زنده رایگان, زمین رایگان: Cagey, دوقلو, امداد پارچ Sergio Romo نگه می دارد آن را پر جنب و جوش

این است که به راحتی قرار گرفته در سمت چپ خود ساعد یک نقطه مناسب در خط خود را از دید زمانی که سرجیو Romo به نظر می رسد به خود جالب توجه به ثبت نام خود را و یا می آید مجموعه ای بر روی تپه.

او نمی نگاهی به کلمات نوشته شده بر روی بازوی خود را قبل از حوارأی زمین. تنها لحظه زمان که شک ممکن است خزش. یک اجرا شود با یک دونده در پایه سوم. 3-2 بشه. سختی hitter وظیفه در صفحه.

در آن لحظات Romo را اسکن بازوی خود را برای تقسیم دوم به عنوان یک یادآوری است که او را آماده برای این چالش است. از تمام خالکوبی که بوم خود را بالا تنه که یکی از مورد علاقه خود را به دلیل معنا در کلمات:

بدون تلاش هیچ پیشرفت وجود دارد.

“این زمانی است که من قصد دارم برای یادگیری در مورد خودم,” او گفت:. “این جایی است که من قصد دارم به رشد و یک گام رو به جلو از شخص من یک سال پیش یک هفته پیش یک روز پیش یک لحظه پیش. آن را به من به یاد که من تلاش کرده ام و من پیشرفت را از طریق آن. من نمی تواند ترس. وجود دارد هیچ جایی برای ترس است.”

هل دادن ترس را کنار نمی, تضمین موفقیت در آن لحظه اما Romo تمام وجود — و نه فقط تبادل نظر در فشار لحظات به عنوان یک دوقلو در اواخر نوبت مسکن — است محصور در دو کلمه خالکوبی روی گردن و پشت خود زاغه از ریش زیر گوش راست او: Live رایگان.

او دوست دارد که شعار. او زندگی می کند زندگی خود را بر اساس.

“خودت باش” او می گوید. “زنده رایگان. نگران آزاد. اضطراب-رایگان. استرس رایگان. تا آنجا که من می توانم, من سعی می کنم به. چرا ؟ وجود دارد بنابراین بسیاری از شیاطین در این دنگ جهان به عنوان آن است. من کنترل چگونه احساس می کنم. من بهترین من سعی نمی دهد هر کسی هر منفی قدرت بیش از من است.”

به انجمن خوش آمدید Sergio Romo جهان. حواس پرت گیرد. یک مکان شاد. یک درونگرا محل. تلاقی تناقض است.

بیس بال پیشاهنگی علاقه کمی نشان داد در او از دبیرستان و یا کالج زیرا او اندک در اندازه با fastball که فاقد صدای هیس کردن. در عین حال او را در خود 13th, MLB فصل با سه جهان سری حلقه ها و همه ستاره ظاهر خود را در رزومه.

در حال نادیده گرفته شده است زیرا از صفات فیزیکی بود و موضوع او را به یک میلیون قطعه شکست چرا که هیچ کس اقدامات چه او معتقد است که سه تا از بهترین ویژگی رقابتی: او قلب خود را در ستون فقرات و, um, جرات.

بر روی تپه او یک اسپیت فایر رقیب. مردم به او گفته اند او رزین عصبانی مثل یک هیولا زندگی در داخل از او. بنابراین او یک شیطان خالکوبی روی بازوی راست ،

خارج از میدان او یک goofball و عمیق و متفکر. بدن خود را جوهر ملیله شامل یک تصویر از کلیسای سیستین با غروب آفتاب در پس زمینه. یک یادآوری به خود است که “عشق است و ارزش مبارزه,” او می گوید.

Romo طول می کشد لذت در عکس-بمباران مصاحبه های تلویزیون. خود آهنگ ورودی در راه به تپه — “ال Mechon” — او را منعکس انرژی بی حد و حصر. او پر از دوقلوها’ تابستان اردوگاه های آموزشی با scattershot تفسیر و دوستانه heckling از هم تیمی در طول intrasquad scrimmages.

او 37 رفتن در 17.

“زمانی که من در محل کار, از آن آسان است برای من به لذت بردن از آن را,” او می گوید. “من احساس افتخار به اینجا. من اغلب به شوخی به خودم, چگونه من, جانوران پستاندار شبیه راسو خودم به این موقعیت؟”

در حال رشد در بازی

برای درک چگونگی شروع در نقطه A.

Romo متولد شد و در براولی کالیفرنیا یک شهر 27,000 واقع در دره امپریال, 113 فوت زیر سطح دریا و سوار ماشین از مکزیک, مرز.

Romo پدر و مادر مکزیکی و او با افتخار خود را اعلام مکزیکی آمریکایی است. پشت خود را پوشش داده شده با یک امضا از آمریکا و مکزیک پرچم با هم پیوست.

“من متولد متحده با مکزیک قطعات,” او می گوید.

پدرش فرانک, بازی های برگزار شده تازه بیس بال در لیگ در مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا, مکزیک. او در آرزوی بازی بیس بال حرفه ای در مکزیک اما پدرش یک کشاورز یافت که مسیر حرفه ای بیش از حد ناپایدار و دلسرد آن است. خانواده ها با هم چوب به کار کرد. بنابراین Romo پدر داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی و خدمات پس از تبدیل به یک مکانیک.

Romo idolizes پدر خود را. او خواستار او بهترین بازیکن بیس بال او تا کنون دیده یک سوم baseman که می تواند آن را تمام انجام. Romo مقایسه پدر بی امان سبک بازی به پیت رز. او هرگز به پایان رسید و یک بازی با یک تمیز ،

به عنوان یک بچه Romo همراه پدر خود را به بازی در مخیکالی و با حداکثر سرعت دویدن برای بازیابی خود را از صفحه اصلی اجرا می شود پس از آنها فرود آمد در حیاط همسایه. او در برخورد با افتخار گوش دادن به خانواده و دوستان داستان در مورد پدر خود استعداد و چگونه او باید شده ام یک بازیکن حرفه ای.

“من اعتبار پدر من 100 درصد برای القای بیس بال به قلب من,” او می گوید.

پدر او ساخته شده است یک تبادل تپه در حیاط خلوت و پسرش آموخت که چگونه به زمین. Romo هنوز هم می تواند خود را بشنود درس: Rock, گام, آتش.

Romo شروع به بازی در مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا در سن 14 سالگی. هنوز یک بچه رو به رشد مردان است. این است که در آن یک رقیب لبه ریشه گرفت. هیچ جایی برای ترس.

“این کمک به ایجاد تعداد زیادی از ستون فقرات در این قاب کوچک” او می گوید.

Romo 11 بود که به قول پدر خود را. او هنوز هم به خاطر آن با جزئیات واضح و روشن. پدر او بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحي روتاتور کاف و نگران بود او ممکن است دوباره بازی. این بود یک شنبه شب و آنها در حال تماشای بازی در تلویزیون بریوز در مقابل دزدان دریایی. استیو اوری بود بر روی تپه برای آتلانتا.

Romo می دانستم که پدر خود را هرگز به تحقق رویای خود را از بازی لیگ اصلی بیس بال. من آن را وجود دارد برای ما روزی جوان سرجیو به او گفت. بود که برای اولین بار او را دیدم پدرش گریه.

کالج, چرخ از فورچون

یک نرم افزار حرفه ای صدا مانند یک رویا لوله زمانی که هیچ کالج ها ارائه شده Romo بورس تحصیلی از دبیرستان. او در نظر گرفته شده بهره گرفتن در نیروی دریایی به عنوان پدر او بود. او در زمان مسلح خدمات حرفه ای استعداد تست باتری که توصیه می شود یک کار به عنوان یک سونار تکنسین. او یک “امضا” دور از انتخاب این مسیر.

بیس بال در قلب او بود ، به اعتقاد او در خود. تا او را پذیرفته و راه رفتن بر روی نقطه ای در Orange Coast College برای بازی مشهور مربی جان Altobelli که در همان خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن کوبه برایانت در ماه ژانویه است.

Romo به پایان رسید تا حضور چهار کالج های مختلف در چهار سال از طریق انواع شرایط. نهایی خود را به توقف آمد و در بخش دوم قدرت دانشگاه کلرادو مسا (که قبلا مسا دولت).

“او هنوز هم بهترین مطلق رقیب من همیشه مربی گفت:” کریس هنکس است که مسئول برای 22 سال در آن مدرسه و گرفته ماوریکس به قهرمانی ملی بازی دو بار در شش سال گذشته.

Romo بود که استارت آن. او مطلع هنکس در طول یک جلسه است که او برنامه ریزی شده برای پرتاب بسیاری از fastballs خود را به نگه داشتن تعداد زمین پایین چون او را دوست ندارم کسی در پایان بازی او آغاز شده است. او در یک مدرسه ثبت کامل بازی های این فصل با 11 در 15 شروع می شود.

او شاغل بازی دمدمی طرح در مناسبت. Romo خواهد پرتاب تنها fastballs اولین بار از طریق یک حریف سفارش. زمانی که صف تبدیل بیش از او را به ترکیب خود را کشویی — بهترین زمین — با استفاده از یک بازوی بالاتر حافظه. در هفتم یا هشتم دور او را پایین تر از بازوی خود را slot تقریبا به اسلحه کمری تحویل. این بود که اگر حریف خود را مواجه سه کوزه متفاوت.

Romo مجموعه یک تعداد انگشت شماری از مدرسه سوابق این فصل از جمله برنده و strikeouts. تنها از دست دادن در آمد در برابر یک کنفرانس رقیب در طول فصل به طور منظم. او مواجه شده است که همین تیم در یک NCAA منطقه ای. او تا به حال هیچ-hitter وظیفه شکسته در ninth inning کامل-پیروزی بازی.

با وجود تسلط, نرم افزار پیشاهنگی علاقه کمی نشان داد. بیش از حد کوچک مسحور کننده به اندازه کافی yada, yada, yada. هنکس رو اذیت توسط آن است. او گفت: San Francisco Giants دیده بانی او می دانست که “اگر شما به او یک زن و شوهر هزار دلار و بلیط هواپیما شما ادم سفیه و احمق.”

غول انتخاب Romo در 28th دور از 2005 پیش نویس است.

او MLB اولین بار در سال 2008. او تن به تن در بازی 1 2010 جهان سری. دو سال بعد او را زده کنار در 10 زمین باز یافته برای تکمیل غول های جهان سری حرکت از Detroit Tigers.

ترس ؟ Pfft.

“وجود دارد یک شخصیت خاص است که شما باید بر روی” او می گوید.

Romo جهان

تبادل مکر خدمت او خوب بیش از حد. که و یک نوار لغزنده است که برجسته با تیرکمان بچه گانه خود را تحویل.

Romo انداخته است یک نوار لغزنده در 53.8 درصد از کار خود را زمینهای سوم-بالاترین نرخ در میان همه MLB کوزه از سال 2002 با توجه به FanGraphs. او صاحب یک حرفه ای 2.92 عصر و 4.77 strikeout-به-نسبت به راه رفتن در میان بالا 20 مسکن پس از او وارد لیگ. کنترل و حرکت به او داده اند طول عمر.

وجود دارد هر گونه تعجب نیست پس از آن که بازیکن بیس بال مورد علاقه خود را همیشه در خود شماره 2 بت پشت پدر خود را — است Hall of Famer گرگ Maddux استاد از کنترل و حرکت است.

Romo ملاقات Maddux چند سال به عقب. تصویر یک بچه جلسه ورزشی خود را قهرمان. که Romo که ذوب شده را به “fanboy” حالت قبل از کشیدن خود را با هم.

Romo می توانید نام هر تبادل مربی او پس از دبیرستان و چه توصیه هر یک داد که او گنجانیده شده است به مجموعه خود. یک نیشگون گرفتن و کشیدن به مکانیک خود را در اینجا گرفتن تنظیم یک یادآوری در مورد تعادل و سرعت. او جذب می شود همه آن را. حتی مربی در کلرادو که به او آموخت که چگونه به دستکاری توپ در ارتفاع بالاتر.

این مربی که تا به حال بیشترین تأثیر را در زندگی حرفه ای او بود سابق غول اغل گاو یا حشم مربی علامت گاردنر که به نام Romo “Mijo” — پسرم — و او را تشویق به خندق خوف. گاردنر به او آموخت به ساده حرکت خود را و ذهن خود را تنظیم کنید.

شور و شوق است که فوران از Romo بر روی تپه روابط آن همه با هم. او punctuates زمین باز یافته-پایان strikeouts با primal scream, تایگر وودز مشت پمپ حرکت به سمت آسمان است.

او به معنی بی احترامی به مخالفان است. آن را در مورد نشان دادن کسی. آن را در مورد نمایش خود را.

“من خوراک همه انرژی” او می گوید. “من خوراک طرفداران’ انرژی است. من از لحاظ جسمی احساس می کنید آن را بر روی پوست من.”

Romo به وضوح راحت است اما او اذعان می کند که او در معاملات با خود ناامنی است. او روز بد درست مثل هر کس دیگری. خلق و خوی خود را تنها به نظر می رسد مجموعه ای شاد 24/7.

“من عاشق این مرد به مرگ” هم تیمی و جانباز مسکن تایلر Clippard گفت. “من واقعا امیدوارم که او همچنان به خود و رسیدن به یک چرا که نه ؟ در این فصل در حال رفتن به استرس زا به عنوان آن است. ما نیز ممکن است از آن لذت ببرید با آن زمانی که ما می توانیم.”

هم تیمی دریافت یک دوز کامل از Romo جهان در این اردوگاه های آموزشی راه اندازی مجدد. اگر او را نمی مسخرگی بازیکنان از اغل گاو یا حشم, Romo کشیدن آنها را کنار گذاشته و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها. و نه فقط در سطح چگونه-ya doin’? مکالمات. او می خواهد برای رفتن عمیق به خصوص با بازیکنان جوان که گاهی اوقات مطمئن نیستید که چگونه به پاسخ که او از آنها می پرسد: “چه در مورد شما باعث می شود شما شما؟”

“من احساس می کنم من یک شخصیت جهانی,” او می گوید. “من مش به خوبی در همه جا بروم. من می توانم صحبت با کسی.”

گاهی اوقات مکالمه است با خودش. او را به خود یادآوری زمانی که او بر روی تپه در یک فشار نقطه مورد به ارائه بشه. او شده است در اینجا قبل و از طریق آن آمده.

بدون ترس. Live رایگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsü