Illustration for article titled African American Museum Removes, Apologizes for Whiteness Chart on Its Website After Barrage of Conservative Tears

عکس: digidreamgrafix (شاتر)

پس از اعتراض از محافظه کاران در هفته گذشته در موزه ملی تاریخ و فرهنگ حذف کرده و گرافیکی را از وب سایت خود را که اقدام به توضیح چگونه عمیقا تعبیه شده سفید غالب فرهنگ ها و ارزش ها در فرهنگ آمریکایی است.

تبلیغات

نمودار تحت عنوان “جنبه ها و مفروضات از سفیدی سفید و فرهنگ در ایالات متحده آمریکا” شناسایی جنبه های مختلف زندگی آمریکایی—تعطیلات عدالت, سیستم, ارتباطی, تاریخ—که شکل گرفته است با غالب اندیشه ها و ارزش ها. همانطور که واشنگتن پست گزارش های گرافیک بخشی از “سفیدی” بخش از موزه اسمیتسونیان “صحبت کردن در مورد مسابقه” پورتال در دسترس آنلاین از مه 31. آنلاین مواد در نظر گرفته شده بودند به کمک جرقه مکالمات در مورد نژاد که بلافاصله پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس و در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات که فوران در سراسر کشور است.

تبلیغات

گرافیک کشیده است از سال 1978 کتاب “سفید آگاهی: کتاب راهنما برای ضد نژادپرستی آموزش” توسط جودی H. کاتز با توجه به اسمیتسونیان. در مجموع وجود دارد 14 بخش با نقاط گلوله در زیر شناسایی ارزش ها یا هنجارها نسبت به سفیدی است. تحت عنوان “ارتباطات” مثلا گرافیک امتیاز به “پادشاه” و “اجتناب از درگیری صمیمیت” به عنوان جنبه های سفید و فرهنگ است. تحت “پروتستان اخلاق کار” نمودار لیست “اگر شما نمی دیدار با اهداف خود را, شما کار نمی کند به اندازه کافی سخت” و “کار سخت کلید موفقیت است.” تحت عنوان “وضعیت قدرت و اقتدار” احترام به اقتدار و اعتقاد به این که “کار شما این است که شما چه کسی هستید” ذکر شده به عنوان ویژگی های سفیدی است.

“ناهموار فردگرایی”—که تاکید می کند که افراد کنترل محیط زیست خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک ساختار خانواده که در آن شوهر است و نان آور و سرپرست خانوارنیز ذکر شده است.

این لیست به نظر می رسد به معنای به کمی نامطلوب. این مقادیر معمولا برگزار القا و ترویج در نسل از خانواده های آمریکایی و محل های کار از جمله کسانی که توسط مردم از رنگ. توضیحات موجود در گرافیک نشان می دهد که نقطه است.

این ارزش ها و ویژگی های “شده اند نرمال در طول زمان و در حال حاضر در نظر گرفته شیوه های استاندارد در ایالات متحده است. و پس از سفید مردم هنوز بسیاری از نهادی قدرت در امریکا همه ما درونی برخی از جنبه های سفید و فرهنگ از جمله مردم رنگ” گرافیک توضیح می دهد.

تبلیغات

در هر MAGA تنظیم باد از گرافیک به تازگی و زد بازی های مورد علاقه از شکایت راهکار: ناله و شکایت کردن در توییتر در مورد چگونه خود را, کشور است که دور گرفته شده است.

“این نیست” سفید ” ارزش. آنها ارزش های آمریکایی ساخته شده است که بزرگترین تمدن. آنها به شما کمک کند موفق می شوند در اینجا بدون توجه به رنگ خود را ایم” Donald Trump Jr. در روز شنبه ، او حتی در بر داشت یک راه برای لینک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به آموزشی گرافیک. “بایدن را رادیکال نیست آینده برای ‘سفید’ آنها که برای کل زندگی به سبک آمریکایی.”

تبلیغات

اگر “زندگی به سبک آمریکایی” همین جونیور به معنی یک جامعه مبتنی بر شایع بدون کنترل سرمایه داری; نژادی کاست; نابرابری ثروت و بهره برداری از به حاشیه رانده شده—پس از آن ، وای که جای تعجب دقیق و از او.

اسپنسر خدمه موقت مدیر NMAAHC داشت که نمودار نیست نژادپرستانه—”ما در حال تلاش برای بحث در مورد ایدئولوژی نه در مورد مردم” گفت: پست.

تبلیغات

“ما در حال تشویق مردم به فکر می کنم در مورد جهان در آنها زندگی می کنند و چگونه آنها حرکت آن است. این مهم است به بحث در مورد آن به رشد و بهتر شود.”

هنوز موزه تصمیم به خراب کردن نمودار از آنجا که “آن کار نمی کند در راه ما در نظر گرفته شده است.”

تبلیغات

“این ایده تمام پشت پورتال است که چگونه ما به ابزار برای افرادی که به این مکالمات که حیاتی برای حرکت رو به جلو. این بود که یکی از این ابزار گفت:” خدمه. “ما باب در از جمله آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله