مقامات یافت سوخته بدن یک مرد در خرابه جنوب مینیاپولیس رهنی نزدیک به دو ماه پس از این ساختمان را به آتش کشیدند در این شورش که به دنبال جورج فلوید مرگ است.

محققان از مینیاپولیس اداره پلیس اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و آتش سوزی در دولت مارشال تقسیم شدند و در یک اقدام نکته هنگامی که آنها کشف بدن صبح روز دوشنبه در آوار حداکثر آن پیاده در 2726 E. دریاچه سنت به گفته سخنگوی اداره پلیس جان سالمند.

“بدن به نظر می رسد که دچار سوختگی و ما کسی را متهم به تنظیم آتش به آن محل” گفت: بزرگان و اضافه کرد که شهر قتل کارآگاهان گرفته بود بیش از این بررسی است. او گفت که قربانی هویت خواهد بود منتشر شده توسط بازرسان پزشکی پس از کالبد شکافی به اتمام است, همراه با دقیق علت و نحوه مرگ است.

این سایت چندین بلوک شرق توقیف سوم حوزه پلیس کانون تظاهرات که شکست فلوید پس از مرگ مارس 25 زیر زانو از آنجا اخراج افسر پلیس شهر. که افسر درک چوین متهم به قتل درجه دوم و قتل نفس و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم چوین.

اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و جدول زمانی مورد باقی مانده مه آلود دوشنبه اما انتشار اخبار پلیس نشان می دهد که انسان در مرگ فروغ است که تخریب ساختمان در آوریل 28.

25 سال روچستر مرد Montez Terrill لی بود فدرال متهم ماه گذشته با آتش سوزی در ارتباط با آتش است.

با توجه به شکایت کیفری علیه Lee ع محققان دریافت تصویری از یک منبع ناشناس از یک آتش سوزی رخ داده است که در بنگاه رهنی. در این کلیپ یک مرد نقاب دار, بعد عنوان, Lee, دیده می شود, ریختن مایع از یک ظرف فلزی در سراسر رهنی. دوم تصویری نشان می دهد و لی ایستاده در مقابل سوختن رهنی گفت: “[Expletive] این محل است. ما میخوایم رایت این [expletive] پایین.”

Ashlee Sherrill یک سخنگوی ع گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد آنچه باقی مانده باز مورد. آژانس باز کرده است ده ها تن از آتش سوزی تحقیقات به حوادث رخ داده است که در جریان ناآرامی ها.

“به ع ادامه به کار این آتش سوزی تحقیقات در سراسر شهرهای دوقلو و پیگیری این آگهی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است,” او گفت:.

چند روز پس از آن آتش نشانان scoured باقی مانده از نزدیکی یک فروشگاه مشروب بعد از شاهدان گزارش داد که کسی در داخل ساخته نشده بود آن زمانی که این ساختمان را به آتش کشیدند. اما به جستجوی خود را روشن نمی کردن هر چیزی. این روشن نیست که آیا این دو گزارش متصل هستند که ظاهرا از دست رفته از مشروب فروشی بود هرگز شناسایی publicly.

اگر مرگ است که حکم قتل این امر در این شهرستان را 36 سال — در مقایسه با 18 در این زمان در سال گذشته است.

آن خواهد بود همچنین حداقل دوم مرگ و میر متصل به شورش. در اولین جان Rieple, 59, صاحب کادیلاک پیاده در 1538 E. دریاچه سنت دستگیر شد و پس از تیراندازی و کشته شدن یک مرد در خارج از کسب و کار خود را, اما بعد از آن منتشر شد. اتهامات واصل شده اند. بستگان قربانی کالوین “چاک” هورتون جونیور, 43, به بازیگران شک در حساب اولیه که هورتون کشته شد در حالی که غارت فروشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de