بمبئی: پلیس بمبئی ثبت نام کرده اند FIR در برابر دو Instagram دارندگان حساب به اتهام تهدید بازیگر Rhea Chakraborty, یک مقام گفت.

محل دو متهم است که هنوز به ترسیم این مقام افزود که تحقیقات در این پرونده در مرحله اولیه.

چاکرابورتی در روز پنج شنبه درخواست cyber crime همراه به نگاه به تجاوز و قتل تهدید او دریافت شده است و از آنجا که مرگ از نزدیک, دوست, بازیگر, Sushant Singh Rajput.

Rajput, 34 مرده پیدا شد در آپارتمان خود در حومه Bandra در اینجا در ژوئن 14, ترک مردم در صنعت فیلم و مخاطبان را شوکه کرد.

چاکرابورتی, در خصوص, در معرض آنلاین نفرت با کاربران سرزنش او برای Rajput خودکشی.

“ما ثبت نام اولین اطلاعات گزارش (شاه) در روز شنبه تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 507 (جنایی ارعاب توسط ناشناس ارتباطی), 509 (قصد توهین به عفت از هر زن) و مقررات مربوط به فن آوری اطلاعات عمل می کنند,”, Santacruz پلیس ایستگاه بازرس ارشد Shriram Koregaonkar گفت.

“بازداشت شده است تا کنون. ما در حال انجام تحقیقات در مورد,” او اضافه شده است.

در روز پنج شنبه, به اشتراک گذاری یک تصویر از یک نفرت پیام او را دریافت در Instagram, چاکرابورتی گفت: در حالی که او تا به حال نادیده گرفته شود بسیاری از سوء استفاده از متون ارسال شده به او در ماه گذشته, آزار و اذیت بود و در حال حاضر غیر قابل تحمل.

28 ساله بازیگر در نهایت غیر فعال بخش نظرات او Instagram صفحه.

چاکرابورتی, شناخته شده برای فیلم هایی مانند “Mere Dad Ki Maruti” و “براتی” بود برچسبشده اینترنتی تلفن و درخواست مقامات برای نگاه به تهدیدات.

در ژوئن 18, او به نام به Bandra ایستگاه پلیس به رکورد او در بیانیه ای در ارتباط با Rajput مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله