این رهبر جمهوریخواهان از ایالت مینه سوتا در مجلس سنا گفت که او زده “آزمایشی” توافق با حزب دموکرات که کنترل خانه در یک سری از پلیس پاسخگویی طرح تعیین مهلت از نیمه شب روز دوشنبه به تصویب هر گونه معاملات و موکول کردن یک جلسه ویژه قوه مقننه است.

یک بسته از تغییرات به پلیس در این دولت تبدیل به یک اولویت برای قانونگذاران پس از روز یادبود کشتار جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. این توافق نامه شامل ممنوعیت استفاده از chokeholds و جنگجو سبک آموزشی برای افسران و همچنین تغییرات در پلیس داوری و ایجاد یک شورای مشورتی در یک کشور مسئول صدور مجوز و استانداردهای هیئت مدیره گفت: رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake.

اما جزئیات بیشتر از بسته بودند پراکنده صبح روز دوشنبه به قانونگذاران مشغول به کار در پشت صحنه به پیش نویس این قانون و آماده کردن آن برای یک امکان رای دادن.

“ما هرگز در این کار که آیا ما در جلسه و بیرون از جلسه. این چیزی است که همه ما احساس مهم بود” Gazelka گفت که او انتظار دارد به موکول کردن سنا نیمه شب. “این در واقع امروز و یا آن را به اتفاق می افتد.”

قانونگذاران آمار بن بست بیش از یک بسته از تغییرات به پلیس در این دولت در طول یک جلسه ویژه در ماه ژوئن یک اختلاف است که همچنین مانع یک معامله در یک بسته از پروژه های ساخت و ساز در اتصال پیشنهاد یک لایحه بودجه ارسال COVID-19 امداد به دولت های محلی و کمک به کسب و کار برخورد با نا آرامی های مدنی در پی فلوید را کشتن.

پیوند لایحه هنوز در معرض خطر در خانه به عنوان خواهان در اقلیت گفت که آنها نمی خواهد حمایت از $1.35 میلیارد بسته از پروژه های میله میله برای رای جمعه پس از آنها قطع مذاکرات. پیوند صورتحساب نیاز به 3/5ths فمن به تصویب از مجلس نمایندگان و سنا نیاز به خرید از جمهوری خواهان و دموکرات ها در سنا است.

“این [مجلس نمایندگان و سنا اکثریت] قفقاز و فرمانداری مذاکره آن را بدون ما که خوب نیست یک راه حل خوب برای بدست آوردن رای از ما حزبی” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت.

دومین جلسه ویژه تابستان به صورت خودکار توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz را تمدید یک زمان صلح و وضعیت اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در دولت است. جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند که در آن قدرت به دنبال پایان دادن به وضعیت اضطراری و بازگشایی کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی ،

Daudt گفت: مذاکره با فرماندار را تغییر اضطراری قدرت “آمار توقف” بیش از آخر هفته کمک به مخالفت خود را مطابق با پیشنهاد.

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله