روسیه سفیر انگلیس را رد کرده است اتهامات در کشور و سرویس های اطلاعاتی به دنبال سرقت اطلاعات در مورد کوروناویروس واکسن.

آندره Kelin گفت: در یک مصاحبه بی بی سی پخش یکشنبه بود که “هیچ حس” در اتهامات ساخته شده در هفته گذشته توسط ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و کانادا است.

“من باور نمی کنم در این داستان در تمام وجود حس در آن او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات.

“من در مورد آموخته های خود را (هکرها) وجود از رسانه های بریتانیا. در این صورت به نسبت هر نوع کامپیوتر هکرها به هر کشور غیر ممکن است.” سازمان های اطلاعاتی آمریکا انگلیس و کانادا در روز شنبه متهم به هک گروه APT29 — همچنین به عنوان شناخته شده دنج خرس و اعتقاد بر این بود بخشی از اطلاعاتی روسیه — با استفاده از نرم افزار های مخرب برای حمله به دانشگاهی و تحقیقات دارویی نهادهای درگیر در COVID-19 واکسن توسعه است. معلوم بود که آیا هر گونه اطلاعات مفید به سرقت رفته بود.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab همچنین گفت که “روسیه بازیگران” سعی کرده بود به دخالت در سال گذشته انتخابات توسط “تقویت” به سرقت رفته, دولت, مقالات آنلاین.

Kelin گفت: در این مصاحبه که کشور او تا به حال هیچ علاقه ای به دخالت در سیاست داخلی.

“من نمی بینم هر نقطه در استفاده از این موضوع به عنوان یک ماده در, دخالت,” او گفت:. “ما دخالت نمی در همه. ما نمی بینیم هر نقطه در تداخل چون برای ما که آیا آن خواهد بود (که) حزب محافظه کار و یا حزب کارگر حزب در این کشور ما سعی خواهد کرد برای حل و فصل روابط و ایجاد روابط بهتر از الان بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de