Beyoncé قطره خیره کننده Full تریلر سیاه و سفید پادشاه تصویری آلبوم


Illustration for article titled Beyoncé Drops Stunning Full Trailer for iBlack Is King/i Visual Album

عکس: گرت Cattermole (گتی ایماژ)

در طول سخنرانی پذیرش خود را برای شرط بندی انساندوستانه جایزه در شبکه جوایز سالانه نشان می دهد در ماه ژوئن Beyoncé اعلام کرد او آینده “آلبوم تصویری” سیاه و سفید پادشاه است در دیزنی+. در Instagram به نوازنده نوشت که بصری است “همراه قطعه” به او 2019, تلفیقی, LP, شیر شاه: هدیه.

تبلیغات

“[سیاه و سفید پادشاه است] به معنای جشن وسعت و زیبایی, سیاه, نسب,” او نوشت. “من هرگز نمی تواند تصور کند که یک سال بعد از آن همه کار سخت است که رفت و به این تولید را در خدمت یک هدف بزرگتر.”

جدیدتر و دیگر تریلر برای تاریخ 31 ژوئیه انتشار یافته است در طول تعطیلات آخر هفته و به نظر می رسد مانند آن است که محدود به یک شاهکار بصری. به نظر می رسد این فیلم خواهد کراوات به تم اصلی 1994 فیلم انیمیشن مانند یک پسر جوان با شکست دادن شانس انباشته در برابر او را به جایگاه بر حق خود به عنوان یک پادشاه.

“شما تشکیل شد توسط حرارت کهکشان” Beyoncé می گوید در یک voiceover برای تریلر. “چه چیز بود: هر دو منحصر به فرد و آشنا. یکی از همان, و هنوز هم بر خلاف هر گونه دیگر است.” “من قدرت” یک آهنگ از شیر شاه: این هدیه شامل Tierra ضربت سخت زدن آفریقای جنوبی هنرمندان Busiswa و Moonchild Sanelly و Bey برجسته است در تریلر. (حق تا آن را به راحتی بهترین آهنگ در این پروژه است.)

تبلیغات

در میان برخی از عکس های دیگر از این تریلر ؟ یک گروه از مردان سیاه و سفید خیره piercingly به دوربین, یک خدمه از موتور (که می تواند به صورت موازی به گاو وحشی رم در این فیلم اما این فقط من قوز) و مدل های نائومی کمپبل و Adut Akech در آغوش یکدیگر. تریلر نیز از ویژگی های تکه از Kelly Rowland, تینا Knowles-Lawson, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار و Jay-Z.

“با این آلبوم تصویری, من می خواستم به ارائه عناصر از تاریخ سیاه و سفید, سنت, با یک پیچ و تاب و مدرن و یک پیام جهانی و آنچه در آن واقعا به معنی خود را برای پیدا کردن هویت خود و ساخت یک میراث” بیع اضافه شده در ژوئن Instagram پست در مورد این فیلم. “این یک داستان چگونه مردم را به سمت چپ ترین شکسته اند هدیه فوق العاده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de