خدمات ملی آب و هوا تایید یکشنبه که یک گردباد زده و در حدود 50 مایلی شمال شهرهای دوقلو در اوایل صبح روز شنبه بریدن اسکله و آسیب رساندن به قایق در غرب عجله دریاچه.

NWS نیز به دنبال آسیب از شنبه شب خطرناک آب و هوا در بخش هایی از ایالت مینه سوتا و ویسکانسین.

گردباد در Chisago County غرب عجله دریاچه لمس کردن حدود 1 صبح شنبه. ارمیا Sedler که خانواده زندگی در دریاچه گفت: شدید باد منفجر کردن درب گاراژ خود را و پاره پاره کردن آسانسور قایق را پوشش میدهد. خود را به قایق رانی پرتاب شده به آب و غرق شد.

“ما در زیرزمین و صدا در آمدن کاملا آرام و پس از آن برای تلفن های موبایل مانند یک قطار باری از طریق نورد” او به یاد می آورد پنج شنبه در یک مصاحبه تلفنی.

خسارت به همسایه اسکله و قایق بدتر از آنچه که خانواده اش با تجربه بیش از آخر هفته ،

تایلر Hasenstein, هواشناس با NWS در چنهسن گفت: به طور کلی قدرت گردباد نشده است تعیین می شود. او گفت: یک تیم بود, نقشه برداری یکی دیگر از پتانسیل گردباد گزارش شده حدود 10 p. m. روز شنبه شرق کلبه گراو که نقل مکان کرد و به رودخانه می افتد, Wis.

NWS در لا کراس, Wis., تایید یک گردباد در شمال Trempealeau County است. که گردباد لمس کردن چند مایلی جنوب غربی Osseo, Wis., فقط قبل از ساعت 1 صبح یکشنبه با برآورد اوج بادها از 105 مایل در ساعت.

هواشناس نیکول Batzek گفت: خدمه بود و از بعد از ظهر یکشنبه در نزدیکی Osseo که در آن یک outbuilding آسیب دیده بود. درختان سرنگون شد و برخی از محصولات زراعی آسیب دیده, او گفت:.

 

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de