حیدرآباد: دو نفر که کاهش یافته است را از یک مدرسه و یک دانشگاه, موفق شده اند با موفقیت به اجرا در 30 تخت بیمارستان در Mehdipatnam منطقه از شهر به مدت سه سال. شانس خود را زد و در روز یکشنبه هنگامی که پلیس آنها را در پیدا کردن که یکی از این دو, که ادعا می شود یک دکتر پزشکی ارائه شده بود نادرست شناسایی هنگامی که به دنبال ثبت نام از بیمارستان.
این مجوز صادر شده و به بیمارستان توسط وزارت بهداشت دولت معتبر است تا 2022.

پلیس گفت: Sameer بیمارستان واقع در Asifnagar جاده در Mehdipatnam آمده در حال اجرا توسط Mohd شعیب سبحانی و Mohd Abdul Mujeeb. Mujeeb که قطع آموزش و پرورش بعد از کلاس X مطرح شده به عنوان یک پزشک واجد شرایط. او قبلا به عنوان مدیر عامل یک بیمارستان خصوصی در Humayunnagar. با آگاهی از در حال اجرا یک بیمارستان, Mujeeb کارتون سبحانی مدرک کالج ترک تحصیل برای پیوستن به او در باز کردن Sameer بیمارستان.

“Mujeeb کردم Aadhaar کارت با نام خود را به عنوان Dr Mohd Abdul Mujeeb. با وجود دانستن این که Mujeeb است نه یک دکتر سبحانی اعمال می شود برای ثبت نام از بیمارستان در هر دو نام خود را. او ثبت نام کردم به نام Sameer بیمارستان (Regd.هیچ.07F-APMCE-1095) از منطقه پزشکی و سلامت اداری (DM & هو). ثبت نام معتبر است به مدت پنج سال از اکتبر 18, 2017. این دو همچنین استخدام مشاوره پزشکان برای درمان بیماران” گفت: غرب منطقه وظیفه نیروی بازرس B. Gattu ایرانی.

پس tip-off شنبه شب دو مرد بودند به زندان برده شد. ثبت نام گواهی صادر شده توسط DM & هو کشف و ضبط شده است از ساختمان و محوطه بیمارستان. Mujeeb و سبحانی شده اند را به دست Asifnagar پلیس برای تحقیقات بیشتر است.

بازرس ایرانی گفت: Mujeeb نما به عنوان یک دکتر بود نه تنها فریب خورده اما همچنین قرار دادن زندگی مردم در خطر درمان بیماران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله