Nicki Minaj اعلام کرد او در انتظار یک کودک بارب خود


Illustration for article titled Nicki Minaj Announces She Is Expecting a Baby Barb of Her Own

عکس: Dominik Bindl (گتی ایماژ)

تبریک در جهت Nicki Minaj. رپ سوپراستار اعلام کرد از طریق Instagram که او باردار است با اولین فرزند او. هر یک از این سه اطلاعیه عکسهای امکانات سر بارب مسئول cradling او در حال رشد معده است. در دو عکس, او با پوشیدن یک گل سینه بند بالا و به رنگ زرد روشن کلاه گیس در حالی که یکی دیگر از ویژگی های این نوازنده در یک استادانه و تاب گروه و یک کلاه گیس آبی با کمان.

تبلیغات

“عشق است. ازدواج. کالسکه کودک. پر از هیجان & قدردانی,” او نوشت: در عکس نهایی است. “با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب.”

تبلیغات

این آخر هفته اعضای Minaj را پایه فن اختصاص داده شده به Barbz متقاعد شدند اعلام شد آینده پس از ارزیابی مقیم DJ به نظر می رسد برای تایید بارداری خود در Instagram نظر.

“من هنوز هم deejaying حمام نوزاد از او پرسید: او.

تبلیغات

او Minajesty خودش شده است دامن زدن به شایعات از احتمال بارداری برای ماه می باشد. در ماه می میزبان توییتر Q&A که در آن او ذکر شده چند غذاهای او لذت می برد در قرنطینه.

“استیک. میگو. به علاوه من معروف چیزبرگر. خیلی خوب” او هنوز توییتی. “شده است rlly داشتن گوشت قرمز هوس سپس سالاد هوس با jalapeños. دستور چکن nachos که نمی آمد w/jalapeños. چه کسی است که? Wow.” او همچنین گفت که طرفداران او تجربه شده است “تهوع و ادرار بدون توقف” و ارسال عکس از نوزاد دست انداز که جهان آماده است تا آن را ببینید.

تبلیغات

Minaj ازدواج کرده است, به کنت خردهکه او ملاقات کرد در حالی که در حال رشد در کوئینز n. y. او در مورد تمایل به تبدیل شدن به یک مادر برای مدتی به جزئیات پیچیده در سال 2014 است که او معتقد است که او “قرار داده و در اینجا” برای تبدیل شدن به یکی. (او ای در مورد رویاهای خود را از گرفتن آینده کودک را به پیش دبستانی در سال 2014 آهنگ “همه چیز رفتن.”) علاوه بر این در آیه در Chance the Rapper را 2019 آهنگ “Zanies و احمق” او قافیه در مورد چگونه او مشتاق برای تبدیل شدن به یک همسر و یک مادر.

تبریک به زن و شوهر است.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de