IPL 2020 تمام مجموعه برگزار می شود در امارات متحده عربی; BCCI به دنبال, دولت, ترخیص کالا از گمرک

دهلی نو: با T20 جام جهانی را به تعویق پاکسازی عرشه به صورت کامل لیگ, glitzy رویداد حاکم بر شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در یک هفته یا 10 روز زمان برای برنامه ریزی آن دوره بعد از عمل ، eyeing امارات به عنوان میزبان این سال است.

یک IPL بین ماه های سپتامبر و اوایل ماه نوامبر ممکن است ساخته شده توسط تصمیم ICC روز دوشنبه به تعویق انداختن T20 جام جهانی در استرالیا, برنامه ریزی شده برای اکتبر-نوامبر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“IPL GC دیدار خواهد کرد در عرض یک هفته یا 10 روز و همه تصمیم گیری (از جمله نهایی برنامه) گرفته خواهد شد وجود دارد. همانطور که در حال حاضر برنامه این است که کامل تکامل یافته IPL شامل 60 بازی و به احتمال زیاد در امارات متحده عربی” پاتل گفت PTI.

در مورد چالش های اصلی در برگزاری این رویداد در زمان سناریو پاتل افزود: “فقط عملیاتی طرف آن است. که آیا شما آن را در اینجا یا خارج مهم نیست (با جمعیت).”

Franchisees در حال حاضر مشغول به کار در برنامه های خود را برای IPL حتی قبل از ICC اعلام.

با اکثر بازیکنان هندی نداشتن دسترسی به زمینه در میان همه گیر تیم باید حداقل سه تا چهار هفته به آنها مطابقت آماده است.
بازیکنان خارجی را به پرواز در به طور مستقیم به امارات متحده عربی از کشورهای متبوع خود.

“بازیکنان ما باید حداقل سه تا چهار هفته آموزش ، ما را نهایی همه برنامه های ما یک بار BCCI اعلام تاریخ. به نظر می رسد مانند IPL خواهد بود در امارات متحده عربی و ما آماده هستیم که” یک تیم صاحب گفت PTI.

پس از هندوستان تور استرالیا چهار سری تست درست پس از IPL, آموزش تست بازیکنان نیز یک موضوع مهم است.

تست متخصصان مانند Cheteshwar Pujara و Hanuma Vihari که بخشی از IPL به احتمال زیاد برای آموزش مشتاقانه در انتظار سری زیستی-محیط امن در تازه بازسازی Motera ورزشگاه در احمدآباد در طول زمان از IPL.

چند حاشیه بازیکنان انتظار می رود برای پیوستن به آنها را در Motera همراه با تیم کارکنان پشتیبانی است که به صورت رایگان در طول IPL.

کار از خانه تبدیل به هنجار در میان همه گیر از این رو این امکان وجود دارد که IPL تفسیر اتفاق خواهد افتاد از آسایش در اتاق نشیمن امن تر و مقرون به صرفه-گزینه با توجه به امثال Sunil Gavaskar که 71, درگیر هستند.

به بینندگان انتظار می رود که یک رکورد با مردم ولع مصرف برای زنده کریکت چیزی KXIP مالک Ness Wadia گفته است.

اما آن باقی مانده است دیده می شود چقدر پخش و تیم قادر به جذب از حامیان مالی در مالی فعلی آب و هوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de