دهلی نو: با تهویه-قدرت رفتن به بازی نقش عمده ای در هر گونه رویارویی با چین و هند بالا, فرماندهان نیروی هوایی دیدار خواهد کرد این هفته به بحث در مورد آمادگی عملیاتی در خط کنترل واقعی و امکان استقرار هواپيمايی جت در Ladakh بخش.

فرماندهان ارشد نیروی هوایی دیدار خواهد کرد در 22 جولای برای دو روز فرماندهان’ کنفرانس به تمرکز بر عملیاتی موضوع آمادگی خود را به طور کلی برنامه ریزی و ارزیابی از وضعیت با توجه به افزایش تنش ها با چین است.

آنها همچنین در مورد استقرار سریع و operationalisation از هواپيمايی جت های جنگنده خواهد شد که مسلح با شهاب سنگ مرگبار و سر موشک های کروز و در حال ورود به کشور تا پایان این ماه از فرانسه است.

این کنفرانس خواهد بود به ریاست Air Chief Marshal RKS tony addison خواهد بود و حضور همه هفت نفر از فرماندهان ارشد. آنها را به بحث در مورد وضعیت در مرز با چین و جلو اعزامهای انجام شده توسط نیروی هوایی اسرائیل در Ladakh و northern borders

چینی, نیروی هوایی منتقل شده آن J-11 و J-8 هواپیماهای جنگنده در هوتن, کاشغر و Gargunsa پایگاه هوایی.

نیروی هوایی هند (IAF) نیز مستقر Sukhoi-30MKI, سراب, 2000 و جگوار جنگنده هواپیماهای پیشرفته به موقعیت.

نیروی هوایی اسرائیل حمله آپاچی هلیکوپتر و Chinooks هلیکوپتر نیز فعال در له و انجام روز و شب عملیات. Chinook استفاده شده است به سرعت در حال حمل سلاح های سنگین و مردان به بالا ارتفاع مناطق در لاک سخت تحت شرایط آب و هوایی. حمله آپاچی هلیکوپتر به نام “پرواز مخازن’ در حال پرواز در له و این هلیکوپتر مسلح شده با هوا به زمین و موشک های آتش دوزخ 70 میلیمتری Hydra راکت های هوا به هوای استینگر موشک. در ماه مه یک هلیکوپتر تا به حال به شدت می آیند و نزدیک به یک هلیکوپتر بود که پرواز ارشد از فرماندهان ارتش به لاک زدن. حضور حمله آپاچی هلیکوپتر در لاک است به احتمال زیاد برای جلوگیری چینی از انجام چنین مانور در آینده است.

هواپيمايی جت است که در آینده توسط این ماه پایان خواهد داد هند لبه بیش از چین و پاکستان به عنوان آنها را مسلح به پیشرفته ترین فراتر از طیف بصری شهاب air-to-air missiles که طیف وسیعی از تا 150 کیلومتر است. هر دو کشور پاکستان و چین نیروی هوایی ندارد و یک موشک برای مقابله با آن است. این شهاب سنگ هوا به هوا موشک را به اثبات مرگبار در طول یک کتک کاری در گوشهای. هواپيمايی مبارزان نیز مسلح با سر کروز هوا به سطح موشک که با برد بیش از 300 کیلومتر است. تحویل از هر دو این موشک ها در حال حاضر آغاز شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله