. Roy Blunt, R-Mo. تر بود موجز: “بیشتر آنها به نوبه خود این جلسات به حرفه ای بهتر است.”

یک گروه از فرمانداران جمهوریخواه را برای ماه برگزار می شود به طور منظم کنفرانس تلفنی معمولا در شب و بدون کارکنان در حال حاضر با توجه به دو حزب استراتژیست آشنایی با مکالمات. بر خلاف ویروس متمرکز تماس که پنس آگهی وجود دارد هیچ دموکراتیک و یا مقامات کاخ سفید در این خط به طوری که مکالمات را تبدیل به یک نوع فضای امن که در آن فرمانداران می توانید بپرسید همتایان خود برای مشاوره و بحث در مورد بهترین شیوه و اگر خلق و خوی آنها را اعتصاب دریچه در مورد دولت و رئیس جمهور نامنظم رهبری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد کمتر علاقه مند در چالش های خاص این ویروس ارائه و عمدتا فقط نا امید شده توسط این واقعیت است که آن ناپدید شده است همانطور که او پیش بینی کرده است. قطع است و تنها در حال رشد بین او و دیگر رهبران حزب — نه به ذکر است رای دهندگان. یک نظرسنجی منتشر شده جمعه توسط شبکه خبری ABC و روزنامه واشنگتن پست نشان داد که اکثریت این کشور به شدت مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران و حدود دو سوم از آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال کم و یا هیچ اعتماد در مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد این بیماری است.

تهمت سیاسی ایستاده در حال حاضر آنقدر وخیم است که حتی جمهوری خواهان که سالها وقت صرف اجتناب از مستقیم نظر خود را در رفتار با اذعان به عدم محبوبیت خود در شرایط ساده. سابق مجلس پل رایان به عنوان مثال ارائه تلخ ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ایستاده در یک رویداد های اخیر توسط Solamere یک شرکت نزدیک به سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا و خانواده اش.

با توجه به بخشی از متن نظرات به اشتراک گذاشته شده توسط یک فرد نزدیک به او معمولا کم حرف رایان گفت: تهمت از دست دادن کلید رای گیری بلوک در سراسر غرب میانه و در آریزونا یک جمهوری خواه-تکیه دولت که رایان به عنوان “در حال حاضر روند در برابر ما است.”

در حالی که رایان نیست انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و شیوع او گفت: رئیس جمهور نمی تواند برنده انتخاب مجدد در این سال اگر او ادامه داد: از دست دادن بد به بایدن در میان حومه رای دهندگان بودند که با احتیاط از هر دو نامزد اما در حال حاضر به نفع بایدن.

“بایدن برنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در این دسته از رای دهندگان 70 به 30” رایان گفت: “و اگر آن چوب او نمی تواند برنده متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است.”

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین مشاوران در حال مصمم است که بهترین راه رو به جلو است به تطهیر خطرات ناشی از این بیماری است. علامت مراتع رئیس ستاد شده است به خصوص قوی در نظر او این است که کاخ سفید باید به جلوگیری از جلب توجه به این ویروس به گفته افراد آشنا با این بحث.

مراتع اکثر موارد مخالف هر گونه جلسات در مورد ویروس در حالی که دیگر تهمت مشاوران از جمله امید هیکس و جارد کوشنر شده اند باز به برگزاری جلسات تا زمانی که آنها نه در کاخ سفید — که در آن تهمت می تواند نشان می دهد و اختیار آنها است. پنس تیم می خواهم به برگزاری بیشتر جلسات با کارشناسان بهداشت و درمان, اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات دستیاران نمی خواهید معاون رئیس جمهور به بخشی از آنها را.

تعداد زیادی از رتبه و فایل قانونگذاران جمهوری خواه به اشتراک گذاری مغلوب ساختن پیشی جستن گریزی به این بیماری-شیوه های کنترل.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گرجستان یک جمهوری خواه نزدیک تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن, با صدور حکمی از شنبه مسدود کردن دولت های محلی از الزامی ماسک-پوشیدن سپس شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف برای تحمیل چنین مورد نیاز است. کمپ را فرمان آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید خود را از دولت کاهش به پوشیدن ماسک صورت در آتلانتا فرودگاه.

در عین حال برخی در ایران در حال حاضر هیچ جایگزینی برای فراق راه با مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست اگر نه سیاست.

گلن آهوجا, رئيس جمهور از آریزونا اتاق بازرگانی و صنعت کسب و کار قدرتمند و فدراسیون مهم دولت گفت: او را دیدم رژیم صهیونیستی است. mlb یک جمهوری خواه راه رفتن محتاطانه خط شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خواسته اما نه انفجار جمهور برای صدور آنها.

“همه می دانند که رئیس جمهور واکنش نشان نمی دهند به خوبی به انتقاد سازنده یا نه” او گفت:.

آهوجا بود که در میان یک گروه از رهبران کسب و کار که با ارسال نامه ای به کاخ سفید خواستار ایجاد واضح تر استانداردهای ملی برای پوشش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک چالش برای رهبران جمهوری خواه به دنبال پرورش مسئول رفتار خود است.

“ماسک طرف دشوار است که رهبر حزب شده بود و محیط خیلی بد مثال” آهوجا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de