دو ایندیانا مردان به اتهام جنایات در اتصال به اتهام ‘اقدام به مجازات از یک مرد سیاه و سفید


Illustration for article titled Two Indiana Men Charged With Felonies in Connection to the Alleged ‘Attempted Lynching’ of a Black Man

تصویر: اخبار یاهو یوتیوب

دو متهم شده اند با جنایات در ارتباط به آنچه که یک مرد سیاه پوست به نام “تلاش مجازات” که در مقام چهارم جولای در نزدیکی دریاچه مونرو درست در جنوب بلومینگتون, Ind.

تبلیغات

Monroe County, حقوق بشر, عضو کمیسیون Vauhxx بوکر که سیاه است گفت: از طریق Facebook که او و گروهی از دوستان است “حال همه برنامه ریزی شده در جمع آوری و به نمایش ماه گرفتگی در لake مونرو به جای جشن روز استقلال.”

تبلیغات

در راه به پارک بوکر گفت: آنها با نزدیک شدن توسط یک گروه از مردان سفید که ادعا گروه خاطی در مالکیت خصوصی در آن نقطه بوکر عذرخواهی کرد و ادامه داد. پس از مطلع شدن از مردان سفید با آن مواجه هستند نه اموال خود را و است که آنها اذیت و آزار مسافران دیگر به صورت رفت و برگشت به “تلاش برای به سادگی یک مکالمه با برخی از هوشیار ظاهری اعضای گروه و ببینید که اگر ما می تواند صاف چیزهایی که بیش از یک بیت است.” که زمانی که او گفت که او مورد ضرب و شتم و تا به حال تکه از موهای خود را بیرون کشیده و یک مرد را تهدید به شکستن اسلحه خود را. بوکر همچنین ادعا می کند او شنیده می شود اعضای گروه فریاد “سفید قدرت” و یکی از مردان گفت: دیگر به “طناب دار.” بخشی از رویارویی برداری شده بود اما کسانی که نظرات نبودند دستگیر شده است.

یک سخنگوی اف بی آی گفت BuzzFeed که این حادثه هنوز در دست بررسی است اما تا کنون دو نفر از افراد دستگیر شده به اتهام جرائم متعدد.

از BuzzFeed:

Sean M. Purdy, 44, از Pittsboro است رو به یک جنایت تعداد هر یک از جنایی سلول باتری و در نتیجه در حد متوسط آسیب بدنی و ارعاب با توجه به Monroe County دادستانی است.

جری ادوارد کاکس II, 38, از دنویل متهم به یک جرم تعداد هر یک از کمک القا و یا باعث کیفری حبس; باتری و در نتیجه در حد متوسط آسیب بدنی و ارعاب; به عنوان به خوبی به عنوان دو جنایت فقره باتری دادستان گفت.

تبلیغات

شایان ذکر است که بوکر در ابتدا ادعا کرد که در مجموع پنج مرد بودند در حمله خود را. این معلوم نیست که آیا مردان دیگر را در صورت هر گونه اتهام اما بوکر وکلای مدافع به نظر می رسد راضی با دو مرد که متهم هستند و امید آنها نیز به اتهام فدرال جنایات نفرت.

“محاکمه این افراد لازم است برای ارسال یک روشن و صریح پیام است که نفرت از جنایات و اعمال خشونت علیه مردان و زنان تنها به دلیل رنگ پوست خود را نه تنها غیر قانونی بلکه آن است که از نظر اخلاقی منفور” وکیل کاترین Liell گفت: در طول یک زوم کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “متهم مردان که در حال حاضر شروع می شود پاسخگو نیست آقای بوکر به عنوان یک انسان است. بلکه آنها را دیدم او را به عنوان یک شی بر اساس آن برای بیان نفرت خود را.”

تبلیغات

بوکر گفت: در این کنفرانس که “این یک لحظه شاد. آن را لازم لحظه.”

“ما باید یک سیستم حقوقی و آنچه من می خواهم در حال حاضر این است که همسایگان ما برای تصمیم گیری سرنوشت این افراد است.”

تبلیغات

با توجه به NPRیک وکیل برای Purdy—مردی که می توان در تصویری سنجاق بوکر به یک درخت در حالی که تماشاچیان فریاد در او به او اجازه رفتن بوکر داستان یک “غلط روایت” و بوکر شد و در واقع “آمر و همزن.”

البته هر کسی می داند که چگونه خشونت آمیز و نژادپرستانه مردم سفید عمل می داند که توصیف سیاه و سفید خود را به عنوان قربانیان تهاجمی “آشوبگران” بخشی از اسکریپت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de