اکثر شهرهای دوقلو سوپر مارکت زنجیره ای پیوستن به Walmart, Target, مشتری, ماسک, دستور

کوالسکی را بازار و Coborn را زیر رهبری هدف و Lunds & Byerlys و نیاز به ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

یک سخنگوی غذاهای توله گفت: آن را به دستور مشتری ماسک به گفته مرکز کنترل بیماری دستورالعمل شروع جولای 28.

Hy-Vee در این زمان هنوز هم تشویق ماسک-پوشیدن اما نه به آن نیاز دارد. یک سوپر مارکت سخنگوی کریستینا Gayman در پاسخ ایمیلی که “Hy-Vee هیچ تغییر در این زمان است.” کارکنان اجباری ماسک قانون است.

همچنین اعلام یک مشتری ماسک دستور در حال خارج, sam’s Club, Aldi و تمام غذاهای پیوستن به Costco. هدف در آگوست آغاز می شود. 1.

Kowalski بازارهای گفت: ماسک یکبار مصرف در دسترس خواهد بود برای کسانی که بدون آنها.

“کارکنان ما خواهد بود در ادامه به پوشیدن ماسک و همچنین تمرین ما حاضر شدید تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و تهیه اقدامات گفت:” کوالسکی را سخنگوی لوری بل.

Coborn را Inc. شروع حکم خود را از روز شنبه در آن Coborn را نقد عاقلانه و بازار مواد غذایی و فروشگاه ها مشروب. مشتریان بدون ماسک ارائه خواهد شد یکی.

تا دوشنبه معامله گر جو فروشگاه های سراسر کشور درخواست شده اما نیاز به ماسک جز متحده و یا شهرستانها مانند مینیاپولیس که مورد نیاز آنها است. تمام فروشگاه ها در حال حاضر دستور, با توجه به وب سایت این شرکت.

تمام سفارشات در اثر نشده است. Aldi شروع می شود دستور خود در جولای 27. Lunds & Byerlys سفارش آغاز می شود ژوئیه 31.

محلی co-ops در مینیاپولیس و سنت پل نیاز به ماسک شهرستان قیمومیت اما اکثر حومه تعاونی معرفی آنها. Lakewinds مواد غذایی Co-op در چنهسن و ریچفیلد نیاز کارکنان به آنها را می پوشند اما نه مشتریان. در میننتنکا Lakewinds نیاز به آنها را شروع پنج شنبه زمانی که این شهر دستور به اثر می رود.

دره غذاهای طبیعی در Burnsville مورد نیاز ماسک برای هفته ها.

رودخانه بازار جامعه Co-op در استیلوتر نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک روزانه از 8 تا 11 صبح

در مه 4, Costco شد اولین بار عمده ایالات متحده خرده فروش نیاز به ماسک.

در سوپر مارکت های زنجیره ای در سراسر کشور سینسیناتی مبتنی بر Kroger موظف ماسک هفته گذشته است.

یک سخنگوی جکسونویل فلوریدا.-بر اساس وین دیکسی کشور 25th, بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای گفت: هفته گذشته که آن را نیاز به ماسک با توجه به پتانسیل اصطکاک بین مشتریان و کارکنان. در هدف قرار دادن یک کارمند بازوی شکسته شد در طول بحث با مشتری امتناع از پوشیدن ماسک.

شهرهای دوقلو مبتنی بر Caribou Coffee همچنین اعلام کرد یک ماسک سیاست در اثر دوشنبه. من آغاز شده که نیاز به ماسک ژوئیه 15.

فروشگاه به طور کلی نیست و به طور کلی نیاز به ماسک برای کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و فرزندان جوان است. خریداران قادر به تطابق با ماسک نیاز می توانید انتخاب کنید یک خرده فروش آنلاین و یا منظقه خدمات.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net