بمبئی: بازیگران, Deepika Padukone و Prabhas به همکاری برای اولین بار برای چند زبانه فیلم علمی تخیلی به کارگردانی نق نقو Ashwin.

Vyjayanthi فیلم که کامل 50 سال در این صنعت اعلام کرد این پروژه در روز یکشنبه به مناسبت جشن سالگرد طلایی از بنر.

دیپیکا در زمان به توییتر نوشت و او “فراتر از آن هیجان زده” به بخشی از این پروژه است.

“نمی توانید صبر کنید برای آنچه که اعتقاد ما بر این است برای رفتن به یک سفر باور نکردنی از پیش رو” 34 ساله بازیگر گفت.

های اعلام ویدیو در Instagram صفحه Prabhas, 40, گفت: این تیم هیجان زده است به Deepika در هیئت مدیره.

این بازیگر گذشته دیده می شد در سال 2019 اکشن, هیجان انگیز “Saaho” co-بازیگران Shraddha Kapoor, در حالی که Deepika آخرین نسخه بود Meghna گلزار”Chhapaak”.

Ashwin که گروگان ملی برنده جایزه “Mahanati” گفت جفت از Deepika و “Baahubali” ستاره خواهد بود برجسته فیلم است.

“من بسیار هیجان زده برای دیدن Deepika بازی این شخصیت. این چیزی است که هیچ جریان اصلی منجر شود قبل از انجام داده و خواهد بود بسیار تعجب برای همه.

“جفت از Deepika و Prabhas خواهد بود یکی از نکات برجسته اصلی فیلم و داستان بین آنها اعتقاد من خواهد بود چیزی است که مخاطبان انجام خواهد شد در قلب خود را برای سال آمده” Ashwin در بیانیه ای گفت.

C Aswini دات تهیه کننده و بنیانگذار Vyjayanthi فیلم گفت: این فیلم یک “فرصت طلایی” برای خانه تولید سیمان خود را در “رکورد سینمای هند تاریخ است.”

“این نیز یک فرصت باور نکردنی برای اسیر کردن هند مخاطبان هرگز مانند قبل از طریق آمدن با هم از چنین سینمایی فوق العاده استعداد” Aswini گفت.

شرکت تولید Swapna دات و پریانکا دات گفت: گرفتن “Padmaavat” ستاره در هیئت مدیره برای فیلم هیجان بود.

“چه بهتر از راه برای ما علامت طلایی از جشن استقبال شگفت انگیزی Deepika Padukone در هیئت مدیره برای ایجاد برخی از فوق العاده سحر و جادو بر روی صفحه نمایش با Prabhas در یک نق نقو Ashwin فیلم” Swapna و پریانکا اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله