دهلی نو: در یک پیام قوی به چین در میان اوج آمریکا, هند کشتی های جنگی نیروی دریایی و نیروی دریایی ایالات متحده حامل اعتصاب رهبری هسته ای طراحی ناو هواپیمابر USS Nimitz در روز دوشنبه انجام شده عبور ورزش (PASSEX) در اقیانوس هند (ICR).

“هند نیروی دریایی واحد از عهده عبور ورزش (PASSEX) با واحدهای نیروی دریایی ایالات متحده-Nimitz اعتصاب حامل گروه آنها به عنوان حمل و نقل از طریق اقیانوس هند منطقه گفت:” یک مقام ارشد از هند نیروی دریایی. او گفت که چهار هند نیروی دریایی کشتی های جنگی و چهار ما کشتی در زمان بخشی در ورزش است. هند و ایالات متحده نیروی دریایی شده اند افزایش همکاری خود را از طریق یک سری از تمرینات در چند سال گذشته است.

هفته گذشته هند نیروی دریایی تا به حال انجام شده گسترده ورزش در, Andaman and Nicobar islands که تسلط بر مسیرهای تجاری بزرگ دریا برای کشتی های چینی.

هند نیروی دریایی است که در حال حاضر در آماده باش به دلیل هند-چین نظامی ایستادگی کردن در Ladakh بخش.

هند نیروی دریایی و نیروی دریایی (نیروی دفاع دریایی ژاپن) تا به حال انجام تمرین های مشابه در ماه ژوئن.

“نیروی دریایی هند به انجام ورزش با ما کشتی های نیروی دریایی که فرستاده شده است به خصوص به دریای چین جنوبی به نگه داشتن چک در چین نیروی دریایی فعالیت یک پیام قوی به دولت چین گفت: منابع.

هند نیز به دنبال دعوت از استرالیا به عضویت سالانه مالابار نیروی دریایی ورزش که شامل ژاپن و ایالات متحده است. اگر این پیشنهاد توسط دولت تصویب همه اعضای چهار خواهد بود انجام تمرینات نظامی در خلیج بنگال در یک سیگنال به چین که در آن پرخاشگری در دریا نمی خواهد به بلامنازع.

ما تا به حال مستقر در آن ناوهای هواپیمابر USS Ronald و USS Nimitz همراه با اسکورت و رزمناو و ناوشکن در رقابت های دریای چین جنوبی را به چالش چینی دریایی هژمونی در منطقه است که تهدید همسایگان خود.

برای اولین بار در شش سال, USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان با بیش از 120 هواپیما مستقر بین آنها تا به حال انجام تمرینات نظامی در دریای چین جنوبی بین ژوئیه 4 و 6 جولای. اما در هفته گذشته در ایالات متحده تا به حال دوباره اعزام دو ناو هواپیمابر به دریای چین جنوبی “به منظور تقویت تعهد خود را به رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام یک از قوانین بین المللی بر اساس سفارش و به ما متحدان و شرکای خود در منطقه”است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de