حیدرآباد: مدارس خصوصی در حال مبارزه با خواسته های به لغو کلاس های آنلاین و کاهش هزینه اما Covid-19 مربوط مستند به ارمغان آورده است آموزش و پرورش به توقف در مدارس دولتی. دولت مدارس را 55 لاخ دانش آموزان به عنوان در هر اطلاعات از 2017.

در میان چالش های یکی که خارج از غرفه را برای مدارس دولتی است و عدم وجود زیرساخت های برای کلاس های آنلاین در مناطق روستایی به عنوان پیشنهاد شد در یک نظرسنجی انجام شده توسط Telangana دولت ایالات معلمان فدراسیون (TSUTF) ماه گذشته پوشش 1,868 روستاها در 489 mandals در تمام 33 مناطق.

این بررسی گفت که 39.6 درصد از خانواده ها نیست که گوشی های هوشمند و 14.8 درصد ندارد کابل اتصال به تلویزیون برای کودکان به تماشای درس در دولت, آموزشی, کانال های. تنها 36 درصد از مدارس تلویزیون مجموعه, اما آنها نه در یک شرایط قابل استفاده در 10.4 درصد از مدارس.

دولت می گوید که آماده است برای پیاده سازی زیرساخت به جای آموزش آنلاین برای دانشجویان بدون مناسب خدمات اینترنت اما مدیران احساس می کنید در غیر این صورت.

Rajasekhar amish baby machine™, فهرست headmaster از Zilla Parishad دبیرستان در خممم منطقه گفت: “امکانات توسعه یافته توسط وزارت آموزش و پرورش هستند تا علامت. وجود تناقضات در سرویس مدارس در مناطق مختلف. وجود دارد نه به اندازه کافی تامین برق در مناطق روستایی و در دسترس بودن فقط یک تلویزیون در هر مدرسه باعث می شود آن را دشوار است به جای 100-200 دانش آموزان در یک زمان.”

مشکل دیگر عدم آموزش برای معلمان است. R. Sharada, incharge خانم مدیر مدرسه از دولت در دبیرستان دخترانه در Masab مخزن گفت: خصوصی ترین معلمان مدرسه دسترسی آسان به اینترنت و کامپیوتر است. معلمان در مناطق روستایی داشته اند بدون قرار گرفتن در معرض به فن آوری است.”

پدر و مادر از دانش آموزان به خصوص در مناطق روستایی هستند و خواستار آن است که به طور منظم کلاس ها شروع شود با استناد به پایین گسترش این ویروس در مناطق خود. یک دلیل عمده برای این است که دسترسی به اواسط روز وعده های غذایی برای کودکان است. روزانه دستمزد حقوق بگیران که شغل خود را از دست در این مستند به سختی می تواند به مدیریت یک وعده غذایی در هر روز گفت: Sharada.

Sadanand Singaraju, headmaster از ZP دبیرستان در واراناگل روستایی منطقه گفت: “دولت باید هدف در ارائه امکانات در مناطق که در آن ممکن است به انجام این کار بلافاصله. یک جامعه آموزش تاسیسات می توان برای یک روستای کوچک از 50-60 خانواده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله