در اینجا بهترین سیاه متعلق به کسب و کار شما می توانید از سمت راست در حال حاضر


بسیاری در جریان است در حال حاضر. در بین همه گیر و مبارزه برای حقوق مدنی سیاه عامیانه اشغال کردند. اما یکی از چیزهایی که من فکر می کنم همه ما موافق در حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار از صمیم قلب. سیاه مردم به طور متوسط کمتر به احتمال زیاد برای دریافت وام کسب و کار و اغلب کمتر سرمایه به منظور حفظ کسب و کار خود را با تشکر از چیزی به نام سازه نژاد پرستی. به عنوان یک روزنامه نگار من آن را یک نقطه به نه تنها همیشه فروش سیاه و سفید که من می توانم, اما همچنین بالا بردن و آنها را به یک پلت فرم به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. بنابراین من تصمیم به برجسته شش اولیه کسب و کار شما باید بررسی کنید و از خرید.

تبلیغات

مخروطي

مخروطي است که مردان در نظافت شرکت است که با تمرکز بر اصلاح است. از آنجا که موهای سیاه و سفید است که معمولا فرفری, تراش ایجاد شده چند ریش تراش است که می تواند به جلوگیری از موهای فرورفته است. آنها همچنین ارائه طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست مانند ریش نرم کننده برای کمک به صاف درشت موها را از صورت خود را کمی کمتر خارش دار است. اگر شما لازم نیست که موی فرفری, شما هنوز هم می تواند استفاده از این ریش تراش است که به جلوگیری از خارش و التهاب پوست حتی اگر شما مستعد ابتلا به ضربه های تیغ و یا فرورفته.

تبلیغات

Mented آرایشی و بهداشتی

آیا شما خسته از پایه خود را هرگز مطابق? سپس Mented آرایشی و بهداشتی نام تجاری برای شما. آنها تمرکز بر روی محصولات زیبایی, سیاه پوست, بنابراین شما نمی خواهد تا کنون نگاه خاکستری و یا مریض است. محصولات go در هموار خواهد شد و مدت زمان طولانی گذشته زمانی که اعمال می شود به خصوص با استفاده از تنظیمات اسپری و کرم پودر. نه به ذکر است, بنیانگذاران خواهد وقت خود را صرف کمک به مطابقت با بنیاد خود راساتر و لب محصولات.

تبلیغات

رطوبت عشق

Illustration for article titled Here Are the Best Black-Owned Businesses You Can Buy From Right Now

تصویر: رطوبت عشق

تبلیغات

80 دلار رطوبت عشق بسته نرم افزاری همراه با شامپو نرم کننده ترمیم کننده و نرم کننده مو روغن و کرم یک ظاهر طراحی شده. همه آنها بوی مانند محصولات پخته به علاوه مطلق در نظر من و به اندازه کافی محصول به شما ماه. من حتی در نیمه راه از طریق من شامپو و سنتی مطبوع و من خریداری این مجموعه راه بازگشت در اوایل ماه مارس. نه به ذکر است آن است که کاملا وگان, بنابراین آن را نمی باید تمام سولفات و یا سیلیکون دیگر بزرگتر به نام مارک دزدکی حرکت کردن به فرمول خود در طول زمان است که واقعا و واقعا با موهای شما را به سلامت.

تبلیغات

آنیتا گرانت

به عنوان یک بریتانیا بر اساس شیوه زندگی, برند, آنیتا کمک مالی به ارمغان می آورد و ظلم و ستم رایگان محصولات به جامعه سیاه و سفید. اعم از مراقبت از مو (که شگفت انگیز است, من ممکن است مجبور به انجام یک بررسی کامل در مسائل بعد از آن) محصولات مراقبت از پوست و یا حتی اساسی بدن چیزهایی مانند لوسیون یا روغن آنیتا اعطای واقعا پذیرای ساده و در عین حال طراوت را تجربه کنید. همچنین او شیرین ترین فرد شما تا کنون ملاقات کند.

تبلیغات

Briogeo

Illustration for article titled Here Are the Best Black-Owned Businesses You Can Buy From Right Now

تصویر: Briogeo

تبلیغات

حتی اگر یک تن از Briogeo محصولات بزرگ برای تمام انواع پوست سلامت مو کاملا یک اولویت است. به طور خاص Briogeo را آرام شود نوع cleansing مطبوع یکی از (بسیاری از) مورد علاقه مو محصولات. آن را ساخته شده با آووکادو و کوینولا که هر دو تسکین و مرطوب کردن پوست سر خود را در حالی که آن را پاکسازی موهای خود را. همچنین کمک می کند تا برای افزایش درخشش—که به خصوص مفید برای من به عنوان من فر تمایل به گره بعد از خوب و عمیق بشویید. آن را نیز $32که بد نیست در مقایسه با دیگر بالا پایان طبیعی مو محصولات.

پرواز بy شوالیه

تبلیغات

Owند با Jamilah شوالیه, که او نیز شخصا طرح هر قطعه به فروش می رسد tاو F. L. Y. مخفف “اول خودتان را دوست دارم.” در واقع هر یک از پیراهن و کیسه های سفارشی طراحی شده برای جشن زنان سیاه پوست اولین و مهمترین. نه به ذکر است هر یک از آنها پیراهن و مانتو راحت هستند به عنوان جهنم است. ما عاشق خدمت به نظر می رسد در حالی که به عنوان آرام که ممکن است! من همچنان به پوشیدن من Solange پیراهن در تمام طول روز هر روز به دلیل آن را به معنای واقعی کلمه یک قطعه از هنر است. پرواز بy نایت ارائه می دهد طیف وسیعی از پوشاک و کیف که خود را متناسب با شخصیت و سبک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de