مرکز جوجه ریزی توطئه برای اخراج مخالفان دولت در کشورهای مدعی Mamata

کلکته: West Bengal وزیر Mamata بانرجی شنبه متهم به بی جی پی به رهبری NDA دولت “جوجه ریزی یک توطئه” را امتحان کنید و سرنگونی بموقع منتخب دولت های مخالف حکومت متحده با استفاده از مرکزی و سازمان پول و قدرت است.”

پرداختن مجازی رالی از TMC در ‘شهدا’ روز’, او اعلام کرد, West Bengal ادامه خواهد داد به اجرا توسط خود مردم و نه “غیر خودی”, اشاره آشکار به رقیب BJP.

بانرجی ادعا مرکز محروم کرده است بنگال از منابع و اظهار داشت مردم را در خور پاسخ به آن برای بی عدالتی انجام شده به دولت است.

“یک توطئه است که از تخم در آمده توسط دولت اتحاد برای بی ثبات کردن دولت منتخب بنگال با استفاده از مرکزی و سازمان پول و قدرت. BJP است مخرب ترین حزب این کشور تا کنون دیده ام.

“زمانی که این کشور مشغول مبارزه با COVID همه گیر بی جی پی مشغول میخواهد منتخب دولت در راجستان و بنگال غربی پس از, Madhya Pradesh,” او گفت:.

“چرا باید گجرات حکومت تمام متحده ؟ چه نیاز به یک ساختار فدرال? ایجاد “یک ملت-یک سیستم “و سپس” این TMC supremo گفت: به عنوان او سوار یک حمله کوبنده در این مرکز بیش از آشفتگی های سیاسی در راجستان در حالی که با اشاره به نخست وزیر نارندرا گجراتی مبدا.

او همچنین گفته است که یک “حکومت ترس” بود و غالب در سراسر کشور.

این TMC رهبر خواسته مردم را به رای حزب به قدرت در انتخابات مجلس به دلیل سال آینده.

“مردم بنگال را قانون دولت و نه غیر خودی و مردم را از گجرات. ما باید در تلاش برای اطمینان حاصل شود که امنیت سپرده از همه BJP نامزدها در حال ضبط” او گفت:.

این TMC دارای یک ‘شهدا’ روز’ تجمع روز 21 جولای هر سال به مناسبت مرگ 13 نفر در شلیک پلیس در جریان اعتراض به رهبری نوری برابر و سپس سمت چپ مقابل دولت در سال 1993. آن برگزار شد و تقریبا برای اولین بار با توجه به محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de