در اوایل شب از 8 ژوئن بیش از 100 عزاداران از شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل جمع آوری شده در سراسر خیابان در مانور پارک به نور شمع و به اشتراک گذاری خاطرات محبوب از همکاران که کاهش یافت و به COVID-19.

مشخص از شمع سوسو در هوای گرگ و میش به عنوان فصاد و کشیش Larrydean Goodridge که دعا برای بسیاری دیگر در طول سال شد و موضوع دیگر مردم را بپردازد.

“وجود دارد بسیاری از مردم با توجه به او” دختر هلو Goodridge, 27, از مسا Ariz., گفت. “او حتی نمی باید آن را در او را به فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد.”

Goodridge مرگ در ژوئن 1 ابری گمنام از جمله این که آیا او و همکاران بودند که با ارائه مناسب تجهیزات حفاظت شخصی در شمال یادبود زمانی که او قرارداد این ویروس به احتمال زیاد در اواسط ماه آوریل است. آن را نیز ناشناخته که آیا او گرفتار این ویروس در محل کار. تحقیقات توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی در حال انجام است.

شمال یادبود مدیریت گفت: استار تریبیون که Goodridge تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 از یک بیمار و یا همکار. و در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای اطمینان می دانم که آیا Goodridge گرفتار این ویروس در محل کار, گاهشمار چگونه او بیمار را پشتیبانی نمی کند یک نتیجه گیری است که او آن را کردم در یک سخنگوی بیمارستان گفت.

کاشت برای Goodridge قرار داده شده بود در بیمارستان یادبود باغ زیر رسمی یادبود که برگزار شد برای او در داخل ساختمان 10 روز پس از شب زنده داری.

همکاران می گویند Goodridge اعتقاد او گرفتار این ویروس در اواسط ماه آوریل هنگامی که او برای اولین بار رفت و بیمار است. کلیساها و کسب و کار بسته شد و در آنجا بود یک مادر اقامت در خانه سفارش در اثر. در ضمن او به COVID-19 بيمار رسم خون در حالی که با پوشیدن تنها یک شل-اتصالات فولاد ماسک تحت پوشش سپر صورت به جای یک تنگ اتصالات N95 ماسک.

رئیس جمهور Goodridge اتحادیه گفت که بلافاصله پس از مرگ او به بیمارستان معکوس آن قبل از سیاست ارائه نمی phlebotomists و دیگر غیر-کارکنان پرستاری با محافظ N95 ماسک.

“افراد مجاز به پوشیدن N95 ماسک از جمله خود N95 ماسک, در گروه قبل از این گفت:” جیمی Gulley, SEIU بهداشت و درمان رئیس جمهور مینه سوتا. “من نمی خواهم برای به حداقل رساندن تصمیم گیری های دشوار که اتفاق می افتد. اما پرسیدن از کسی که به رسم خون بدون PPE مناسب [تجهیزات حفاظت شخصی] و انجام آن آگاهانه بود و هرگز حق تصمیم گیری است.”

شمال یادبود سخنگوی کتی سالیوان گفت: این بیمارستان به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در حال تحول دستورالعمل برای PPE در سراسر این بیماری همه گیر در پاسخ به کمبود عرضه. او گفت: توزیع گسترده تر از ماسک محافظ به کارگران آزمایشگاه در بیمارستان بود و نه موجب از آنچه اتفاق افتاده است به Goodridge.

“تغییرات به PPE مورد استفاده توسط کارکنان آزمایشگاه از جمله برنامه های مناسب-تست شدند در جریان قبل از Larrydean مرگ و نمی شد در نتیجه از او گذشت غم انگیز” سالیوان گفت: در یک e-mail جمعه. “با توجه به بهبود در زنجیره تامین ما در اواخر ماه مه ما شروع به حرکت به استفاده گسترده تر از N95 ماسک توسط ما مستقیم مراقبت از بیمار تیم است.”

مینه سوتا دیده است 46,204 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 از اوایل ماه مارس از جمله 4,355 در مراقبت های بهداشتی کارگران مانند پرستاران و پزشکان و پرستاری-صفحه اصلی, کارگران و کارکنان آزمایشگاه.

روز یکشنبه دولت اضافه شده 737 موارد جدید این بیماری و مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی ویروسی. تمام گفته 1,541 مردم در مینه سوتا فوت کرده اند با یک نتیجه تست مثبت و COVID-19 ذکر شده به عنوان رسمی خود علت مرگ به عنوان مورد با Goodridge.

‘یک چوب Larrydean’

Goodridge متولد شد و در سال 1974 در مونروویا, لیبریا و مهاجرت به ایالات متحده در سال 2000 به فرار لیبریا دوم جنگ داخلی. او در نهایت حل و فصل در بروکلین پارک و تبدیل به یک متخصص در طراحی خون در شمال یادبود اغلب کار در شیفت شب.

همکاران می گویند او به عنوان شناخته شده بود “یک چوب Larrydean” برای توانایی خود را به سرعت رسم خون در یک تلاش از حتی بیشتر به چالش کشیدن رگ های خونی.

“او در واقع تقریبا تمام وقت در بیمارستان شیفت شب است که سخت به انجام است. و در صبح او بروید و انتخاب کنید تا نوه او پس از کار در تمام شب طولانی” شمالی یادبود فصاد نیکول Mays گفت.

Gulley گفت Goodridge شد واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران برای پیمانکاری COVID-19 در کار به دلیل تغییر در قوانین ایالتی در ماه آوریل که می گوید افسران صلح از جمله امدادگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی که با این ویروس هستند  اند را در محل کار مگر در مواردی که به طور خاص به موقع توجه کرد توسط یک کارفرما یا بیمه گر.

زمانی که Goodridge بیمار شد او تا به حال برای ایجاد تغییرات در صفحه اصلی به ماندن اجتماعی فاصله گرفته از جمله ارسال grandkids دور. هلو که نقل مکان کرد و از دولت از یک سال پیش گفت که اعضای خانواده به مادر او همیشه پایین آمد با COVID-19 به جز برای یکی از بستگان که تست مثبت دو هفته پس از Goodridge درگذشت.

Goodridge شوهر ناتانیل کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما هلو گفت: سلامت مادر به سرعت کاهش یافته است. روز قبل از او درگذشت Goodridge سرفه و صدا در این گوشی مانند او در درد. روز بعد هلو آموخته مادرش فرستاده شد به درمانگاه دیده می شود اما با انتقال به بیمارستان در آمبولانس.

هنگامی که وجود دارد Goodridge قرار گرفت در غیر تهاجمی تنفس ماشین به نام BiPAP و پس از چند ساعت در بیمارستان که در آن او کار می کرد با توجه به گواهی فوت است. علت مرگ: “عوارض تنفسی از COVID-19 عفونت است.”

یک زن با ایمان

در علاوه بر این به عنوان یک مراقب در محل کار و خانه Goodridge شد به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یک زن از خدا.

هر چند او یک کشیش یک کلیسا در رابینزدیل به نام ایمان سفارت شهرستان از نجات Goodridge اصلی دینی توسعه در سال های اخیر او روزانه نماز, خط, نور, خانه کامل, انجیل, نماز, وزارت دخترش گفت.

در خط نماز آغاز شد که در ساعت 9 صبح دوشنبه از طریق جمعه و فرار برای یک ساعت Larrydean Goodridge و دیگر کشیشان را موعظه و پس از نماز برای شنوندگان و دیگران. هلو گفت: برخی از افراد آموخته از مرگ مادر پس از متوقف شدن متن یادآوری برای نماز خط که Larrydean شناخته شده بود به ارسال برای هر تماس بدون شکست است.

در خط نماز او را دعا برای دیگران را به خوبی دریافت و ماندن هست حتی در پایان هنگامی که او تا به حال خود کشنده مورد COVID-19 دم. هلو گفت: آیا اضافه کردن نام خود به لیست کسانی که نیاز به نماز.

“تنها چیزی است که او آخرین نفر در لیست” هلو گفت. “او را به تماس با هر یک از این نامها و پس از آن او می گویند نام او.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله