Minnesotans در نهایت می تواند به ارمغان بیاورد شمع جمع در گاراژ و اتاق های ذخیره سازی به صرفه جویی بدون hourslong صبر کنید.

تقریبا همه از صرفه جویی و دست دوم فروشگاه در حال حاضر بازگشایی پس از اقامت-صفحه اصلی محدودیت های اطراف coronavirus آنها را مجبور به شاتر از ماه مارس تا اواخر ماه مه.

و آنها در حال حاضر گزارش بیشتر یک جریان ثابت از ترافیک به رها کردن اقلام است. کسانی که شده اند باز هستند گزارش قوی تر فروش نسبت به سال گذشته اما با کمتر مشتریان پس از چندین ارائه فروش برای افزایش کسب و کار.

یکی گسترش یافته است. زیستگاه برای بشریت بازیابی در نیو برایتن اضافه 50% فضای بیشتر پس از یک کسب و کار همسایه خالی.

“با توجه به COVID ما واقعا نمی تواند برنامه ریزی برای یک gangbusters grand بازگشایی با یک گروه برنج و بالن” گفت: Pete اوکیف, بازگرداندن مدیر.

مینیاپولیس بازگرداندن بازگشایی بعد به دلیل آسیب جزئی از تظاهرات در این منطقه است. هر دو فروشگاه در حال تنزیل همه چیز 20 درصد از طریق کار در روز.

نمایندگان در حسن نیت قوس ارزش ایجاد کرد و Salvation Army بزرگترین شهرهای دوقلو غیر انتفاعی فروشگاه های صرفه جویی در این گزارش که زمان انتظار برای افت در هفته گذشته به ندرت بیش از 15 دقیقه.

“ما حماسه کمک های مالی افزایش است و وارد کردن در حال حاضر و خیرین انتظار می رود 15 دقیقه حداکثر صبر در ریچفیلد و فقط چند دقیقه در جدید امید و بلومینگتون اهدای درب گفت:” مولی پادشاه مدیر بازاریابی برای Arc ارزش ایجاد فروشگاه.

بسیاری از مغازه های خرده فروشی از جمله thrifts شده اند آهسته به بازگشایی آنها به عنوان حرکت موظف اقدامات احتیاطی برای مشتریان و کارکنان. و اهدا شده است به عنوان آسان نیست که قبل از اینکه با محدودیت ساعت و کالا پذیرفته شده است.

مدرسه قدیمی با برج کلیسا مردم در مینیاپولیس در هفته گذشته باز اما کاهش آن ساعت و قبول کمک های مالی تنها در روزهای چهارشنبه.

کمک های لیگ فروشگاه صرفه جویی در ریچفیلد بازگشایی شد شنبه با ساعت کوتاه. همچنین به احتمال زیاد قبول نمی کند کمک های مالی تا ماه اوت به این دلیل که فروشگاه overstocked پس از بسته شدن در بهار.

فروشگاه و نیز سایر اقدامات احتیاطی. با اجازه مشتریان دست با اسپری ضد عفونی کننده پس از ورود به.

“ما بودن بیش از حد محتاط” گفت: مدیر فروشگاه دانا Badgerow. “ما یک سازمان داوطلبانه و برای حفظ داوطلبان ما امن ما فقط انجام دو ساعت در شیفت.”

تکنولوژی کمپرسی در دره طلایی که قبول الکترونیک استفاده می شود برای بازیافت و یا فروش هزینه کم و یا هیچ در حال حاضر می پذیرد و تنها کارت های اعتباری. بدون پول نقد پذیرفته شده است در فروشگاه دیدم که رکورد افت آف در ماه ژوئن.

سنت وینسنت د پل در سنت پل است در کسب و کار, اما نه مینیاپولیس فروشگاه. مدیر Julene Maruska برآورد از آن خواهد شد در ماه اوت اما او همچنان آزمایشی. کمک های مالی نیز در خود نگه دارد.

“همه چیز تغییر هفته به هفته, اما همانطور که در حال حاضر ما نمی گرفتن هر گونه کمک های مالی” او گفت:. “ما به حالت تعلیق در ما خدمات وانت بیش از حد, اما امید به از سرگیری در ماه اوت است. پیش تماس بگیرید چون من توپ کریستال است که عملکرد نه در حال حاضر.”

نصف قیمت کتاب است که محدود کردن مقدار از اقلام را به فروش به دلیل کوچکتر کارکنان و قرنطینه مورد نیاز است.

در ماه مه اهدا کنندگان نشسته در اتومبیل های خود را تا دو ساعت و خطوط ماشین snaked در اطراف بلوک در قوس ارزش ایجاد کرد. فروشگاه هنوز در تلاش برای مدیریت آف رها. آنها پذیرفته شده و تنها از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روزانه.

فروشگاه حسن نیت در خیابان دانشگاه در سنت پل است که هنوز بسته پس از آسیب های ناشی از شورش پلیس پس از قتل جورج فلوید در روز یادبود. این انتظار برای بازگشایی در اواسط ماه اوت با توجه به برنت Babcock, مدیر ارشد فروش و بازاریابی افسر برای عید پاک نیت مهر و موم مینه سوتا است.

همانطور که در بخش خرده فروشی به عنوان کل چندین فروشگاه های صرفه جویی خواهد شد و نه بازگشایی به دلیل اقتصاد COVID-19. این به پیروی از بسته شدن چند فروشگاه دوم در چند سال گذشته از جمله نکات و ترفندها در مینیاپولیس و Bloomington Valu صرفه جویی در سنت پل و قوس ارزش روستای محل سکونت در سنت پل.

نجات ارتش که در عمل 10 شهرهای دوقلو مکان تصمیم به بازگشایی آن مکان در کلوکت موریس فریبلت و فرمانت. “ما نمی تواند یک راه برای سودآوری در این فروشگاه پس از COVID” گفت: Dan خزدار و ارتباطات و مدیر شمالی را بدست آورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de