مری لاو مطمئن نیستید که چه او را و آنچه او خواهد دور انداختن. ورزشی کلاه و ماسک اواخر هفته گذشته لاو کمک مستقیم کارگران به عنوان آنها انجام آنچه باقی مانده در بسته پکن باغ رستوران.

برای تقریبا 15 سال لاو خدمت معتبر ظروف چینی از یک گوشه ای از میدوی مرکز خرید در خیابان اما او و دیگر مستاجر هستند که مجبور به حرکت پس از ساختمان آسیب دیده بودند با غارت و آتش سوزی پس از این روز یادبود کشتار جورج فلوید و صاحبخانه پس از آن فسخ خود را اجاره.

آن است که یک پایان ناگهانی برای میدوی مرکز خرید که برای بیش از 60 سال است در خدمت مشتریان در تقاطع شلوغ از دانشگاه و Snelling راه.

این مرکز نوار در حال حاضر در راه خود را بخشی از یک طرح به redevelop زمین به یک مخلوط با استفاده از منطقه پس از افتتاح آلیانز زمینه است.

هنوز هم برای آرایه متنوع از مستاجران و محله طرفداران Midway, خرید, مرکز, مرگ, علامت های پایان یک دوران برای خرده فروشی و مقصد شده است که در یک جامعه رکن اصلی.

“آن را کامل برای ما” Lau گفت: در مورد رستوران فضا. “این است که بسیار غمگین به آن را ناپدید می شوند.”

نرده ها و آشغال مسدود ورودی اصلی از سابق شهر پکن باغ در روز پنج شنبه. یک میز پوشش داده شده با خراب صندلی را پوشش می دهد و sashes نشسته در خارج از آن سوار کردن ویندوز به عنوان وان از پیچیده بشقاب و فنجان انباشت اشیاء بدست آمده بودند تا انتظار برای یک مقصد. کارگران تا به حال به زحمت در تاریکی پس از قدرت به ساختمان بسته شده بود.

هنگامی که گسترش coronavirus مجبور رستوران به درهای بسته خود را به شام در بهار باغ شهر پکن همچنان باز بماند برای بایگانی اطلاعات. Lau تا به حال طرح های بزرگ را به طور کامل بازگشایی اما فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس مشتعل تظاهرات و شورش در سراسر شهرهای دوقلو است که صدها نفر از کسب و کارهای آسیب دیده است.

پکن باغ پایدار آسیب دود اما Lau گفت که او فکر او را تعمیر. اواخر ماه گذشته مرکز نوار نیویورک-بر اساس صاحب ملک RD مدیریت LLC اطلاع مستاجران خود را اجاره می شد خاتمه داده شود و آنها را باید از فضاهای خود را در اواسط ماه جولای. برخی از صاحبان کسب و کار گفت: آنها اعطا شده است پسوند.

Thien فراموش صاحب Thien را کاخون جوش غذاهای دریایی شده بود جذب به باز کردن رستوران خود را در میدوی مرکز خرید در سال 2018 به دلیل تنوع منطقه و محل مرکزی. او مهاجرت کرد و چهار سال پیش از ویتنام به بیشتر دنبال شور و شوق خود را برای مواد غذایی است.

“این همیشه رویای من برای آمدن به ایالات متحده و باز کردن یک رستوران غذاهای دریایی” را گفت.

رستوران کوچک خود را متحمل جزئی آسیب دود. روز دوشنبه او را در تمیز کردن رستوران و بستن سست به پایان می رسد. آیا گفت که او در جستجوی یک سایت جدید.

“از آن پس همه از ناگهانی,” او گفت:. “ما نمی دانیم که به کجا برود.”

میدوی مرکز خرید شده است یک دیگ ذوب از کسب و کار پس از آن ساخته شد که در محل قدیمی اتوبوسی انبارهای. 6 $میلیون مرکز خرید آگهی شد به عنوان یک “کامل یک توقف خرده فروشی مرکز” با “همه چیز شما نیاز دارید و یا می خواهید.”

40-فروشگاه مرکز حتی یک نقشه به تصویر می کشد موقعیت استراتژیک آن بین مینیاپولیس و سنت پل.

فروشگاه ها که به نام مرکز نوار خانه و سپس شامل G. C. Murphy شرکت ، Walgreen داروخانه Piggly Wiggly را سوپرمارکت (کلاین فوق العاده بازار) و F. W. Woolworth Co.

در حالی که بزرگ زنجیره ای مانند Foot Locker و خانواده دلار اخیرا اشغال لکه های برجسته در مرکز یک مطلب مجموعه ای متنوع از کسب و کار کوچک صاحبان مانند انجام و لاو نیز نقل مکان کرد و در طول سال بازتابی از رشد مداوم اقلیت متعلق به کسب و کار در امتداد خیابان دانشگاه.

این Applebaum خانواده شده است به یک جزء اصلی از میدوی مرکز خرید برای چند دهه. خانواده فرار بزرگ خود را بالا سبز شاخص در مرکز نوار برای بیش از 40 سال است. شهرهای دوقلو بقال و خانواده پدرسالار Sid Applebaum تاسیس رنگین کمان غذاها و عمل یکی از فروشگاه های مواد غذایی در این مرکز است.

“ما متعهد به این گوشه گفت:” نانسی روزنبرگ یکی از Applebaum دختر که صاحب شرکت بزرگ بالا. “این گوشه ای که در آن ما ساخته شده است کسب و کار ما.”

یک زن و شوهر از سال پیش کار بالا نقل مکان کرد و از آن دیرینه محل سابق پرکینز رستوران راه را برای آلیانز زمینه است. در طول شورش بزرگ بالا بود به شدت آسیب دیده توسط آتش و خانواده در حال حاضر به دنبال در گزینه های از جمله پیدا کردن یک محل جدید.

“این بسیار غم انگیز راه برای پایان دادن به این دوران” روزنبرگ گفت.

این Snelling و دانشگاه تقاطع یکی از شلوغ ترین مترو در منطقه می بیند در مورد 59,000 وسایل نقلیه و نزدیک به یک خط سبز نور-راه آهن متوقف شود.

“آن را انجام داده بسیار برای جامعه کسب و کار” گفت: چاد Kulas مدیر اجرایی میدوی اتاق بازرگانی در مورد مرکز خرید. “آن را انجام داده بسیار برای ساکنان است.”

Kulas منعکس شده در خرید در مرکز مواد غذایی و حضور در حوادث در Midpointe مرکز رویداد در پشت بازار.

“این است که بیش از یک مرکز خرید” گفت: عضو شورای شهر دای Thao شده است که در تماس با برخی از مستاجران. “این یک مقصد.”

در حالی که Thao گفت: زمان برای مستاجران که برای حرکت کردن است “تاسف” او گفت: طرح جدید برای فضای یک فرصت بزرگ برای این شهرستان است.

بخش هایی از این مرکز خرید از جمله رنگین کمان غذاها و میدوی Pro کاسه تخریب شد و در سال 2017 به اتاق را برای آلیانز زمینه است.

آینده و چشم انداز برای خرید-مرکز سایت و زمین های اطراف ورزشگاه فوتبال شامل یک مخلوط با استفاده از توسعه با دفتر خرده فروشی خوابگاه, سرگرمی, هتل و فضای سبز. در سقوط یک پیشگامانه است که برای برنامه ریزی فضای خرده فروشی و دو آپارتمان برج.

با وجود این شرایط خروج مستاجران میدوی مرکز خرید گفت: آنها مثبت باقی می ماند.

“من فکر می کنم زندگی هنوز هم در رفتن” Lau گفت او نمی داند که در آن او دوباره باز خواهد شد. “من مطمئن هستم که زمانی که ما خواهیم آمد قوی تر است.”

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله