Kanye West, at his first presidential campaign rally held in North Charleston, South Carolina.

Kanye West در اولین انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است.
تصویر: خورشید/YouTube

در Keri Hilson 2008 single “شما کشیدن پایین” Kanye West تف یک خط خاص خود را برجسته آیه: “چون ما تا به حال از آن ما شد سحر و جادو من flyin’ در حال حاضر من توفنده ح’ / این بد است و بد واقعی مایکل جکسون.”

تبلیغات

در حالی که تماشای ‘Ye اول ریاست جمهوری تجمع این آخر هفته تنها کلمات من می تواند جمع اوری بیش و بیش از این بود “این بد است.” مانند بسیاری از طرفداران موسیقی, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از خود شعر به دلیل آن اعمال می شود. این است بد بد واقعی…در از راه های مختلفی.

خاص وجود دارد حوادث که برجسته پس از گزارش شروع به سطح با توجه به ساعته رالی. یکی کنی اظهار نظر در Harriet Tubman میراث, ذکر, “Harriet Tubman در واقع هرگز آزاد ، او فقط در زمان آنها را به کار برای دیگر افراد.” دو رپر شکست را به اشک هنگامی که صحبت کردن در مورد موضوع سقط جنین, گفتن, “من, مادر, زندگی من را نجات داد. پدر من می خواستم برای سقط جنین من” و “وجود دارد که هیچ Kanye West چون پدر من بیش از حد شلوغ بود… من تقریبا کشته شد.” دومی اظهارات به دنبال یک پیشنهاد سیاست به 1 میلیون دلار برای هر خانواده است که انتخاب را به هنگام تولد به کودک خود را.

تبلیغات

وجود دارد colloquialism که می گوید: “دو چیز می تواند درست در همان زمان.” هنگامی که ما در حال ارائه شده با شرایط پیچیده و متنوع به عنوان یکی از این, من در توافقنامه ای که چند حقیقت وجود دارد می تواند به طور همزمان; یکی تعریف نمی کند و نه در تضاد با دیگر. با توجه به Kanye در اینجا حقایق (با برخی نظرات) من شاهد بوده ایم:

کنی گفت: او مبتلا به اختلال دوقطبی

در یک 2019 مصاحبه با دیوید لترمن کنی در مورد اینکه مبتلا به اختلال دو قطبی دو سال قبل از جمله تجارب خود را در حالی که قرار می گیرد در غیر ارادی روانی نگه دارد.

تبلیغات

“شما باید این لحظه [که] شما احساس می کنید هر کس می خواهد برای شما بکشند. شما تقریبا به هر کسی اعتماد نمی کند” در غرب آغاز شد و با قصد ارائه بینش شخصی در چه قسمت جنون است.

“هنگامی که شما در این حالت شما hyper-پارانوئید در مورد همه چیز, همه,” غرب ادامه داد. “این تجربه من است دیگر مردم باید تجارب مختلف. هر کس در حال حاضر یک بازیگر است. همه چیز را یک توطئه است. شما احساس می کنید دولت است از قرار دادن تراشه در سر خود را. شما احساس می کنید شما در حال ضبط. شما احساس می کنید تمام این چیزها.”

تبلیغات

تبلیغات

در حالی که به نظر می رسد همه به یک نظریه و یا تشخیص نگرانی من این است که گفتگو در اطراف این خم بیشتر به سمت بهره برداری به جای آموزش و پرورش است. آنچه که من انجام دهید امید است که این می شود یک لحظه از سالم گوش دادن و یادگیری در مورد آنچه در اختلال دو قطبی می تواند مانند نگاه کنید (به خصوص برای زنان و مردان در همه ابعاد آن) و از همه مهمتر از بین بردن ننگ از آن است.

تبلیغات

Kanye را لفاظی مضر است و می تواند تاثیر منفی مردم به حاشیه رانده شده

در یک نقطه در این تجمع کنی ادا “من درک می کنم ما در یک سفید supremacist جهان است.” بر اساس شعارهای او spews Kanye زندگی به راحتی در جهان خود را از سفید برتری. ما را تماشا کنی مارپیچ به ورطه weaponizing ایمان به حمایت خود ضد سیاه, سرمایه داری و misogynistic views. مسئولیت پذیری است که در گذشته به دلیل.

تبلیغات

تلاش برای قرار دادن سر خود را در اطراف چقدر خود را بدون کنترل اقدامات ممکن است کودکان خود یک چیز است (که هیچ یک از کسب و کار ما در پایان روز) اما نیاز به آشتی با این واقعیت است که اقدامات او در نهایت می تواند بر کل جامعه پر از حاشیه رانده شده و مردم مظلوم دیگر است.

آن را نمی ممکن است مسئولیت ما به تجویز کنی با کمک او نیاز (و ما لازم نیست که این محدوده به حدس و گمان در هر یک از آن) اما به عنوان یک پلت فرم رسانه هایاین مسئولیت ما را به تماس با یک چیز یک چیز است. ما باید مسئولیت برای برگزاری مقامات مسئول چه که “رسمی” وضعیت است که دولت بر اساس و یا یک هنرمند مشهور و با نفوذ پلت فرم.

تبلیغات

کنی در حال حاضر مهم اجتماعی رد پای توجه به وضعیت خود را از ثروت و قدرت و نفوذ. تصور کنید آنچه در آن می خواهم اگر او به یک مقام رسمی دولت عنوان شده است. آه صبر کنید, ما لازم نیست که تصور کنید…

ما قبل از اینجا بوده ام

ما همه افتاده به دام احساسی با توجه به Kanye antics (برای عدم وجود یک کلمه بهتر است) یعنی از آنجا که ما تا به حال هیچ ایده چگونه دیگری را به واکنش نشان می دهند. برای سال آن شده است یک ترکیب عجیب و غریب از جهل و فتنه است. ما باید این را به طور جدی ؟ ما باید او را نادیده بگیرم و امیدوارم که او از بین می رود? است که به سادگی مسواک زدن او را خطرناک هست ؟

تبلیغات

به طور کلی, من نمی تواند کمک کند اما احساس شوم حس آشناپنداری در حالی که تماشای این تجمع و گزارشات بعدی که آمد از آن. بسیار شبیه به آنچه اتفاق افتاده است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من دیدم بیش از حد اعتبار این کمپین و به اندازه کافی نقد یا فوریت برای جلوگیری از این جهت است که در آن ما به وضوح می زنیم. آن زمان در جهانی همه گیر به درک میزان آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت انجام داده است و من هنوز به طور کامل متقاعد امریکا به عنوان یک جمعی واقعا می شود چه کردن این است. درمان این به عنوان سرگرمی علوفه و بلافاصله مقابله با این سر در با نگرانی آن را سزاوار است ذاتا خطرناک است. مشروعیت بخشیدن به این است ذاتا خطرناک است. چیزی که بعد از شما می دانم که وجود خواهد داشت اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان اساسا نوازش سر خود را (تقریبا البته).

این همه بیش از حد ترسناک شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر…بدون سود اضافه شده از امتیاز سفید.

تبلیغات

“است که بسیار خوب بود. که بسیار بد است. من” کنی با خوشحالی گفت: قبل از پیاده کردن مرحله.

به طوری که اتفاق افتاده است. در حال حاضر…چه می خواهیم در مورد آن انجام?

شما می توانید به تماشای کامل تجمع در زیر:

Kanye West نخستین انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی / خورشید (یوتیوب)

برای منابع بیشتر در اختلال دو قطبی لطفا بازدید از موسسه ملی سلامت روان است (NIMH) وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de