مینه سوتا توانسته COVID-19 مرگ یک کودک در میان ادامه داد: افزایش موارد بیماری های عفونی در کودکان و بزرگسالان جوان است.

جزئیات منتشر شده در مورد مرگ — یکی از چهار گزارش روز دوشنبه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت — دیگر از آن درگیر کسی در 0-5 محدوده سنی از خشت شهرستان است. از 1,545 COVID-19 مرگ و میر تا کنون در این بیماری همه گیر در مینه سوتا دو را درگیر افراد 20 تا 29 محدوده سنی. اما هیچ کدام تا به حال درگیر هر کسی که 19 یا جوان.

COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از عفونت با یک رمان coronavirus. خطر با افزایش سن و یا شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت یا بیماری قلبی است. مردم 70 یا فقط 10 درصد از دولت شناخته شده COVID-19 موارد اما 81 درصد از مرگ و میر.

حتی پس از, مقامات بهداشت هشدار داده اند که COVID-19 می تواند تهدیدی برای افراد جوان از جمله تنفس و سایر عوارض. هفته گذشته دولت, بیماری های عفونی, مدیر, کریس Ehresmann وجود دارد گفت: تا به حال شده است کودکان بستری برای COVID-19.

“ما دیده ایم کودکان بستری و ما دیده ایم برخی از کودکان در بخش مراقبت های ویژه,” او گفت:.

دولت نیز گزارش کرده است حداقل 13 نفر از multisystem التهابی سیستم در کودکان یک بیماری است که بر ارگان های متعدد و به نظر می رسد به اوایل عفونت با کروناویروس که باعث COVID-19.

این COVID-19 مورد تعداد در مینه سوتا رسیده 47,107 از جمله علاوه بر این از 922 موارد گزارش شده در روز دوشنبه. که یکی از بالاترین تک روز بالغ گزارش شده در مینه سوتا از زمان شروع این بیماری همه گیر.

موارد در میان کودکان و بزرگسالان جوان باید سوخت افزایش موارد در دولت در ماه گذشته است. مقامات بهداشتی دولت نگران آن است که موارد در میان این کاهش خطر جمعیت در نهایت می تواند به افراد بیشتر در معرض خطرات ناشی از عوارض یا مرگ و میر با توجه به سن خود و یا زمینه ای وضعیت سلامت یک عامل در تصمیم گیری برای باز کردن مدارس به کلاس های حضوری.

بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند در مینه سوتا در طول هفته گذشته — با 247 نفر بستری برای COVID-19 روز دوشنبه و 115 از آنها نیاز به مراقبت های ویژه. است که به خوبی در زیر قله از 606 بستری شدن در بیمارستان در دولت در اولین COVID-19 موج در مه 29, اما بالاتر از پایین 227 گزارش شده در جولای 10.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de