رئیس Arradondo سرنوشت تیره به عنوان مینیاپولیس ponders آینده پلیس

در حالی که شهر مینیاپولیس رهبران تصمیم می گیرید چه چیزی خود را به اداره پلیس باید مانند نگاه در پست-جورج فلوید دوران سرنوشت محبوب رئیس پلیس همچنین آویزان در تعادل می باشد.

اگر چه بخش هشتم عضو شورای Andrea جنکینز و هفت تن از همکاران خود را متعهد ماه گذشته به جای شهر نیروی انتظامی با یک “تحول” عمومی سیستم ایمنی آنها بستری آنها ندارد “تمام پاسخ در مورد آنچه که یک پلیس-رایگان آینده به نظر می رسد.”

در میان سوالات طولانی است که سرنوشت Medaria Arradondo شهر اولین, سیاه, رئیس پلیس. در شورای شهر موجب ویرانی فلوید مرگ در دست پلیس, دیدگاه های متفاوت در مورد آنچه در آینده ممکن است به ارمغان بیاورد.

“در چشم انداز من بله من رئیس Arradondo به عنوان بخشی از امنیت عمومی پیوسته در شهر مینیاپولیس” گفت: Jenkins, شورای, معاون رئیس جمهور. “یکی از چیزهایی که مردم همچنان به بحث در مورد این است که ما نیاز به افسران پلیس که از جامعه است. خوب ما رئیس پلیس است که از جامعه و درک واقعیت های زندگی سیاه نژادپرستی وجود دارد که در پلیس و فرهنگ در جامعه گسترده تر.”

اما برخی از همکاران او می تواند به یک مسیر متفاوت است. آنها می گویند رئیس سرنوشت بستگی دارد یک پیشنهاد منشور اصلاح که حذف نیاز به حفظ یک نیروی پلیس. اگر اصلاح می گذرد برخی از اعضای شورا گفت: آنها می تواند تصور یک بخش جدید است که ممکن است شامل افسران و می تواند به رهبری کسی که بدون اجرای قانون پس زمینه.

در مصاحبه 12 اعضای شورا گفت: همه آنها احترام Arradondo چشم انداز گروه و موافقت او باید درگیر در این گفتگو در مورد آینده آن است. اما خیلی بستگی به آرایش یک سازمان جدید است.

عضو شورای الندرا کانو گفت: او پشتیبانی اصلی اما این است که “این سیستم هایی که ما به او داده منجر به شکسته است.”

کانو که ریاست شورای امنیت عمومی کمیته گفت: او به دنبال شکستن تمیز. “ما نمی خواهیم هر کسی که مجوز افسر پلیس به سرب است که بخش جدید,” او گفت:. “من علاقه ای ندارم در جای یک پلیس بخش های مختلف اداره پلیس است.”

یکی از قویترین صداها برای انجام دور با اداره پلیس است عضو شورای استیو فلچر. او مخالف Arradondo درخواست برای 400 بیشتر افسران. اما او گفت که او احترام Arradondo چشم انداز برای چه امنیت عمومی می شود.

“او کاهش یافته در چشمان من پس از تلاش برای اصلاح یک بخش که احتمالا نیست reformable,” فلچر گفت. “من قطعا مکر و برای خلاص شدن از او.”

رئیس حامیان می گویند که Arradondo — چه کسانی کار کردم که سلف او Janeé Harteau شد رییس زیر زودتر police killing — ساخته شده مهم اصلاحات پس از مصرف بیش از به این شهر بالا, پلیس, اما او نمی تواند انتظار برای تغییر گروه 150-plus-سال فرهنگ در یک ماده از سال است.

هفته گذشته مینیاپولیس منشور کمیسیون برگزار شد برای اولین بار از دو جلسات عمومی در پلیس پیشنهاد با بیشتر از 100 سخنرانان ابراز پشتیبانی از قرار دادن اصلاحیه پیشنهادی در انتخابات ماه نوامبر. در همین حال برخی از اعضای شورای اسلامی ابراز تردید در مورد Arradondo.

“در پایان روز هر چه به پایان می رسد اتفاق می افتد ارشد علاقه مند است ؟ و در این زمان است که او بهترین جا برای که ؟ و من فکر نمی کنم ما باید بهترین پاسخ را برای آن گفت:” عضو شورای اندرو جانسون.

تکان دهنده افزایش خشونت اسلحه اضافه شده است و در عین حال یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی به این بحث است. اما Arradondo هنوز هم به نظر می رسد که حمایت در میان برخی از اعضای شورا که به نفع یک پیکربندی مجدد بخش.

یک شورای رهبری طرفدار انحلال نیروی انتظامی, ارمیا الیسون گفت: نگرانی خود را نمی, رئیس, رهبری, بلکه یک فرهنگ unaccountability در این بخش که بیش از حد اغلب اجازه می دهد تا پلیس بد کردن قلاب. این فرهنگ الیسون می گوید که او و همکارانش در حال تلاش برای پایان دادن به تماس به صورت شدید بازنگری بخش ساختار.

“که تنها پشتیبانی از Rondo (رئیس مستعار) که نکنه او را در هر راه” گفت: الیسون که بخش را پوشش می دهد بخش هایی از شمال مینیاپولیس.

Phillipe کانینگهام, دیگر, سمت شمال, شورای, عضو, همچنین به حمایت Arradondo گفت که او معتقد است که رئیس “حق رهبر به ما کمک می کند تغییر شکل اجرای قانون و نقش آن در امنیت عمومی.” اما او افزود: “برای حمایت از کسی و برای حمایت از خود رهبری این معنا نیست که بی چون و چرا بی قید و شرط پشتیبانی می کند.”

عضو شورای Linea Palmisano گفت که در نظر او Arradondo باید بخشی جدایی ناپذیر از هر شکل امنیت عمومی در این شهرستان در آینده است.

“هر تلاش موفق است رفتن به نیاز به همکاری با ما رئیس” Palmisano گفت: “من تصور کنید که برخی از این کارها به پایان خواهد رسید که کمتر در کنترل خود را از قبل.”

لیزا گودمن یکی از طولانی ترین شاغل اعضای شورا گفت که او هرگز خودداری از انتقاد گذشته روسای اما که او “به شدت” پشتیبانی از Arradondo.

“او فرد مناسبی برای رهبری هر چه امنیت عمومی تابع ما رفتن به جلو” گفت گودمن که نگهداری بسیار پایین و مشخصات در بحث بر انحلال و یا defunding اداره پلیس.

رئیس شورای لیزا بندر گفت: او به “اعتماد به نفس کامل” در Arradondo توانایی رهبری گروه “آن را به عنوان امروز وجود دارد.” اما او افزود که این پیشنهاد جدید گروه ایمنی ممکن است به خوبی به این شهرستان و در جهت دیگر در دسترس نباشد.

“ممکن است که رهبر آن کار را در آینده خواهد بود و نه کسی از اجرای قانون — از آن خواهد بود کسی که از یک مطلب جامع امنیت عمومی پس زمینه,” او گفت:.

عضو شورای Cam گوردون گفت که نگرانی در مورد “muddying” بحث در اطراف پلیس با صحبت های رئیس آینده. او نمی خواهید به نوبه خود این تصمیم را به یک همه پرسی در Arradondo به خوبی در نظر گرفته پلیس اجرایی و مادام العمر Minneapolitan. “او رئیس — هیچ کس صحبت کردن در مورد از بین بردن او را در حال حاضر و ما می توانیم باز فکر در مورد آنچه که در آینده به ارمغان می آورد” گوردون گفت.

عضو شورای جرمی شرودر گفت: بسیاری بستگی دارد Arradondo را “تعهد به تغییر است.”

عضو شورای کوین رایش مانند بسیاری از همکاران خود پیشنهاد آن را فقط ممکن است خیلی زود به بگویید.

“در حال حاضر من در نظر رئیس Arradondo محوری بازیکن در تغییراتی که ما در حال ساخت” رایش گفت. “من کاملا می تواند پیش بینی او بازی قوی نقش رهبری. … اما خیلی از آن است مشخص شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de