مقامات درخواست برای کمک در وزن اتهامات در تیراندازی مرگبار در خارج از دریاچه سنت pawn shop در طول ناآرامی

پلیس و دادستان ها در حال تبدیل به عمومی برای کمک در تصمیم گیری که آیا برای شارژ یک دریاچه خیابان صاحب موسسه رهنی است که به اتهام ضرب گلوله کشته شد یک مرد در طول شورش در پی جورج فلوید مرگ در اواخر ماه مه.

تقاضای صدور سهشنبه یک روز پس از حقوق مدنی وکیل بن Crump اعلام کرد که او به نمایندگی از خانواده این مرد که کشته شد و پیوستن به در تماس با اتهامات واصل شود. Crump نیز وکیل برای Floyd فوری بازماندگان که شاکیان در فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره پلیس و دیگران.

Calvin هورتون به ضرب گلوله کشته شد در مه 27 در خارج کادیلاک پیاده جان Rieple پس از دو روز از آتش سوزی غارت و اعتراض است که به دنبال فلوید را به قتل توسط پلیس در مه 25. نمای دچار آسیب قابل توجهی بود و غارت آن شب.

Rieple از Galesville, Wis., دستگیر شد و بعد از آن منتشر شد که این تحقیقات را ادامه داد. یک تماس به خانه اش صبح روز سه شنبه بدون جواب رفت.

هورتون در خانواده و فعالان جامعه باید برنامه ریزی یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه بعد از ظهر در مقابل رهنی در 1538 E. دریاچه خیابان. شب زنده داری را به دنبال خواهد داشت از 6 تا 8 بعد از ظهر با خانواده است و خواستار آن است که Rieple شارژ می شود و پلیس با انتشار هر گونه نظارت از این حادثه. سهشنبه اند هورتون 44 تولد.

Hennepin County وکیل Mike Freeman را توضیح داد و در بیانیه ای برخی از تحقیق چالش های پلیس مواجه شده و بلافاصله پس از تیراندازی.

“صحنه بود و پر هرج و مرج است که با بسیاری از مردم در داخل و اطراف رهنی کردند.” برخی از این افراد حلیم افسران پلیس به عنوان آنها سعی در ارائه کمک های اولیه به آقای هورتون و حمله آنها را با اشیاء دیگر از آمبولانس چپ و آنها سعی در بررسی صحنه جرم. ماموران عقب نشینی و محققان قادر به با خیال راحت بازگشت به صحنه جرم تا روز بعد.”

همچنین این دفتر نشان داد که محققان واقع شده اند فقط یک شاهد که دیدم بخشی از این حادثه و در عین حال برای پیدا کردن هر گونه نظارت تصویری متصل به تیر اندازی.

در یک بیانیه Crump گفت: خانواده و فعالان باید تصویری از رسانه های اجتماعی نشان می دهد که Rieple بود با خیال راحت در کسب و کار خود را در حالی که تیراندازی کردن به جمعیت. هورتون بود به ضرب گلوله در قفسه سینه و اندام فوقانی با توجه به Hennepin County دفتر معاینات پزشکی است.

فریمن گفت: مقامات می خواهید به شنیدن از کسی که در نزدیکی یا رهنی از مدت کوتاهی قبل از هورتون به ضرب گلوله کشته شد تا بلافاصله پس از آن. کسانی که با اطلاعات در مورد تیراندازی در حال خواسته به تماس CrimeStoppers در 1-800-222-8477 و یا در www.crimestoppersmn.org.

Rieple, 59 آغاز کادیلاک پیاده در سال 1990. در یک زمان او متعلق به یک موسسه رهنی و یک فروشگاه طلا و جواهر در وینونا و در سال 2002 یک کسب و کار نام اصلی سلاح گرم و دریایی نیز در وینونا. او همچنین یک بار عمل یک موسسه رهنی در لا کراس.

در حالی که استار تریبیون به طور کلی نیست شناسایی افرادی که با جرم آن در حال انجام است تا با Rieple از آنجا که هویت خود را به عنوان صاحب موسسه رهنی است که به طور گسترده ای شناخته شده است و چون او شده است, مشخص شده توسط دیگر رسانه های خبری در ارتباط با هورتون مرگ است.

 

استار تریبیون تحریریه دیوید Chanen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de