Illustration for article titled HBCUs in Atlanta to Go Virtual for Fall Semester

عکس: شاتر (شاتر)

بدون توضیح وجود دارد مداوم استدلال اتفاق می افتد در سراسر کشور در مورد فرستادن بچه ها به مدرسه و حتی به عنوان COVID-19 موارد همچنان به سنبله در چند متحده است. ظاهرا توهم نرمال است به مراتب مهم تر از ایمنی واقعی از ملت و جوانان است. خوشبختانه چند مدارس در واقع نمایش برخی از حس مشترک. در میان کسانی که سه آتلانتا بزرگترین تاریخی سیاه و سفید کالج ها.

تبلیغات

با توجه به AJC, Morehouse Spelman و کلارک آتلانتا دانشگاه اعلام کرده اند که ترم پاییز انجام خواهد شد تقریبا. در حالی که اوایل این ماه در مدارس اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت به کلاس های حضوری برای پاییز افزایش موارد در Fulton County منجر به یک تغییر از این برنامه. “این فقط 19 روز پیش در جولای 1, هنگامی که ما منتشر شده طرح ما به طور کامل پیش بینی است که به عنوان تابستان پیشرفت این ویروس را فروکش می کند. کاملا مخالف بوده است در این مورد. صادقانه ارزیابی از تحول حقایق به ما مجبور به تغییر دوره” Spelman جمهور مری اشمیت کمپبل نوشت: در بیانیه منتشر شده به سال اول دانش آموزان است.

سه مدارس خواهد شد با ارائه تخفیف شهریه و کاهش هزینه های اجباری. دانشگاه کلارک گفت: آن ارسال خواهد شد هر دانش آموز یک رایگان لپ تاپ Dell که مدرسه خریداری شده از این شرکت در تخفیف شیب دار. Morehouse خواهد شد که یک مرکز باز در محوطه دانشگاه برای 40 بین المللی دانش آموزان و کسانی که توجهی نیاز برای مسکن. در ترکیب وجود دارد در حدود 8000 دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس. وجود دارد هیچ کلمه ای در آنچه که آنها قصد دارند آیا برای ترم بهار.

تبلیغات

این وحشی چگونه این مدارس که با ارائه اطلاعات جدید تنظیم و تغییر ساخته شده به برنامه های خود را. آن را تقریبا به عنوان اگر شما لازم نیست برای قرار دادن افراد در معرض خطر به صورت کاملا خودسرانه ، اگر تنها گرجستان فرماندار احساس همان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de