کارفرمایان بازگرداندن کارگران مهمان به شهرستانها

بمبئی: مهمان کارگران که تا به حال به سمت چپ خود را برای مکان های مادری پس از coronavirus مستندات یا بازگشت خود و یا اینکه به ارمغان آورد توسط کارفرمایان خود را به سایت های پروژه در شهرستانها با توجه به بازیکنان صنعت.

از آنجا که کشور در حال حاضر وارد باز 2.0, پروژه که متوقف شده با توجه به این مستند را از سر گرفت هر چند تنها با نیمی از ظرفیت خود را به عنوان بسیاری از کارگران هنوز به بازگشت.

شرکت مهندسی شده اند که ضربه سخت به دلیل عدم اجرای پروژه های زیربنایی بزرگ در حال گرفتن طرح بازگرداندن نیروی کار از کشورهای مانند Chhattisgarh, Uttar Pradesh, بیهار و بنگال غربی Odisha, Jharkhand راجستان و گجرات.

با توجه به داده های اخیر توسط بمبئی شهری منطقه توسعه اقتدار هزاران نفر از کارگران شده است به ارمغان آورد توسط شرکت مهندسی برای تکمیل پروژه های مترو از جمله Dahisar شرق-Andheri شرقی مترو با 7 خط.

در میان دیگران, املاک و مستغلات, بازیکنان بیش از حد مصرف طرح به نیروی کار برای تکمیل پروژه های متوقف شده.

“کارگران در حال بازگشت به آنها نیاز شغل. به طور کلی این فصل هنگامی که آنها به روستاهای خود برای کشاورزی و یا برای حضور در ازدواج. اما بازگشت آنها به زودی” یک کارگر پیمانکار گفت PTI.

او گفت: این کارگران تا به حال سمت چپ شهرستانها در میان COVID-19 وحشت اما در حال حاضر آنها می خواهند به بازگشت به کار از آنجا که فعالیت های ساخت و ساز را آغاز کرده اند.

“در حالی که برخی از آنها از بازگشت با قطار دیگران آورده شده توسط پیمانکاران,” او اضافه شده است.

راه آهن هند گفته بود که آن را حمل و نقل بیش از 50 لاخ مهاجر به نقاط مختلف کشور از طریق ویژه Shramik قطار.

در همین حال برخی از ایالات آمریکا شروع به دنبال محلی نیروی انسانی به پل کسری بودجه ایجاد شده در نیروی کار مورد نیاز در بخش های مختلف.

برخی از توسعه دهندگان املاک و مستغلات در حال حمایت از بازگشت از کارگران مهمان و همچنین تسهیل خود را قرنطینه طبق دستورالعمل.

“ما می خواهیم برای تکمیل پروژه های ما و ارائه آنها را در زمان به مشتریان ما. برای که ما در حال برداشتن گام برای بازگرداندن کارگران. ما نه فقط در نظر گرفتن مراقبت از خود را در سفر و 14 روز قرنطینه اما ما نیز آنها پرداخت دستمزد خود را برای آن روز” Puravankara گروه مدیر عامل Ashish Puravankara به تازگی گفته PTI.

ماهاراشترا است که در حال حاضر با توجه به تماس به فرزندان این خاک انجام شده طرح به دعوت مردم به شرکت در مادون پروژه های انجام شده توسط دولت است.

به تازگی دولت به توسعه مهارت گروه انجام کار آنلاین عادلانه به استخدام بیش از 17000 محلی برای پروژه های مختلف انجام شده توسط بمبئی شهری منطقه توسعه خودگردان (MMRDA).

“ما ثابت در ارتباطات با صنعت نهادهای مختلف و ادارات دولتی به درک اگر وجود دارد یک مهارت شکاف. ما در حال کار بر روی skilling مردم محلی هر کجا که مورد نیاز است وجود دارد,” ماهاراشترا توسعه مهارت و کارآفرینی وزیر نواب ملک به تازگی گفت.

او در ادامه گفت که با توجه به اطلاعاتی که آنها در حال گرفتن بسیاری از کارگران که سمت چپ بود که دولت خود را برای رفتن به صفحه اصلی شهرها به دلیل وحشت بیش از همه گیر به آرامی در حال بازگشت از ایالات مانند, Uttar Pradesh, Jharkhand, بیهار و جاهای دیگر به بمبئی و پونا که در آنها مشغول به کار بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de