رئیس-ish: یارا شهیدی نشانه های کلی مقابله با ABC Studios و راه اندازی یک شرکت تولید


Yara Shahidi attends the 51st NAACP Image Awards on February 22, 2020 in Pasadena, California.

یارا شهیدی در مراسم 51 NAACP Image Awards در 22 فوریه سال 2020 در پاسادنا ،
عکس: لئون بنت/گتی ایماژ برای شرط بندی (گتی ایماژ)

یارا شهیدی امن کیسه-ish.

با توجه به مهلت یارا اتحاد امضا به طور کلی مقابله با ABC Studios “توسعه و تولید اسکریپت و جایگزین تلویزیون برای پروژه های کابل جریان و پخش است.”

تبلیغات

همانطور که همه ما می دانیم یارا در حال حاضر دارای یک رابطه فعال با ABC with Black-ish و آن spinoff نشان می دهد بازیگران جوان بازیگر رشد-ish (از طریق واحد). یارا همچنین در خدمت به عنوان یک تولید کننده در spinoff. به علاوه این یک خانواده واقعی امر به دلیل کسب و کار او شریک زندگی و مادر Keri شهیدی امضا کرده است به عنوان به خوبی! این پروژه از معامله خواهد شد و اولین طریق خود را به تازگی راه اندازی شرکت تولید 7th خورشید.

اطلاعات بیشتر در 7th خورشید از طریق آخرین مهلت:

الهام به ادامه آسانسور کمتر صدای 7th خورشید ماموریت “به دنبال پروژه هایی که لمس بر تم, تاریخ میراث فرهنگی, فرهنگ و شادی است.” این Shahidis آورده اند در کهنه اجرایی Lajoie سنت جورج منجر به توسعه 7th خورشید. سنت جورج به ارمغان می آورد بیش از 10 سال تجربه از NBC بین المللی و معادل شور و شوق به قهرمان دقیق و بازتاب رسانه ای.

تبلیغات

“من هیجان زده هستم و به همکاری با من, خانه, خانواده, ABC Studios, در این بازی هیجان انگیز فصل بعد در کنار خانواده من” یارا در بیانیه ای گفت. “این هیجان انگیز برای اضافه کردن ما تولید شرکت به فهرستی از همسالان و مربیان که نیز به طور جدی متعهد به های معنی دار داستان است.”

“ما نمی توانیم صبر کنید برای گسترش و توسعه روابط ما با فوق العاده با استعداد یارا شهیدی است که یک عضو از خانواده پس از Black-ish,” ABC Studios جمهور Jonnie دیویس در بیانیه ای گفت. “هنگامی که او را به تحصیل در دانشگاه هاروارد و با بازی در مجموعه ما ‘رشد-ish,’ او ‘ مشاوره و الهام بخش دیگر افراد جوان است که باعث می شود همه ما احساس underachievers بلکه بسیار افتخار است که او بخشی از استودیوی ما است.”

“یارا یک نیروی” Black-ish و رشد حرکت خالق Kenya Barris گفت. “او واقعا با استعداد نامعقول هوشمند و سختکوش فراتر از مقایسه. من او را به نام ‘McMogul’ به صورت سال و همه دیدن که او انجام شده است باید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی که او می داند. این معامله فقط آغاز برای یارا و من هیجان زده برای دیدن جایی که او طول می کشد در این فصل بعد و قصه او می شود.”

ما به دنبال به جلو به آنچه Shahidis ما را! یارا شور و شوق برای سیاست جیمز بالدوین و ورود برای زنان فیلمسازان در هالیوود است که در حال حاضر به خوبی مستند شده است بنابراین ما انتظار چند از جنبه های آن به شدت به این پروژه های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net